Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
61 79
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar rafik54321
-2 / 10

No i wychodzi na to że lewuś to jednak nie jest taki dobry kopacz piłki XD... Się wielu nim jara jak małpa dynamitem. Lewy jest dobry, ale tylko dobry, a uważa się za boga piłki kopanej. Gdyby miał więcej pokory i przyłożył się do wszechstronności gry jako piłkarz to mógłby być wybitny. A tak, jest tylko dobry.
Na miejscu Barcy bym go wywalił z hukiem, bo jest zbędny.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
O konto usunięte
0 / 4

@rafik54321
Lewandowski nie tylko może zapomnieć o złotej piłce, ale nawet o jakimkolwiek trofeum. Niech się cieszy, jak bedzie wypłatę dostawał na czas.
Koleś zamienił bogaty, dobrze funkcjonujący klub na kredytową ruinę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rafik54321
-5 / 5

@Ogi1988 wg mnie Lewy to po prostu zachodząca gwiazda. Ile mu zostało? Góra 5 lat i zwyczajnie będzie za stary. Nie nadąży za młodzikami po 22-26 lat. On już przekroczył prawie 35 lat. Dużo wyżej już nie podskoczy. Nie stał się żadną ikoną którą struga, bo właśnie jedyne co on ma to celna noga. Inni wybitni piłkarze, jak Messi czy Ronaldo są wszechstronni. Nie tylko strzelają, ale też wypracowują akcje. Lewy tego nie potrafi, dlatego nigdy nie będzie mógł im się równać pomimo porównywalnych ilości trafień. Jednak tego statystyka nie uwzględnia i jak widać lewuś też.
Do tego jego podejście względem polskiego kibica. Co euro, co MŚ, to pośmiewisko. Mieć jednego z lepszych strzelców i wylecieć z gruby z jednym z najgorszych wyników to serio coś tu grubo nie bangla. Nie może strugać super piłkarza jak nie strzela goli dla kadry narodowej. I dziwi się że wyższa społeczność piłkarska traktuje go z góry :/ .
Uważam że po prostu Lewy będzie ciągnął na dno każdy klub do którego wejdzie. Będzie dostawać coraz gorsze oferty i albo odwiesi buty w porę (czyli w zasadzie teraz) zachowując reszty "splendoru kariery", albo się ześmaci do końca jak Ronaldinho (z tego co wiem Ronaldinho teraz aktualnie siedzi w więzieniu za używanie lewych dokumentów, a taka gwiazda była).

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
O konto usunięte
-3 / 5

@rafik54321
Uważaj co piszesz, bo obrońcy Lewandowskiego zaraz cię zlinczują.
A sam mam podobną opinię co do niego. To nie jest piłkarz, który w pojedynkę potrafi zrobić różnicę/wygrać sam mecz. Jest uzależniony od innych, inaczej nie istnieje (patrz Polska kadra).
Wszyscy płaczą co to bedzie z reprezentacją, jak Lewy skończy karierę. Ja uważam, że nie zmieni się nic bo on i tak niewiele wnosi. Awans na Euro najgorsze kaleki mogą wywalczyć, skoro awansuje pół Europy. Żaden wyczyn.
A do eliminacji mistrzostw świat jak zawsze i tak jest modlitwa, żeby uniknąć grupy śmierci.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rafik54321
-2 / 2

@Ogi1988 linczują od 2012r kiedy wtedy serio Polska miała szansę zdziałać dużo. Pół kadry jak w Dortumndzie a wtedy lewy święcił przecież trumfy (ba, wtedy Dortmund miał mistrzostwo) i co? Standardowo, 3 mecze i do domciu. Wtedy totalnie straciłem wiarę w tego kopacza. Bo miał wszystko, swoich kolegów z Dortmundu, dobrego trenera, kasę, stadiony i dalej grał jak szmata.

Myślę że odejście lewego z kadry albo nie zrobi żadnej różnicy albo wyjdzie nawet na plus. Bo lewy wymaga aby grać pod niego. Jak raz miał kontuzję i wyleciał z meczu z Anglią to tam chyba przegraliśmy 2:3, ale z Anglią przegrać 2:3 to jak dla nas wygrać XD.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B BartS24
-2 / 4

@rafik54321 Zgadzam się w zupełności, statystykę bramek może mieć dobrą ale jak ogląda się jego grę i głównie czekanie na podanie przed polem karnym to nie zachwyca, co innego wielcy piłkarze jak Messi (który obecnie tez mocno się postarzał) ale potrafi zrobić akcję , różnicę na boisku, poprowadzić atak. Najbardziej dobija fakt, że każde złe słowo na Roberta jest odbierane jako obraza narodowa.
I mecze trudno się ogląda gdzie komentarz leci polski. Barceona vs Bayern - hejt na Bayern jaka ona słaba nie ma kto strzelać itd. Bayern prowadzi 1-0 po 10 min , nadal komentarz "Robert najlepszy i gra u siebie wygrają". Bayern prowadzi 2-0 nadal komentujący zachwyca się Barceloną i Robertem. Przerwa (komentator się nie zna i dostał z góry wytyczne że Bayer raczej słabo gra...) od drugiej połowy leci tekst, że drużyna Barcelony się buduje i bla bla... 3-0

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rafik54321
0 / 0

@BartS24 owszem, zgadzam się z tobą. Lewy nie jest wybitny, jest dobry ale tylko do ty. Cala drużyna musi grać typowo pod lewego. Inaczej to już lepiej jakby go nie było bo nie robi wtedy nic.

Jednak to wszystko by było jeszcze do przełknięcia gdyby lewy sam siebie uważał za pilkarza-specjaliste od strzałów i tyle. Przyjął do wiadomości że jest bardzo dobry ale tylko w jednym. To nie, lewy struga Boga piłki.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A AbsurdalnyJanek
+5 / 7

Myślę, że dla piłkarzy klub FC Barcelona czy Manchester Utd, czy Real Madryt to są jak Ferrari w Formule 1. Niby wiesz, że nie zdobędziesz trofeum ale występowanie w barwach tych klubów to wielkie wyróżnienie i spełnienie marzeń z dzieciństwa.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E El_Polaco
+2 / 2

Czyli Barcelona obecnie jest słabszym klubem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem