Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
Ciekawe, kiedy zaczną się naloty policji na wszystkie kurie w Polsce, by zabezpieczyć materiały? –  Beata Kempa ф @BeataKempa_MEP • Nov 17 Konfiskata aut pijanym kierowcom, bezwzględne dożywocie, zero tolerancji dla pedofili, aferzystów i recydywistów. Liberalne podejście do polityki karnej zbankrutowało. Czas na zmiany. Dziękujemy Min. @ZiobroPL za determinację mimo ogromnych oporów i trudności.

Ciekawe, kiedy zaczną się naloty policji na wszystkie kurie w Polsce, by zabezpieczyć materiały?

www.demotywatory.pl

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
E El_Polaco
+7 / 7

Przecież nie są lewakami, żeby Kościół prześladować.

To jest jakaś paranoja. Jakie proszenie, żeby wydali akta pedofila. Prokurator od razu powinien przyjść z nakazem i policją i nie prosić, tylko żądać. Jak się taki stawia, to policja wchodzi z drzwiami, niespecjalnie się przejmując, czy zdążył się odsunąć.

Serio. Ciekawe ilu pedofilów zostało księżmi, bo liczyli na bezkarność. Jeśli już idziemy w jakieś teorie spiskowe, homoseksualne lobby w Kościele itp, to może warto by się zainteresować tematem od tej strony. Gdybym był pedofilem i wiedział, że nie powstrzymam się przed krzywdzeniem dzieci, to z pewnością rozważyłbym taką karierę. Zwłaszcza jakbym słyszał pogłoski o jakimś księdzu, któremu to uszło na sucho.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C konto usunięte
0 / 4

@Ella111111 chyba mało wiesz bo u gronostajów i u szympansów karłowate są takie zachowania

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A acotam43
+1 / 1

Liberalne??? Poważnie? Więzienie za skradziony batonik i zero konsekwencji za milionowe malwersacje? To nie jest liberalne podejście do polityki karnej tylko totalne bezprawie durna babo!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem