Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar SzamanSlonca
+5 / 5

Ciekawe czy urzędy i policja też by udawały że wszystko jest ok gdyby teraz ktoś tym pasożytom zrobił dokładnie to samo co oni zrobili temu dziecku.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Pletiks
+1 / 3

Pojdę o krok dalej, aby móc mieć dziecko trzeba uzyskać pozwolenie i zdać państwowy egzamin :D

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A acotam43
+4 / 12

Tak się dzieje, kiedy zygota jest ważniejsza od człowieka... Wiadomo, że kobiety zamożniejsze, które nie chcą dziecka i tak znajdą sposób na usunięcie ciąży, wyżej wymieniona patologia będzie te dzieci rodzic z takim właśnie skutkiem. Sama znam przykład dziewczyny, siedmioro dzieci z siedmioma tatusiami, samotna mama przekonana za każdym razem, że jak zajdzie w ciążę to na pewno tym razem przyszły tatuś jej nie zostawi... No ale najważniejsze, że Bóg ich kocha i ma w opiece. Kamilka też pewnie kochał.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tibr
+5 / 7

@acotam43 trochę mieszasz klika sprawa co trochę zniekształca diagnozę. W US masz praktycznie nieograniczony dostęp do aborcji nawet dla nieletnich nastolatek, a też jest dość spory procent zabójstw dzieci w tym noworodków (jeden z dyrastycznieszych przykładów to afromarykanka która noworodka ugotowała w mikrofalówce bo był przeszkodą do nowego życia, a przy okazji zemściła się na byłym.
Po prostu dziecko staje się na pewnym etapie przeszkodą do (tak się im wydaje ) szczęścia, dlatego np. gdy zmienia się sytuacja to dochodzi do późnej aborcji, bo nagle ona chce zmienić faceta lub ten ja zostawił, a dziecko zostało.
Niestety tego typu kobiety uważają, że rozwiązaniem ich problemów jest zmiana faceta lub utrzymanie go za wszelką cenę, strach przed samotnością i utratą go prowadzi do tego, że będzie sama lub pozwalać na usuwanie wszelkich przeszkód, w tym dzieci. Takie kobiety nigdy nie dokonały by aborcji bo ciążę też wykorzystują jako narzędzie, jak przestaje być skuteczne to wtedy szukają rozwiązania dlatego dochodzą do patlogii udowadnia późnego i niejednokrotnie kilka, kilkanaście razy.
Nigdy nie bierze pod uwagę zmiany siebie, swojego postępowania.

@Pletiks @kraken11 na początku XXw jak kształtowały się ruchy faszystowskie w USA przyjmując imigrantów "przesiewano" ich eliminując potencjalnych przestępców stosując kryteria oparte na fizjonomi, mogłeś na podstawie wyglądu zostać określony przez urzędnika jako złodziej na podstawie wyglądu twarzy.
Istniało też przekonanie, że pewne cechy, dysfunkcję mogą przyczyniać się do tego, że w dorosłym wieku dokonasz gwałtu będąc mężczyzą. Dlatego w tym czasie w USA przeprowadzono zabiegi kastracji wśród młodych chłopców, najczęściej tych w ośrodkach opieki, ale też odbierano rodzicom.
Zmierzam do tego, że nigdy nie powinno się oddawać takiej możliwości w ręce zwykłych urzędników bo ich "mądrość" nie zna granic, zawsze trzeba umieć dostrzegać zagrożenia nawet przy szczytnych chęciach. Nawet nie wiecie jaką furtkę otwieracie... to już było i nie zadziałało, skąd przekonanie, że zadziała.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Wolfi1485
0 / 0

@acotam43 Mówisz serio? Siedmioro dzieci z siedmioma różnymi tatusiami? Ja myślałem do tej pory że 3 dzieci i 3 różnych ojców to szczyt puszczalstwa...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T tymczasowylogin
+1 / 1

A kto będzie decydował kto i co jest "patologią"? I wg jakich kryteriów? co decyduje, że ktoś jest patologią, majątek, uzależnienia, inne choroby, rasa albo przynależność etniczna?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J jeszczeNieZajety
+2 / 2

Kiedyś, może pod rządami sztucznej inteligencji, ludzie zrozumieją, że to nie jest tak, że ludzie mają prawo do posiadania dzieci. To jest NONSENS. To dzieci MAJĄ PRAWO do posiadania rodziców. Nie mam pojęcia oczywiście jak by ten słuszny postulat zrealizować ale by coś zmienić trzeba w ogóle dojrzeć potrzebę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Sok__Jablkowy
+2 / 4

Patologia to subiektywne pojęcie. Gdybyśmy tak robili, to byś wszystkich wysterylizował.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar belzeq
+1 / 3

@Sok__Jablkowy Patologia to obiektywne pojęcie. Nawet chomik dba o swoje młode. Jeśli matka patrzy bez emocji na katowanie jej dziecka przez ojca, oboje nadają się do uśpienia.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar belzeq
+1 / 3

@Sok__Jablkowy Twoja ocena jest błędna. Ostrzę szpadel...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar kondon
0 / 2

@belzeq Czy to nie Ty się przyznałeś, że jesteś socjopatą albo i gorzej?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ToXiCNaChI
-2 / 2

Jaka patologia, normą jest w Polsce alkoholizm i bicie dzieci... Z przymrużeniem oka. A w kwestii takich wydarzeń to nie są one domeną naszych li czasów, były one obecne ciągle lecz o nich szerokiej publiczności się w mediach mówiło tak często jak obecnie. Media żywią się strachem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar balard
0 / 0

A kto oceni że to patologia? obecny rząd? instytucja taka jak rada lekarzy mówiących o klauzuli sumienia? Czy może sędziów grono z nowego KRS? kto wyda wyrok? kto wykona wyrok? będzie można się odwołać? kto odpowie za błędy przy orzekaniu wyroku. kto da pieniądze na aparaturę ustawodawcza i wykonawczą. gdzie to będzie się odbywać?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M michalSFS
+1 / 1

@balard
W tym właśnie problem. Sama idea nie jest głupia, społecznie pozytywna. Rodzice, którym przykładowo dwójkę dzieci zabrała "opieka", powinna być obowiązkowo sterylizowana. Nie dopełnili swoich obowiązków na poziomie krytycznym, niech "to-to" dalej się nie namnaża.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem