Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
716 741
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
1 13Puchatek
+6 / 16

Donald i Jarosław po debacie::-)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 5 października 2023 o 23:25

avatar Kunta_Kinte
0 / 26

@13Puchatek
Z tym Donaldem to was trochę poniosło.
O mój boże, ludzie naprawdę myślą, że on jest zbawcą narodu. Zawsze myślałem, że to facet, który nigdy słowa prawdy nie powiedział, ale widzę, że to chyba młode pokolenia wybrały sobie go jako "orła" czy "bażanta". Razem z kaczorem przecieli Polskę na pół, a wy sobie robicie z frajera bożka. Masakra. Nieważne jakie pokolenie, każde da się zmanipulować jak małe dzieci. Tusk ku***wa orłem...nie wierzę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
1 13Puchatek
+3 / 19

@Kunta_Kinte

"Zawsze myślałem, że to facet, który nigdy słowa prawdy nie powiedział"

Nieprawda, nie pochlebiaj sobie. Nie myślałeś. Po prostu bezmyślnie powtarzasz dyrdymały z TVPiS.

I nie, nie uważam Tuska (ani żadnego innego polityka) za "zbawcę narodu". Uważam go po prostu za sprawnego polityka - i obecnie za jedną osobę, która może powstrzymać PiSowskie szaleństwo i rozkradanie Polski.

Co więcej (co dla wyznawcy PiSu albo Konfy może się wydać po prostu ekstremalnie dziwne) w wielu sprawach się z Tuskiem nie zgadzam. NIe uważam, że jest ideałem ani że jest bez skazy. Ale jestem przekonany, że w tej chwili to on reprezentuje lepszą przyszłość dla Polski. I uważam (co już raz mieliśmy okazję zobaczyć w 2007), że w przypadku debaty z Kaczyńskim zmiótłby go z powierzchni ziemi. I o tym jest ten obrazek.


Last, but not least: nie mów o mnie "młode pokolenie", bo jestem niemal pewien, że mógłbym być Twoim ojcem :-)

Miłego dnia.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Kunta_Kinte
+2 / 12

@13Puchatek
Przestałem już czytać po stwierdzeniu, że powtarzam dyrdymały z TVPis...ciekawe, bo nie oglądam tego szamba. Ty jesteś z tej grupy ludzi o tak wąskich horyzontach, że rozumiesz tylko taki stary plemienny przekaz. Gardzę pisem tak samo jak Tuskiem, no może pisem trochę bardziej, ale robienie z Tuska mesjasza mnie bawi. Pozdrawiam, dalej baw się w łowcę pisowskich trolli, tu ci się nie udało. Spróbuj zrozumieć, że można nie lubić Tuska nawet nienawidząc pisu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kikurenty
+3 / 9

@Kunta_Kinte Też tak myślałem, ale potem poznałem morawieckiego. Przy krzywoustym mitomanie tusk jest wzorem uczciwosci i pradomówności. Nie jestem wielkim zwolennikiem mniejszego zła, ale trzecia kadencja PiSu to najwieksza ktastrofa dla Polski, a póki co tylko tusk może pogonić tą Pisowską bolszewie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ZONTAR
-4 / 8

@Kunta_Kinte Dziel i zwyciężaj. Od dawna stosuje się te mechanizmu budując system biopartyjny, a Donald i Kaczyńscy po prostu powielają ten sam schemat. O ile samego Donka uważam za dosyć łebskiego gościa, to nijak nie zaufam komuś, kto wystawił Komorowskiego i Kopacz na dwie najważniejsze pozycję w rządzie. Może i chcieli wystawić tam marionetki, którymi będą sterowa zza kulis, ale nawet Mario etyki powinny budzić jakiś szacunek. Co jak co, ale Duda ten warunek spełnia i zachowuje się chociaż jak prezydent. Dlaczego przerosło to Tuska? Z pewnością są mniejszym złem, ale nadal są złem. Trzeba bardzo wierzyć w to, że nabrał doświadczenia za granicą i drugi raz takich błędów nie popełni, ale ja w to nie wierzę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N nasper
-2 / 8

@13Puchatek Moja mama też tak mówi jak ty.
Ale u niej TVN leci prawie na okrągło.
Jest na emeryturze, a wiedzę o życiu czerpie w całości z TV.

Także starość to nie zawsze mądrość.

Ja mam okazję coś w życiu robić.
I powiem ci tylko tak, jakbyś tak jak ja przez 10 lat dochodził się pieniędzy w "wolnym sądzie" od nieuczciwego kontrahenta i zobaczyłbyś co się w tych sądach wyrabia (np 4x z rzędu odwołane sprawy), to też byś zmienił
zdanie co do "wolnych sądów".

Jak wy na takich sądach chcecie budować nowoczesne państwo, gdzie opłaci się oszukiwać / kombinować, to ja wam życzę platfusy powodzenia.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 8 października 2023 o 21:09

1 13Puchatek
+1 / 7

@Kunta_Kinte

"Przestałem już czytać po stwierdzeniu"

To przeczytaj dalej, bo nie bardzo mamy o czym gadać.

Możesz nie oglądać TVPiS, ale jak widać głoszona tam 24/7 kłamstwa żyją swoim życiem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
1 13Puchatek
+1 / 5

@nasper

Ja w ogóle prawie nie oglądam telewizji. Za to sporo czytam, bardzo różnych rzeczy - i MYŚLĘ. Po 1989 nie było w Polsce tak szkodliwej i niemoralnej władzy jak obecne rządy. NAWET komuchy z SLD nie wzbiły się na takie wyżyny draństwa i złodziejstwa (a trzeba przyznać, że się starali). Więc o ile - jak napisałem - nie jestem "wyznawcą" Tuska, to w obecnej sytuacji nie bardzo widzę inna drogę.

Trzecia Droga ma parę fajnych propozycji, ale odnoszę wrażenie, że ego liderów jest dla nich ważniejsze niż przyszłość Polski.

O Lewicy nawet nie wspominam, bo mi do niej równie blisko jak posłowi Suskiemu do Nagrody Nobla.

Pryszczatych młodzieńców z Konfy, z oszołomem Braunem i świrem JKM można brać na poważnie gdzieś tak do połowy liceum - później, jak już człowiek coś wie o świecie, życiu i ekonomii, to niestety.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
1 13Puchatek
-1 / 5

@nasper

BTW - i co, po 8 latach rządów Twoich idoli w sądach jest lepiej? Sprawy są rozwiązywane szybciej? Akurat to dałoby się zrobić spokojnie, bez łamania prawa i Konstytucji - ale tym Kaczyński i pan minister Zero jakoś się nie zajmowali.

Powiedzieć Ci, co daje wiek? Z tą starością to nie przesadzajmy - ja jeszcze na emeryturze nie jestem, ale czasy PRL pamiętam dość dobrze. I pamiętam, jak funkcjonują sądy, które są odgórnie sterowane politycznie. Sądy w których sędziowie wydają wyroki nie zgodnie z prawem (choćby i chorym), ale zgodnie z linia Partii. A dokładnie do tego dążą PiSowcy.

95% problemów w polskich sądach (także to, o czym piszesz) wynika z dwóch problemów:

1. Z przeciążenia sądów - czy wiesz, że przeciętny sędzia ma ok. 1000 spraw rocznie? Jak myślisz, co zrobili PiSowcy przez te 8 lat, żeby coś w tej sprawie zmienić?

2. Z idiotycznego, źle napisanego, fatalnie skonstruowanego PRAWA. Sąd ma obowiązek orzekać zgodnie z prawem. Ale sąd nie ustala prawa. Prawo ustalają ci pajace, którzy aktualnie mają większość w parlamencie. Jeśli prawo jest nieprecyzyjne, niejednoznacznej głupie, nielogiczne, wewnętrznie sprzeczne, pisane byle jak i na kolanie - to NIE JEST wina sądów. To jest wina władzy ustawodawczej.

A przypomnij mi, kto w Polsce stanowi prawo od ośmiu lat?… No właśnie.

A potem wychodzi na mównicę oburzony minister Zero i grzmi, że podły sąd (to tylko przykład) skazał biedną, prawicową działaczkę na trzy lata! No skandal i niesprawiedliwość!

I oczywiście żaden z przyd..pasów pana ministra nawet nie zająknie się o tym, że to właśnie pan minister przeforsował prawo, które w takiej sytuacji NAKAZUJE sądowi wydać określony wyrok. I że sąd wydał NAJNIŻSZY wyrok, jaki mógł w tej sprawie wydać.

Nie dawaj sobie robić wody z mózgu. Jedynym, o co chodzi PiS-owi, to żeby sądy były jak w PRL - na partyjne zawołanie.

I kończę. Sorry, ale bez odbioru - nie mam siły na kolejną kilometrową dyskusję na demotach z ludźmi odpornymi na fakty.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 8 października 2023 o 22:17

N nasper
-2 / 4

@13Puchatek " Za to sporo czytam"

Czyli przyjmujesz cudze poglądy. Nieważne czyje, ale zawsze cudze.
Nie masz własnych doświadczeń, wiesz to co ktoś powiedział - czy to dziennikarz z lewa, czy z prawa cze ze środka.
Zawsze są to jego poglądy i jego wizja świata, którą ty przyjmujesz za fakt.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N nasper
-2 / 2

@13Puchatek "i co, po 8 latach rządów Twoich idoli w sądach jest lepiej? "

Nie jest lepiej. Ale za rozwalanie sądownictwa w 60% odpowiadają sami sędziowie.
Mógłbym ci podać wiele udokumentowanych przykładów.
Ale po co ?
Skoro z góry wiem, że ty masz zakodowane we łbie żeby za wszystko obwiniać rząd.
Na to z resztą liczą ci sędziowie, którzy świadomie wprowadzają anarchię w sądach, byle tylko żadna reforma się nigdy nie udała.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N nasper
-2 / 2

@13Puchatek " Z idiotycznego, źle napisanego, fatalnie skonstruowanego PRAWA. Sąd ma obowiązek orzekać zgodnie z prawem."

Ostatnio miałem jedną sprawę, że Sąd pominął połowę dowodów (m.in. nie powołał biegłego, nie przesłuchał świadków, itp.).
Chciałbym zobaczyć ten mityczny przepis prawa, który to niby zmusza sędziego do pomijania dowodów (niedopuszczania ich do rozpatrzenia).
Bo ja tego przepisu nigdy nie widziałem i mój prawnik (z 20 letnim doświadczeniem) także nie. I wszyscy drapiemy się po głowie.

Ale tak to jest jak ktoś przepisuje dyrdymały z Wyborczej, a w prawdziwym sądzie pewnie w życiu nie był.

PS. Nie interesuje mnie PRL. To już zamierzchła historia. Poza tym PRL był systemem narzuconym z zewnątrz, a nie polskim wynalazkiem, jakbyś o tym przypadkiem zapomniał.
To nie była "nasza dyktatura", ale dyktatura przywieziona na czołgach z zagranicy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
1 13Puchatek
+1 / 1

@nasper

Kończąc, bo naprawdę nie mam siły ani czasu:

Sąd pominął dowody najprawdopodobniej z powodu PIERWSZEGO, który podałem wyżej. Bo oczywiście odniosłeś się tylko do drugiego.

Sąd pominął dowody? Odwołuj się.

I na koniec: to, do czego dążą Twoi idole z PiS, to nie jest sytuacja, w której sąd nigdy nie pominie dowodów i rozpatrzy Twoją sprawę szybciej (bo gdyby chcieli TO osiągnąć - dawno by to zrobili, o konieczności takich reform - wbrew PiSowskie propagandzie - od dawna mówią sami sędziowie). Oni dążą do tego (mówiąc obrazowo), żeby sędzia MÓGŁ pominąć dowody i orzec "inaczej" wtedy, kiedy będzie to zgodne z linią partii. Innymi słowy - przy dużych problemach i niedoskonałości sądów dziś, po reformie PiSu szybko zorientowałbyś się, co się stało, kiedy musiałbyś procesować się z członkiem PiS albo kimś z jego rodziny czy znajomych.

"w 60% odpowiadają sami sędziowie."

Cóż, skoro TY tak mówisz to po prostu MUSI być prawda. Jestem przekonany, że można to potwierdzić konkretnym badaniami przeprowadzonymi przez MIDzD*.


