Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
227 247
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
A awator
+6 / 6

https://www.instagram.com/p/CwPOo23uq9Z/
A źródło gdzie? ;p
Są rzeczy w które nie wierzę!
Wtedy sprawdzam... i dalej nie wierzę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 23 sierpnia 2023 o 16:39

R rev937
+9 / 19

Ona czasami nie jest z pisu ? bo ma rowno nawalone w tej pustej glowie,ze sie sama nie wstydzi to szok.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar tyswidziol
-1 / 11

@rev937 hahaha, ty to musisz być rodzinnym komikiem, taki śmieszny komentarz XD

Ona startowała z PO w 2014 na radną.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar pandoro
+1 / 9

@rev937 Nie, Stanowski jest z PiSu czy tam jest opłacany przez PiS... mniejsza o to... i stworzył temat zastępczy dla masy przed wyborami, wałkując jakaś pato-celebrytkę przez 3-miesiące non stop... No i jej związki z PEło są ważniejsze jak bezpieczeństwo kraju...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar OP2000
-5 / 7

@pandoro O, przecież nie dawno twierdziliście, że Stanowski to zajmuję się jej promocją. No ale węszyciele teorii spiskowych dopatrzą się wszystkiego.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar pandoro
0 / 2

@OP2000 pochlebiasz mi, że piszesz do mnie w liczbie mnogiej, ale nie musisz...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar OP2000
-1 / 3

@pandoro To, że napisałem w liczbie mnogiej tylko pokazuje, że piszesz to samo co inni. Niczym owce.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Kunta_Kinte
-1 / 3

@rev937
Tak, bo jak powrzechnie wiadomo wszyscy celebryci są z pisu. Wiem, że to może być szkoujące, ale idioci są też poza pisem. Tak wiem....jestem pisowskim trollem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Kunta_Kinte
-2 / 4

@pandoro
Klamstwa jakiejś celebrytki są tematem zastępczym dla całej Polski? Cała Polska zamiast interesować się inflacją, złodziejstwem pisu, upadkiem Państwa Polskiego zajmuję się jakaś Janoszek? Tematy zastępcze są od lat takie same: PiS i prawica: obrażają uczucia religijne i papieża. KO i Lewica: wszędzie biją gejów i kobiety...to jest temat zastępczy, a nie jakieś chore fantazje jakiejś celebrytki...Stanowskiemu płacą, żeby gadał o Janoszek to Polacy nie będą interesować się prawdziwymi problemami?...Ty też widzę poruszasz się w świecie fantazji.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A awator
0 / 0

@Kunta_Kinte
Powiedz jaki masz realny wpływ na upadek Państwa Polskiego?
Czytasz o inflacji, dowiadujesz się że rośnie i co takiego robisz??
Dowiadujesz się o prawdziwych problemach i złodziejstwie pisu i jakie są wtedy Twoje kroki?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Kunta_Kinte
0 / 0

@awator
Kroki już poczyniłem. Wypier**lam z tego kraju niebawem:)
A Twoja odpowiedź chyba nie do końca na temat;) ja piszę tylko, że nie sądzę, że ktoś płaci Stanowskiemu, żeby gadał o Janoszek, żeby odwrócić uwagę od realnych problemów, a to, że nie mam żadnego wpływu na to co się dzieje to wiem o tym doskonale, dlatego nie protestuję tylko wypieprzam z tego zapomnianego przez boga państwa.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A awator
0 / 0

@Kunta_Kinte Buk niech Cię prowadzi ;)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 30 sierpnia 2023 o 11:24

R Rekin84
+2 / 2

jeszcze nie, ale to pewnie tylko kwestia czasu

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K katem
0 / 4

Płacą Wam za jej lansowanie ?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar tyswidziol
+1 / 3

@katem pani napisze, jak krytyka może kogoś lansować? Łymyn lodżik?

Tak wiem "nie ważne jak, ważne żeby gadali" ale, jej "kariera aktorska" w TVP, TVN czy Polsacie się skończyła oraz nie wiem za co kupi obserwujących i lajki na insta, jak nie będzie sponsorów.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A awator
+3 / 5

@katem Kiedy będę Ciebie nazywał patologicznym mitomanem to znaczy że Cię lansuje?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K katem
-2 / 2

@awator Możesz mnie nazywać, jakkolwiek jest to sprzeczne z prawdą. Tyle, że ja nie mam parcia na szkło i nie chcę być sławna - w odróżnieniu od tej pani. Nigdy o niej nie słyszałam, nie wiedziałam, że istnieje, ale dowiedziałam się z szumu medialnego wokół niej. I nie, nie obejrzałam żadnego filmiku jej dotyczącego, nie sprawdzałam na instagramie, ani nie szukałam w sieci - właśnie dlatego, aby jej nie zwiększać zasięgów. Drobnych oszustów mamy pełno wokół. Każda dyskusja jest wg mnie jej lansowaniem. Przecież obecni tacy "celebryci" tego właśnie chcą - aby było o nich głośno. Czy ona jest warta rozgłosu ?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A awator
0 / 2

@katem Nie wiem skąd bierzesz to iluzoryczne poczucie gdzie jakiekolwiek Twoje działanie... zwiększa zasięgi! Naprawdę? Wierzysz w to? Masz gdzieś setki mln obserwatorów. No nie masz, więc no bzdura.
Janoszek to nie jest drobny oszust, tylko osoba którą trzeba leczyć. Tymczasem reszta zamiast zwrócić jej uwagę chwali jej rzekome osiągnięcia których naprawdę nie ma. Tutaj nawet nie chodzi o nią, bo to mogłaby być zupełnie inna osoba. Tutaj chodzi o przypadek i sposób podejścia do tego.
Znajdź kiedyś te 3h to może zrozumiesz, bo powtarzać to co było już powiedziane to daremne.
https://www.youtube.com/watch?v=oKYBBVQa8NY

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K katem
-1 / 3

@awator Ludzi, których trzeba leczyć jest mnóstwo, a Ty i inni lansują tą jedną, która nie będzie się leczyć tylko zarabiać na swoim zachowaniu. Ty i Tobie podobni właśnie pomagają jej w tym.
Oczywiście, nie mam najmniejszych złudzeń, że moja opinia nie ma najmniejszego wpływu na losy świata, ale tym spokojniej mogę sobie ją wyrazić - dokładnie tak samo, jak i Ty.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A awator
-1 / 1

@katem Do czasu dzban wodę nosi. To raz.
Dwa, nie wiem skąd, ale masz dziwną wykładnie lansowania. W myśl tego co twierdzisz, można by uznać że policja publikując listy gończe lansuje poszukiwanych. No chyba nie bardzo. No i zdecyduj się, czy masz świadomość tego, że Twoje działania nie mają wpływu, czy ciśniesz brednie że nie będziesz zwiększać zasięgów. Prawda jest taka, że gdyby nie Stanowski, ta bajka dalej by kwitła a bohaterka zarabiała na oszukiwaniu wszystkich wszędzie naraz.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar tyswidziol
+2 / 2

@katem "...ani nie szukałam w sieci - właśnie dlatego, aby jej nie zwiększać zasięgów." tak samo jak baba w biedrze czy lidlu, która kupuje bo jest tanio, krzyczy więcej do was nie przyjdę i splajtujecie.

"...złudzeń, że moja opinia nie ma najmniejszego wpływu na losy świata, ale..." się wypowiem w tym temacie na demotach chociaż nie masz o nim pojęcia, bo jak wcześniej napisałaś, nie chcesz jej budować zasięgów.
Łymyn lodżik?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 29 sierpnia 2023 o 20:43

K katem
-1 / 3

@awator No i komu ta bajka przeszkadzałaby ? Tym nielicznym, którzy ją znali ? Teraz za to zna ją dużo, dużo więcej ludzi. Osiągnęła to, co chciała - rozgłos. Dalej jej w tym pomagajcie :D

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Seba7777
-1 / 3

@awator
Po co ona ma znaleźć 3 godziny na oglądanie, czegoś nie wartościowego, nie mógł tego opisać w 15 min? Ludzie, w 3 godziny, można wiele rzeczy zrobić a nie słuchać o jednej lasce, STOP MAKE STUPID PEOPLE FAMOUS, inaczej nie umiem.
Ludzie nie interesują się historia, sztuka, polityka, nauka szeroko pojętą, gotowaniem, motoryzacja, czy wieloma innymi bardziej cennymi rzeczami tylko jakaś kurde laska która Stano wypromował jakby nie patrzeć, bo nikt o niej nie wiedział a teraz część mediów huczy, a inflacją jak była tak jest i rząd dalej kradnie i afera za afera, co za chory kraj

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A awator
0 / 2

@katem @Seba7777 Odróżniacie lans od linczu? Bo mam wrażenie, że wcale. Owszem być może nikt nie ginie w świetle definicji słowa. Aczkolwiek Stanowiski wykonuje tutaj właśnie iście bezprawny samosąd, być może będzie to miało finał w sądzie być może nie. Materiał jest tak dobitny, że dzisiaj wierzyć w jej gwiazdorstwo może tylko głupi.

Jest dobry film, który znać warto, bo wtedy kończą się pytania typu, a komu to przeszkadza.
https://www.filmweb.pl/film/Z%C5%82ap+mnie%2C+je%C5%9Bli+potrafisz-2002-32362 Oparta na faktach historia młodego fałszerza, który w latach 60., podając się za pilotów, lekarzy i profesorów, wyłudził z banków ponad 2,5 mln dolarów

@Seba7777 Po co Tytanic Camerona trwa 3 godziny, przecież mógł 3 minuty. Nikt nikomu nie każe tego słuchać, a z drugiej strony powtarzać to co już powiedziane zostało też nie warto. Powiedz jaka część mediów huczy? Wcześniej jako gwiazda bollywood biegała od TVP do TVN i była w każdej śniadaniówce. Pokaż gdzie w jakim mediach pojawiła się w ciągu ostatniego miesiąca, po publikacji Stanowskiego? Owszem o temacie się mówi, ale jej już nikt nie zaprasza.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Seba7777
-1 / 3

@awator
1 nie muszę wierzyć w jej gwiazdorstwo, bo mnie to wogóle nie obchodzi, naprawdę, nie ma znaczenia co ona mówi i co ludzie o niej myślą, bo nie wpłynie to na to czy mi herbata lepiej posmakuje wieczorem.

Znam ten film kolego, mam zdanie na jego temat, film fajny, gość niesamowity, czy go pochwalam, nie koniecznie, ale zrobił coś co nie każdemu bu się udało, fakt że był niej uczciwy to mało powiedziane.

Serio porownujesz film tytanic, do reportażu Stanowskiego (nic do niego osobiście nie mam) na temat jakiejś laski? Serio takie rzeczy? Nie mam tu komentarza naprawdę.
Nie wiem nic na temat tej laski o której mówi Krzysztof, nie interesuje mnie to, nie mam i nie oglądam telewizji od kilkunastu lat, i nie zamierzam tego zmieniać (pomijam u kogoś jakieś Discovery o zwierzątkach, film lub mecz, reklamę w tv widzę gdzieś raz na rok dosłownie, popatrz jaka szkoda :⁠-⁠) )
Pozdrawiam kolegę awatora, ale dalej nie widzę sensu aby się tą laska podniecać.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A awator
-1 / 3

@Seba7777 Widzisz, tu nie chodzi o to aby się podniecać laską samą w sobie i jej osiągnięciami, których nie ma. Chodzi o to że świat mamy dzisiaj zakłamany bardziej niż kiedykolwiek, chodzi o to że istnieją ludzie którzy zagrali w 2 filmach 2 minuty i są w stanie uznawać się dzięki temu za gwiazdę filmową. Chodzi o to że ludzie kupują sponsorowane okładki gazet, mówiąc że trafili na taką czy inną pierwsza stronę.
W tym wszystkim chodzi tylko o to aby zawsze i wszędzie weryfikować informacje innych tym bardziej kiedy dzisiaj każdy ma w ręku telefon z dostępem do sieci i nie jest to już kwestia technologiczna tylko wyłącznie kwestia chęci a większości się po prostu nie chce... bo są leniwymi farfoclami ;p

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K katem
0 / 2

@awator Widocznie nie masz ciekawszych zajęć, tylko sprawdzasz w, co kto kiedy na jaki temat się wypowiedział. I czy to prawda. A ja zajmuję się innymi sprawami, tylko od czasu do czasu, dla zabawy tu się wypowiadam, i żadna lasencja nie wzbudzi mojego zainteresowania na tyle, abym oglądała o niej filmy i zastanawiała się, czy ona mówi prawdę, czy nie.
I nie wypowiedziałam się tutaj na temat tej osoby, tylko zjawiska, jakiego ona jest obrazem - rozpowszechniania informacji o ludziach/zdarzeniach tego nie wartych. Ale Twoja "logika" już nie raczyła tego zauważyć.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A awator
0 / 2

@katem Widocznie lubisz być okłamywany i masz to gdzieś, no tak się składa że ja nie i tyle. Widocznie nie odróżniasz linczu od lansu no i ok nie każdy musi. Widocznie jedyne co tutaj dostrzegasz to robienie z głupich ludzi sławnych. Rzecz w tym że ona nie jest głupia tylko perfidnie wyrachowana, bo każde jej kłamstwo zawiera w sobie te 10% prawdy. Reszta głupich ludzi szukających atencji to są amatorzy nie dorastający jej do pięt. Ona mogłaby robić warsztaty, jak oszukiwać społeczeństwo głupich naiwniaków. Bo w tym wszystkim to nie ona jest głupia tylko Ty.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar tyswidziol
-1 / 1

@katem nie chcesz budować zasięgów, przeczytaj jeden temat na forum na filmwebie, facet pisał o niej 9 QRWA LAT TEMU, inni 6 lat temu, 4 lata temu, 2 lata temu, rok temu i 9 miesięcy temu, a media jeszcze 3 miesiące temu "gwiazda bollywood i hollywood!

https://www.filmweb.pl/person/Natalia+Janoszek-1916530/discussion/Po+obejrzeniu+reporta%C5%BCu+o+tej+Pani+w+TVN-2526154

Nie chodzi o zainteresowanie "lasencją" tylko jak media kłamią, bararnie ale Twoja "logika" już nie raczyła tego zauważyć.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K katem
-1 / 1

@tyswidziol Wczoraj się urodziłeś, że dopiero na jej przykładzie dowiedziałeś, że media kłamią ?Urośnij i dojrzej.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 1 września 2023 o 23:11

avatar tyswidziol
0 / 0

@katem dzisiaj, dzisiaj się dowiedziałem że, takie barany jak ty...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K katem
0 / 0

@tyswidziol Dorośnij, dziecko, dorośnij.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar tyswidziol
0 / 0

@katem argument ćwierćmózga na brak argumentów w dyskusji "Dorośnij, dziecko, dorośnij."

Nie odpowiedziałaś pani na pytanie: jak krytyka oraz wyjawienie kłamstw, może kogoś lansować?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar tyswidziol
0 / 0

@katem pani odpowie jak mówienie o "stuu" zwiększa jego zasięgi dzisiaj?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K katem
0 / 0

@tyswidziol Nie interesuję się g.., i owego - jak mu tam nie znam, i nie znałam i gdybym o nim na demotywatorach nie przeczytała - to nie wiedziałabym, że to coś istnieje. Mam świadomość ogromnego bagna obecnego w internecie.
A Pan porównuje parcie na szkło pani Janoszek z przestępstwem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar tyswidziol
0 / 0

@katem ohhh nieeee...
pani odpowie jak mówienie o nim/niej zmieksza zasięgi?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S sancz79
-2 / 4

Kto to?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar dozymetryczny
+3 / 5

@sancz79 a wpisz sobie w google: stanowski janoszek

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar dozymetryczny
+4 / 8

pomyśleć, że gdyby nie Stanowski, nawet nie wiedziałbym o jej istnieniu....

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar tyswidziol
+1 / 3

@dozymetryczny pomyśleć że, to nie przeszkodziło jej kłamać o sobie we wszystkich mediach, dziwne nie?

Ciekawe, o czyim istnieniu jeszcze nie wiesz, a pomimo tego jest znany dla milionów?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Orlando73
+2 / 4

głupi zakłamany babolec

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar RomekC
0 / 2

Dlaczego głupi, @Orlando73?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D DarkElfus
-1 / 3

Nie wiem kto to i dobrze mi z tym.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Seba7777
-2 / 2

Kogo to interesuje?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem