Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
K karolina1128
+1 / 1

Żelatynę łatwiej zemulgować odżywką :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mrooki
-2 / 8

Och jak dobrze, że taka galeria się w końcu znalazła i ktoś nam wszystkim wytłumaczył, po co są klipsy na nos. Można było przypuszczać, że to element makijażu, a tu niespodzianka: żeby woda się nie dostawała do dróg oddechowych. Gdyby nie tacy użytkownicy jak wojtka, to wszyscy byśmy jedli zupę widelcem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
V VaniaVirgo
+3 / 5

Grupy do 8 osób, a na zdjęciu 9 zawodniczek.
Jak ktoś lubi to niech sobie robi to czy tamto, ale ja nie rozumiem miłości do czegoś, co wymaga nienaturalnych, szkodliwych dla zdrowia ruchów, jak balet, czy właśnie to pływanie synchroniczne. Kariera krótka, a efekty uboczne leczy się latami.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Eaunanisme
0 / 2

@VaniaVirgo 9 zamiast 8? Skandal! Mało tego - piszą o fryzurach, a na zdjęciach czepki. Piszą o niedotykaniu dna, a na zdjęciu okulary ochronne, których być nie może. Pytanie - jak to wpływa na wartość merytoryczną? Moim zdaniem w bardzo znikomym stopniu. No chyba, że ktoś ogląda tylko obrazki.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
V VaniaVirgo
0 / 0

@Eaunanisme Ja się na tym sporcie nie znam, z tekstu wynika, że startuje się w max 8, skoro na zdjęciu jest 9, może to oznaczać, że podana informacja nie jest prawdziwa. A to podważa pozostałe informacje.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Ddrek
+2 / 4

Jest to mega trudny sport. Zawodniczki ćwiczą nie tylko w wodzie ale wiele różnych dyscyplin. Potrzebne są ogromne środki dlatego w kraju mało popularny. Intensywność, długość i różnorodność treningów jest oszałamiająca. W ciągu 4 min występu spalana jest ogromna ilość kalorii. Polecam zobaczyć taki występ na żywo. Robi niesamowite wrażenie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem