Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
175 190
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar koszmarek66
0 / 4

Brakuje istotnej informacji dla facetów w młodym wieku. Jeśli dziewczyna utrzyma z tobą kontakt wzrokowy dłużej niż 2 sekundy możesz spróbować z tym "cześć" ale dziewczyna nie może poczuć się osaczona w żaden sposób i zostaw jej zawsze poczucie prawa wyboru.
Dziewczyny zamykane uciekają, pozostawione w otwartej umownej przestrzeni - zostają... czasem... o ile drugie wrażenie nie zostanie przez ciebie zdruzgotane.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Z konto usunięte
0 / 6

tak a w tej bajce były smoki xD
prędzej taka lalunia ze słuchawkami w uszach zadzwoni na policje że zaczepia ją jakiś obcy facet, tak był niedawno w krakowie

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kozaalfa1
0 / 0

@zero_jedynkowy pomimo, że jestem wyjątkowo zdegustowany Twoimi postami, tak sam widzę wzrok kobiet na mnie spoczywający z obrzydzeniem, który nie raz sugeruję mi, żebym spadał, więc rację Ci przyznam. Aczkolwiek mam doskonały pomysł dla Ciebie. Jak się obawiasz takiego działania kobiet zawsze możesz być powściągliwy, znaleźć zainteresowanie (np. książki, gry, ćwiczenia) które uniemożliwią Ci myślenie o kobietach, poddać się kastracji. Powodzenia z rozpoczęciem drogi "jestem samotnym wilkiem".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar DonSalieri
+2 / 2

Może być też początkiem "chalo polimcja, molestujo"

I jako facet po zwykłym przywitaniu jesteś w dupie

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar grzechotek
+2 / 2

Próbowałem tego sposobu i w moim przypadku nie działa. Większość szybko mnie spławiała. Było kilka z którymi dało się normalnie pogadać, ale tylko raz, bo nie chciały umówić się na kolejne. Szkoda, przynajmniej próbowałem.
Aktualnie nie zagadam już do żadnej.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Pluszakxyz
-1 / 5

widocznie jeszcze nie trafiłeś, na tą na którą powinieneś

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kozaalfa1
0 / 0

@Pluszakxyz jaka normalna dziewczyna będzie się chciała umawiać z jakimś randomem, jak w jej gronie znajomych jest masa fajnych ludzi którymi zapewne może się zainteresować ? Wasze marzenia są śmieszne...
Powinniście spojrzeć prawdzie w oczy - jesteście samotni dopóki myślicie o tym by mieć kobietę. Przestańcie marzyć! Zacznijcie żyć i wtedy przestaniecie być sami.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Pluszakxyz
0 / 0

@kozaalfa1 nie wiem jaka - ja akurat swojego męża poznałam w pracy, co nie znaczy, że ludzie łączą się w pary tylko między znajomymi - przecież to jakiś absurd. Poza tym tak jak napisałeś, trzeba żyć, jak ktoś ma trasę tylko praca-dom i w dodatku jeździ tylko swoim autem, to raczej ciężko będzie kogoś poznać.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P pan_grajek92
+2 / 2

to zwykłe "cześć" zadziała dużo częściej jeśli jest się atrakcyjnym, najlepiej wysokim dobrze zbudowanym facetem :) niestety, płeć przeciwna wykazuje zainteresowanie gdy ma się coś ciekawego w sobie do zaoferowania :) takie życie

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F Fahrmass
+1 / 1

Panowie, w sytuacji przedstawionej na zdjęciu lepiej od razu rzucić się na tory.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem