Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
361 370
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar lolo7
+3 / 9

A jakie jest niby niewłaściwe?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Puszqa
+2 / 4

@lolo7 może tatuowanie imienia drugiej połówki, którą zna się od niedawna

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
V voleck
+3 / 5

@Puszqa
Zakryć taki tatuaż to żaden problem, zawsze można do imienia dopisać "żebyś zdechła w męczarniach" :P

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S SzalonyTamburynista
+2 / 2

Autorowi chyba chodziło o zakrycie blizny, a nie robienie gdzieś tam dla własnego widzimisię.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
O Ochrety
+3 / 3

Dzięki temu, że tatuaż jest obecnie normą, takie zastosowanie staje się naprawdę w porządku. Gdyby podstawowe zastosowanie było nieakceptowane, to to także byłoby bez sensu, takie z deszczu pod rynnę, jeśli chodzi o ocenę społeczną.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
V voleck
0 / 0

Lubię tatuaże, mam kilka i uważam, że wszystko jest super dopóki nie wjeżdżasz na twarz. Wiem, wiem, indywidualna decyzja każdego. Ale jednak tatuowanie twarzy w wieku dajmy na to 20lat jest zwyczajnie głupie. Poczucie stylistyki często się z wiekiem zmienia (nie zawsze, ale jednak często) przykład? Dajmy na to styl EMO. Ile widzieliście 60letnich emo? Ja chyba żadnego. Tu nie ma problemu, bo makijaż i ciuchy można wymienić w jeden dzień, ale jakie są szanse, że 20latek z wydziaraną twarzą, różowymi włosami, oczopi**nym ortalionie za 30 lat będzie chciał tak samo wyglądać? Eksperymenty jak najbardziej, ale z uwzglednieniem przyszłości. Zobaczcie jak dużo jest ludzi, którzy narzekają, że nie chcą ich nigdzie zatrudnić. Twarz wydziarana, przecięte języki, czarne oczy...gdzie mają takich zatrudnić? W cyrku? Róbta co chceta, ale później nie płakać, że ciężko przez to w życiu. Wasz wybór, wasze konsekwencje.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B blank2
+1 / 3

@voleck Nie jestem do końca pewien ale wydaje mi się że nie ma 60letnich EMO bo bycie EMO było związane z nieszczęśliwą miłością (albo innym gównem) i podcinaniem sobie żył. Więc prawdziwych EMO już nie ma. Tatuaż na twarzy robisz najczęściej gdy wiesz że masz zapewnioną robotę do końca życia np gdy nie da się odejść z tej roboty lub żyjesz nie za długo (najczęściej powiązane ze sobą warunki). Większość obecnych tatuaży to moda "by się wyróżnić" tribalem z katalogu albo motylem na tłustej dupie/kostce karyny (w sumie też nie będzie szukać roboty do końca życia). Jak ktoś chce to niech se robi. Teraz jak chcesz się wyróżnić to:
a) nie masz żadnego tatuażu
b) nie masz szczepienia na covid

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E konto usunięte
-4 / 6

Nawet w tym przypadku wolałbym z bliznami niż z tym znakiem głupoty na skórze.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S sandalarz
-1 / 3

@Emin Jak dla mnie to zajefajne blizny przykryła gównianym rysunkiem

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
I ILovBimber
+4 / 4

gdybym miała takie blizny też spróbowałabym to zakryć tatuażem fajny pomysł. ona jest szczęśliwa.. jak widać. kogo boli szczęście innych ...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem