Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
1039 1048
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
J JurnyHeniek
+15 / 15

Jestem w stanie w to uwierzyć. Też miałem kota który przynosił psu myszy.
A tak na marginesie ludzie to sku#####

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J jakisgoscanonim
+8 / 8

Ja uważam, że koty akurat mają wyjątkowo dobrą kulturę jeśli chodzi o jedzenie. Podkarmiałem koty i czasami były po 3 naraz na balkonie(wysoki parter), ale i tak ładnie się dzieliły jedzeniem. Dzieliłem im też jedzenie i one nie naskakiwały sobie nawzajem do cudzej porcji.
Także ja uwierzyłbym :).

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 11 kwietnia 2023 o 23:43

P Pasqdnik82
+5 / 5

@jakisgoscanonim u ,mojej babci kiedyś były dwa koty w mieszkaniu... nie dość, że się nie pchały drugiemu do michy... to jadły tylko z tych swoich misek ... (miski były w dwóch kolorach) i nawet jak w jednej nic nie było a w drugiej jeszcze trochę to nie zjadał tego.. a dopominał się by dać mu do swojej michy... Nie wiem czy tak mają wszystkie koty ale może coś w tym jest... wielkim znawcą kocich zwyczajów nie jestem

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J jakisgoscanonim
+3 / 3

@Pasqdnik82 Właśnie o tym mówię. Czasami jak przysypałem pierwszą porcję i nie od razu wydałem drugą porcję, to drugi i tak spokojnie czekał aż skończę przysypać mu drugą porcję. Dodatkowo, zauważyłem ciekawą rzecz. Kociaki to jakieś takie kulturalne zwierzaki, bo wiesz co, ja przecież sypałem im resztki, to one nawet od razu nie ruszyły żreć, tylko spokojnie czekały aż skończę im sypnąć i ruszyły jedzenie tylko jeśli skończyłem wysypać im resztki. Nieraz też nie zauważałem więcej niż jednego kota, przez co dawałem wszystko jednemu. A po krótkim czasie patrzyłem i zauważam drugiego, który właśnie dorwał się do niedokończonej porcji, którą poprzedni mu zostawił. Naprawdę się dzielą jedzeniem, takie kulturalne kociaki.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 12 kwietnia 2023 o 13:07

W Wryk
+5 / 5

Gdy kot jest lepszym człowiekiem niż człowiek.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar BrickOfTheWall
+1 / 1

Ciekawe czy psiaki potrafią wspinać się na drzewa...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S swoj_chlop
+1 / 1

@BrickOfTheWall No, ba! czym skorupka za młodu...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem