Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj

Dojście do władzy Putina

jak to było...

www.demotywatory.pl
+
2 5
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
T Tmaniek
+1 / 1

Ponoć nieoficjalnie przyznał się Clintonowi,z którym utrzymywał dobre stosunki do śmierci,że Putin to był bardzo zły wybór na przywódcę Rosji.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E El_Polaco
+1 / 1

@Tmaniek
Też słyszałem, że tego żałował. Jelcyn też nie był święty. Podobnie jak jego przeciwnicy. Groził mu proces i więzienie. Pewnie był winny przynajmniej części zarzucanych mu czynów, ale to nie miało większego znaczenia. Jego przeciwnicy chcieli zgarnąć wszystko i usunąć z drogi wszystkie przeszkody. Także szukał kogoś, kto by mu uratował skórę. I znalazł Putina. Na krótką metę dla samego Jelcyna to był dobry wybór, bo Putin dotrzymał słowa i zapewnił mu bezpieczeństwo. Ale cenę zapłaciła Rosja i w mniejszym lub większym stopniu cały świat.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tmaniek
0 / 0

@El_Polaco Jak nie Putin to jakiś inny psychopata zostałby przywódcą narodu(celowo nie piszę prezydentem).Wielka wojna ojczyźniana będzie trwała tam wiecznie,póki ktoś nie skopie im ostro dupy.Dziwny naród?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tmaniek
+1 / 1

Ale awantura w Polskim sejmie przyćmiewa dawny wybór ruskiego socjopaty:)Kłótnia na szabelki niczym w szesnastowiecznej Polsce:)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem