Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
14 28
-

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
N next_1
-1 / 5

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar YszamanY
-3 / 3

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G Gicio
+3 / 3

Marzyło się jarkowi zostać emerytowanym zbawcą narodu . Ale coś nie pykło i go niszczy .

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Y yankers
+2 / 2

Za politykę tzw. "zielonej Europy" która zakłada terapię szokową, odpowiada Jeffrey Sachs, ten sam który namówił Balcerowicza na wyprzedaż majątku ponad poziom który był potrzebny do ratowania budżetu i ten sam który doprowadził do dezindustrializacji Europy.
Sachs do Polski przylatywał już w 1988 roku. W latach 1989-1999 był w Polsce ponad 100 razy, każdy jego przelot finansowany był jakżeby inaczej, przez fundację Sorosa :)
Sachs jest stałym bywalcem na Kremlu. Sachs również mocno namawia na politykę OZE wspieraną przez elektrownie gazowe (a kto ma gaz w Europie?), bo OZE jest zbyt niestabilne aby było jedynym i głównym źródłem energii.
O dziwo Sachs doradzał prawie każdemu rządowi państw które podlegały pod ZSRR, w każdym przypadku namawiał na terapię szokową i wyprzedaż majątku na rzecz zachodnich firm.
Dzisiaj Sachs doradza papie Franciszkowi :)

I co zmieni "zielona Europa" skoro my jako społeczeństwo nadal będziemy kupować produkty wyprodukowane w Indiach, Malezji, Chinach czy Indonezji gdzie nie ma żadnych ale to kompletnie żadnych norm środowiskowych?
O dziwo produkcja w Europie, jest dla planety korzystniejsza niż produkcja w Chinach, ponieważ Europa ma tak restrykcyjne normy, że produkcja czegokolwiek, w porównaniu z produkcją poza UE, jest można powiedzieć, ekologiczna.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 3 razy. Ostatnia modyfikacja: 8 sierpnia 2022 o 22:41