Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
75 88
-

Komentarze ⬇⬇

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
S Sok_Jablkowy
+5 / 7

W 2022 roku nadal trwa eksperyment na WWW na temat tego, jak ludzie wszystko łykają bez zastanowienia się, jeśli pasuje do ich światopoglądu.

——-
Wpisałem w google hasło „ berkeley experiment gold education value”. Nie znalazłem informacji na temat takiego eksperymentu.

——-
Mamy bliżej do 2050 niż do 1984.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
I konto usunięte
+3 / 5

@Sok_Jablkowy Każdy łyka. Jedni więcej, a inni mniej. Z każdej strony jesteśmy zalewani informacjami, czy to w Internecie, czy w telewizji, czy na mieście, czy od wujka Zenka. Weryfikacja każdej informacji jest niemożliwa, dlatego uważam, że do każdej informacji należy podchodzić z dystansem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A acotam43
+1 / 1

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
I konto usunięte
+6 / 6

Postrzeganie najbardziej wartościowej rzeczy jest zależne od tego w jakiej obecnie sytuacji się znajdujesz.

Wiedza. W wiedzę zawsze warto inwestować i zawsze warto uczyć się nowych rzeczy i zdobywać nowe umiejętności. Człowiek głupi pieniądze straci, człowiek inteligentny, który jest w stanie wykorzystać swoją wiedzę jest w stanie te pieniądze zarobić.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
I immo
+3 / 3

Cóż, zacznijmy od tego czy wiedzę można nazwać "rzeczą". Oczywiście jak wykazał Sok_Jabłkowy takiego badania nie było. Inna sprawa że na tak zadane pytanie sugeruje o odpowiedź o dobra materialne. Gdyby pytanie było "Co jest najcenniejsze" to wtedy jak najbardziej można by wskazywać wiedzę, zdrowie czy inne "niematerialne" dobra.
Reasumując wstawiający albo wyssał z palca całość (co najprawdopodobniejsze) albo przeklepał zagranicznego demota popełniając błąd w tłumaczeniu, gdzie całość automatycznie nie ma sensu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R raviK
+2 / 2

Bo bogaci już sobie złota nakupili i śpią spokojnie

Odpowiedz Komentuj obrazkiem