Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
209 212
-

Komentarze ⬇⬇

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
U uderz_w_stol
+1 / 1

No ten to ma ciekawe plażowe stylówki :D

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar madziastra
+2 / 2

@uderz_w_stol
I pomyśleć, ze ktoś taki dyktuje krajom co maja robić ze społeczeństwem i jak najlepiej wprowadzić kom*ne 2.0

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Y Ynfluencer
+1 / 3

Czarne charaktery to osoby, które mówią, albo piszą na necie "oj tam, oj tam", "lecz się" itd. gdy ich o tym ostrzegasz, a oni mają wyjepane na wszystko.

Dlatego właśnie przez takich miernych, wyfiletowanych gnojów czeka nas niedługo rzeczywistość, w której powiesz coś niepoprawnego i masz źle ustawiony kręgosłup to urzędnik Klausa Schwaba wyzeruje ci konto jednym kliknięciem myszki. Tylko nie wiem czy to będzie tak, że od razu będzie się robić 0, czy jak licznik bokserski.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar madziastra
+1 / 1

@Ynfluencer no właśnie to jest pytanie, wprowadza cbdc to będą kontrolować. Niestety często ludzie ignorują albo tak jak piszesz zbywają wszystko „oj tam oj tam przesadzasz” a później obudza się z ręka w nocniku…
Był taki wiersz ze w państwie totalitarnym wolność jest nam odbierana po troszeczku a później nawet nie wiemy co to wolność bo myślimy ze tak ma być…. Niestety teraz się to dzieje pod płaszczykiem „ochrony” itp…

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 27 sierpnia 2022 o 19:09

Y Ynfluencer
+1 / 1

@madziastra Ptaszyno, bo strategia jest prosta. Politykierzy i ludzie, którzy w tym siedzą już dawno nauczyli się, że wystarczy, że zmiany wprowadza się stopniowo, powoli, to nikt się nie kapnie. Wystarczy to tak robić, małymi kroczkami, a z drugiej strony bombardować narracją o tym, że nie trzeba się bać postępu, o innowacjach, o wyjściu ze średniowiecza, szurach, foliarzach. I agenda sobie spokojnie realizuje plan, bo Ciebie unieszkodliwia ludzie z "otwartym umysłem"

Ludzie płacą zbliżeniowo, rozleniwiają się, nikomu nie chce się zapieprzać do bankomatu po pieniążki, w NBP już sobie leży w gablocie podskórny implant płatniczy, limity gotówkowe są coraz niższe, limity wypłat z bankomatu coraz niższe, limity wypłat z banku dużych kwot coraz niższe.

Skarbóweczka i urzędy mają dawany stopniowo coraz większy wgląd w Twoje pieniążki Ptaszynko, no ale co tam. Wykastrowani ludzie bez woli, bez motywacji, rozlezli i zwarzywieni mają to gdzieś i będzie dokładnie tak jak mówisz.

Obudzą się "z ręką w nocniku" i my też. W tej chwili mam dużą sumę oszczędności na koncie. Pracuje w korpo i ciągle dowalanie nowych obowiązków z doopy, tematów, deadlineów. Ciągle życie na minie, bo masz kilka tygodni spokoju, a tu nagle menadżerka dzwoni i opier... Cię za coś jakbyś był jeszcze w szkole podstawowej.

I teraz wyobraź sobie, że mam tego dość, ale mam oszczędności i mogę pójść, powiedzieć: "wypier....i odpier...się ode mnie, zwalniam się i mam was w CH.....". Mogę? Mogę, bo przeżyje bez tej pracy dekadę.

A teraz wyobraź sobie, że nie ma czegoś takiego jak gotówka i chodzisz do jakiegoś korpopiekła, gdzie pomiatają Tobą osoby, które są trochę wyżej, są jak ja to nazywam "poganiaczami niewolników", bo mają profil psychologiczny sluzbisty, dla którego dobro firmy, posłuszeństwo przełożonym i wykazanie się ponad wszystko.

I teraz wyobraź sobie, że masz tak jak ja miałem kiedyś, że wymiotujesz, nie śpisz po nocach ze stresu przed zjepami i opiertolem, ale nie możesz odejść, bo jeśli się nie podporządkujesz to urzędnik kumpla Klausa Schwaba kliknie myszką i wyzeruje Ci wszystkie środki.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar madziastra
0 / 0

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Saerion85
+1 / 1

Prosze bardzo
Zdiecie przypadkowe z netu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 27 sierpnia 2022 o 13:43