Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
47 51
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
A AbsurdalnyJanek
+2 / 4

@BartS24 Nie znam nikogo takiego. Może u ciebie we wiosce są takie kineskopowe co odbierają sygnał jeszcze od ruskich stąd twoja wypowiedź godna pożałowania.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A adamis62
+1 / 3

@BartS24 , gdzie ty żyjesz???

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar bartoszewiczkrzysztof
0 / 2

@adamis62 Pewnie w Korei, północnej oczywiście :-)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A antyfrajer
0 / 0

@BartS24 Chyba nie wiesz co to kineskop. A jak już to takie telewizory ilość linii poziomych miały 576p.

Nie mniej jednak faktycznie pewnie większość ma w domu telewizor FHD czyli 1080p.

A jeśli chodzi o 4K (czyli 2160p) to nie wiem ile jest programów w tej rozdzielczości nadawanych obecnie w kablówkach, jedyny naziemny TVP 4K był tylko na MŚ w piłce nożnej i go nie ma.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A AbsurdalnyJanek
0 / 0

@antyfrajer W C+ na stałe masz kanał 4K - mecze, filmy fabularne i dokumentalne i to w HDR. Są też 2-3 inne kanały 4K ale raczej dla entuzjastów.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A antyfrajer
0 / 0

@AbsurdalnyJanek No fajnie, fajnie tylko ja pisałem o kanałach bezpłatnych albo ewentualnie o kanałach na kablówce w ramach zwykłego abonamentu. Nie miałem na myśli kanałów dodatkowo płatnych.

Tak czy inaczej demot mówi o F1 i o 4K a i tak za ten sport trzeba płacić i gdyby on był transmitowany w 4K to opłata była by pewnie 2 razy wyższa za to. Zresztą jak czytam, teraz jak ktoś chce mieć widok z innych kamer to może wykupić (ale nadal bez 4K i bez języka polskiego)

cytuję: " W Polsce dostępna jest także oficjalna telewizja Formuły 1 – F1 TV, która oferuje transmisje wyścigów oraz innych sesji – treningowych oraz kwalifikacyjnych. Od standardowej transmisji telewizyjnej, odróżnia ją możliwość personalizacji. Użytkownik może wybrać chociażby widok danego kierowcy, a dodatkowo słuchać jego komunikatów radiowych.

Formuła 1 proponuje dwa pakiety – Pro oraz Access, jednak tak naprawdę sens ma tylko ten pierwszy. Tylko on zawiera transmisje na żywo wszystkich sesji oraz nielimitowany dostęp do kamer kierowców oraz komunikatów radiowych. W drugim znajdziemy zaledwie powtórki. Oba pakiety zawierają także rozbudowane archiwum wyścigów. Dostęp do oficjalnej telewizji Formuły 1 można nabyć za pomocą strony" "
https://motohigh.pl/gdzie-ogladac-formula-1-transmisja-stream-live/

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 3 kwietnia 2023 o 9:59

avatar rubberduck13
+2 / 2

Za 50 euro (połowa ceny polskiej subskrypcji w tym nowym g...nie) na stronie F1 masz nielimitowany dostęp do tego wszystkiego na żywo i na żądanie przez cały rok, a nie jakieś badziewne polskie kanały gdzie komentatorom wyrywa się "formuła pierwsza" a tłumaczenia wywiadów są jak tłumaczenia tytułów anglojęzycznych filmów... Polecam :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem