Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
112 128
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar samodzielny68
+4 / 8

To, że "dla rządzących ważniejsza jest rządowa propaganda od zdrowia dzieci" to raczej oczywista oczywistość. Dla "zjednoczonej" "prawicy" utrzymanie władzy jest ważniejsze niż przyzwoitość, dobre obyczaje, dobro wspólne, przyszłość naszych dzieci i wnuków, realna walka z korupcją, dobrobyt zwykłego człowieka, przetrwanie Polski, prawda, zdrowie Polaków, edukacja młodzieży, zmniejszanie niepotrzebnej biurokracji, ład przestrzenny w miastach, prawdomówność, stabilne i mądre prawo, ochrona naszych granic, wyrównywanie szans, czyste powietrze i rzeki, stabilna waluta, równomierny rozwój Polski, uczciwość, dobre relacje z sojusznikami, niska inflacja i bardzo wiele innych rzeczy. Prawdę mówiąc wszystko poza "wadzą" (w stanie czystym i w całkowitym oderwaniem od jakiegokolwiek celu) jest całkowicie obojętne!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 3 razy. Ostatnia modyfikacja: 6 grudnia 2022 o 17:41

E Ella111111
-2 / 6

@samodzielny68
Twój wywód jest dlugi ale celny i oczywisty, ale PISiorom nie chodzi o dobro obywateli... chodzi wylácznie o miejsce przy korycie. Najbardziej oczywisty przyklad? Kasa jest potrzebna dla TVP zeby wygrac i narzekac na niská dzietnosc w Polsce mimo ze dzieciaki umierajá na ich oczach! :/

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
I irulax
+1 / 3

Nie, nie mają. A co?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Dabronik
+5 / 7

Narodowi to nie przeszkadza i wybierze ich na 3 kadencję, porażki pisu? Jkie porażki przecież co złego to Tusk i Unia.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N next_1
-1 / 1

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kikurenty
0 / 2

Wybór dla PiS jest prosty. Chore dzieci jak będą zdrowe to wyborów się nie wygra, a z propagandą TVPiS jak najbardziej. Zresztą jakie dzieci? Najważniejsze są płody, jak już się urodzą chore to muszą sobie razem z rodzicami sami radzić. "Logika" PiS.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P PitBull9010
0 / 0

kto jeszce wierzy w to, że mamy jakieś szanse pozbyć się tej zarazy, zanim sama zdehnie?!
nie, nie poyebauo mnie, wiem co mówię i piszę, a tych 561 (dobrze widzicie, senat jest taki sam, a długopis jeszcze gorszy) głąbów i darmozjadów nawet jeśli przegra, to I TAK ZNAJDĄ SPOSÓB, EBY BYĆ PRZY KORYCIE, BO KTO Z OBYWATELI MA JAKĄKOLWIEK MOC SPRAWCZĄ, ŻEBY COŚ IM NA WIEJSKIEJ ZROBIĆ?!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C konto usunięte
+1 / 1

Przypominam, że żona prezydenta nie pełni żadnego wybieralnego urzędu i nie powinna mieć wpływu na to, co jej mąż podpisuje.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G gonzor73
0 / 0

eeee tam, a w 2015 uwierały was ośmiorniczki na koszt Sowy i Przyjaciół z Moskwy,
zasłużyliście na to !!!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem