Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
465 473
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
O Obiektywny1
+10 / 12

@NdostLaktyw Albo nie skorzystasz. Czasem trzeba pozwolić dorastającemu dziecku iść własną drogą, zamiast wymagać opieki na starość.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
O Obiektywny1
-5 / 7

@NdostLaktyw Dokładnie tak.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Lady_Apocalypse
+3 / 15

@NdostLaktyw Dzieci się nie ma po to, aby potem "z tego korzystać". I nie liczyć na szczęście tylko zawsze na siebie. Dzieci to sztuka dla sztuki, dlatego, kto tego nie rozumie nie powinien mieć dzieci. Ja rozumiem i nie mam :-))

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 26 sierpnia 2023 o 17:34

avatar Lady_Apocalypse
-2 / 4

@NdostLaktyw Ja nie zostałam zaprogramowana do rozmnażania się. Nie mam nic przeciwko dzieciom czy posiadania tych dzieci, ale nie w moim wydaniu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N konto usunięte
+1 / 1

@Lady_Apocalypse W sumie to ciekawe czy w królestwie zwierząt jest takie zwierzę, które świadomie rezygnuje z potomstwa... może jakby takie zwierzę mogło zwiedzać świat, poznawać inne kultury, udać się do parku rozrywki, do spa, na basen, pograć w kosza itd. to doszłoby do wniosku, że w sumie to po co mu młode? Ciekawe...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Lady_Apocalypse
-2 / 4

@NdostLaktyw Trzeba mieć świadomość tego, co oznaczają dzieci i co oznacza mieć te dzieci. Trzeba mieć wyobraźnię i panować nad instynktami. Zwierzęta tego nie mają i nie potrafią. Większość ludzi również.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar bartoszewiczkrzysztof
0 / 0

@NdostLaktyw W '' królestwie zwierząt'', starsze osobniki albo padają łupem drapieżników, albo jeśli są drapieżnikami zdają się na łaskę stada, bo są maruderami opóźniającymi wędrówkę i polowanie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G glupiobywatel
0 / 2

Dzieci się ma dla zachowania gatunku, a nie dla przyszłych korzyści na starość rodziców.
Ja swoje dzieci wychowuję w taki sposób, żeby były w stanie bez żadnego problemu zadbać same o siebie i nie liczyły na mnie lub na kogoś (dobra edukacja, pomoc i przyglądanie się w firmie z czego biorą się pieniądze, pokazywanie świata i przedstawianie różnych zależności i możliwości, a przede wszystkim krytycznego myślenia, wyciągania wniosków i brania odpowiedzialności za swoje decyzje). Przekazuję im również to, że w pierwszej kolejności, jako dorośli, mają tak postępować, żeby w życiu im było dobrze, ale pod warunkiem, że nie będą krzywdzili tym innych. Ostatnią rzeczą jaką ode mnie się dowiadują to to, że nie mają absolutnie żadnego obowiązku zajmowania się mną na starość lub w przypadku jakiegoś trwałego kalectwa, ponieważ to moje i mojej żony życie i to jest nasz zasrany obowiązek tak nim kierować, żeby nie obciążać takimi sprawami dzieci. One mają żyć swoim szczęśliwym życiem ze swoimi założonymi rodzinami i skupić się na porządnym wykształceniu i przygotowaniu do życia swoich dzieci.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Xar
+2 / 6

Korzystajcie poki sa jeszcze legalne, jak powstanie rzad PiS-Konfederacja to nie mozna miec co do tego pewnosci

Odpowiedz Komentuj obrazkiem