Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
75 87
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
K Kar4
0 / 6

Dla mnie Kombi zawsze kojarzyło się z głosem i gitarą Grzegorza Skawińskiego, oczywiście nie można odebrać splendoru założycielowi Sławomirowi Łosowskiemu. Ale się nie dogadali i grają osobno dalej. Nie podoba się nie słuchał, a nie obrażasz ludzi. Kupili że to reaktywacja? Czy po prostu lubią tego zespołu słuchać?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Z zowk_sjookoski
+2 / 8

@Kar4 Niech grają osobno, ale ślizganie się na znanej nazwie to po prostu świństwo w stosunku do Sławomira Łosowskiego.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K Kar4
+2 / 4

@zowk_sjookoski Też mieli swój wkład, a założycielowi nazwa została. Ja wolę słuchać starych piosenek w wykonaniu Kombii, niż Kombi - co poradzę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tibr
-1 / 3

@zowk_sjookoski @Kar4 jak Skawiński odszedł z kombi to w wywiadach powtarzał, że w Kombi znalazł się trochę z przypadku, na chwilę wtedy "był wielkim gitarzystą rockowym" odkrył Lipnickiego i myślał o karierze ze skawalker, Lipnicki jednak poszedł swoją drogę potem Chylińska i ona ale też poszła swoją drogą..., a żyć z czegoś trzeba.
Nie odłączenie zespół kojarzy się z frontmanem, ale jak się odchodzi samemu z zespołu i go zostawia to z wiedzą jak to było z tym odejściem te jest cringe, bo najpierw się wypiął, a teraz...
Nie jestem fanem takiej muzyki, bardziej mam sentyment bo to szczenięce lata wolę zdecydowanie wspomnianego lipę, ale ostatnio słyszałem z nowym wokalistą i uważam, że też dobrze brzmi a tembr głosu jak dla mnie praktycznie taki sam jak Skawińskiego.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mikv
+2 / 4

@Kar4 przecież mogli śpiewać jako Skawiński, Skawalker czy O.N.A., po co ta podróba Kombi ?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Z zowk_sjookoski
+2 / 2

@mikv A skoro ma takie zamiłowanie do podwójnego "i", to mógł swój zespół nazwać "Skawińskii", żyć na Ziemii i koncertować w Gdynii ;)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 3 października 2022 o 23:47