Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
44 55
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
T tomkosz
+8 / 12

to fakt. za takie komenty wieszano na mnie psy, a ladnych pare osob ktore dzis wala w pis i w kosciol, ostro wspieraly te organizacje. nie bede wytykac palcami kto to, bo to bez znaczenia i dobrze ze zrozumieli swoj blad. Polska bardzo sie zmienila za ostatnich dwoch kadencji, na plus. Teraz trzeba tylko by ci ktorzy poszli po rozum do glowy, zaglosowali z sensem i pogonimy jarka.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T tawarisz12
+8 / 8

A wszystko to dzięki PiSowi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A antydemagog
-2 / 4

Opozycyjny portal, no co?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E El_Polaco
+5 / 5

Cóż. Łatwo się obiecuje i krytykuje, jak się jest w opozycji. Ale jak się jest przy władzy, to sytuacja się zmnienia. A i ludzie mają okazję się przekonać, co dana partia potrafi. PiS pokazał i wielu się od nich odwróciło. Niestety jeszcze za mało.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kikurenty
+4 / 4

A co w tym dziwnego. socjalizm się leczy głodem i zimnem, A to dopiero początek kuracji. Znam wielu co kilka miesięcy temu wylizali by kuwetę jarkowi, a teraz klną na PiS na czym świat stoi, bo wydali na zakupy 200zł i przynieśli to w rękach. Co do kościoła - jeszcze kilka lat temu biskupi próbowali udawać apolityczność, teraz nawet nie próbują stwarzać pozorów mocnego zaangażowania w politykę i że Bóg jest na którymś tam miejscu za pieniędzmi, działkami i władzą.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K konto usunięte
+2 / 2

Wynika z tego optymistyczny wniosek, że spora część ludzi przejrzała na oczy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar sliko
+2 / 4

Przed kilku laty w niedzielę nie wrzucałem demotywatorów, bo ich "żywotność" była nie większa niż kilkanaście minut. Fakt - od tego czasu trochę się pozmieniało

Odpowiedz Komentuj obrazkiem