* MIDzD - Międzynarodowy Instytut Danych z D…, bardzo szacowna instytucja, na jej badaniach opiera się na przykład zdecydowana większość przemyśleń Korwina ;-)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Kunta_Kinte
-1 / 3

@kikurenty
Kolejny porównanie bólu prawej ręki do bólu lewej ręki. Prześciganie się kto jest mniejszą szują. Ja to rozumiem, że ten tusk jest już lepszy od kaczynskiego, ale krew mnie zalewa jak widzę szczególnie na demotywatorach tuska jako bohatera. Tusk to szmaciarz, tak samo jak Kaczyński i o ile idea głosowania na mniejsze zło jest u nas normą, to wynoszenie tuska pod niebiosa jest żenujące. Jeden i drugi powinni zniknąć z polityki. Dla mnie tusk to żadna alternatywa dla kaczynskiego. Pewnie, będzie o nas ciszej w Europie, bo kto ma gadać źle o posłusznych sługusach?
Ja nie wiem ile lat mają ci wielbiciele tuska, bo z tego co pamiętam to za jego rządów była największa emigracja z Polski na zachód, sam jestem tego ofiarą. Sam na własnej skórze i moich znajomych, rodziny doświadczyłem hurtowego zamykania np. stoczni, które ponoć nie były rentowne, ale jakoś kilkaset kilometrów na zachód już się opłacały, było boom stoczniowe w Niemczech, a zupełnie przez przypadek po upadkach stoczni w PL Niemcy mieli ogromną masę bezrobotnych polskich stoczniowców.. powtarzam: Tusk to kłamca i nie chcę tego gościa więcej widzieć w rządzie. Już wolę nawet lewicę niż tego błazna. Byle nie PiS, konfederacja i tusk.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G konto usunięte
-3 / 3

@13Puchatek
Trzeba być idiotą, totalnym kretynem i bardzo pragnąć biedy i krzywdy Polaków, żeby popierać Tuska i powrót PO do władzy.
Jakkolwiek PiS nie byłby żałosny, to Tusk i PO zawsze będzie najgorszym, co może się przytrafić dla Polski.
Ten patologiczny kolaborant niemiecki, który nienawiść do Polski ma w genach, robił, robi i zrobi wszystko dla zagłady Polski i krzywdy wszystkich Polaków!
Zawsze dążył do interesów niemieckich i ruskich. Jego panowanie to usilne i celowe dążenie do wyrządzenia jak największej szkody dla Polski, doprowadzenie kraju do bankructwa, zniszczenia i podziału majątku narodowego pomiędzy Niemiec a Rosją.
Nawet Putin wyrażał się się o nim, jak o swoim człowieku! A Tusk, nie dość że zniszczył i zubożył kraj(doprowadzając wiele polskich rodzin do skrajnej biedy), to jeszcze dostał za to w nagrodę stołek w UE!

Kiedyś za zdradę stanu była przewidziana kara śmierci i patrząc na to, co się dzieje - powinno to wrócić!
A tymczasem taki zbrodniarz chodzi sobie na wolności i jeszcze się cieszy ogromnym majątkiem i szacunkiem(głupich ludzi)!

Samo to, że domagał się sankcji karnych dla Polski za nieprzyjmowanie islamskiej dziczy z południa - mimo iż jasno było wiadomo, jak się to skończyło dla krajów zachodnich - powinno być traktowane jak umyślne usiłowanie narażenia wszystkich Polaków na śmiertelne niebezpieczeństwo i skończyć się przynajmniej na sprawie w sądzie karnym oraz wyroku bez zawieszenia, bez żadnego immunitetu!

Dla kogoś takiego, nie powinno być nawet przyzwolenia na przebywanie na terytorium Polski, a co dopiero pełnienia jakiejkolwiek działalności bądź funkcji publicznych.

W przeciwieństwie do ciebie, jak i pewnie większości tutaj, ja i co niektórzy tutaj dobrze pamiętamy okres 2007-2015 i dlatego z całą pewnością mogę stwierdzić, że kto chce powrotu PO do władzy, ten jest wykolejonym idiotą, albo aktywistą niemieckim/ruskim. Jak widać po twoich wypowiedziach, nawet tytułowy miś Kubuś Puchatek miał sporo większy rozum od ciebie i dłuższą pamięć.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
1 13Puchatek
-1 / 1

@GG7

W tym, co piszesz, nie ma nawet nic, z czym można by dyskutować. Stek bredni i dyrdymałów człowieka, który bezmyślnie łyka wszystkie propagandowe kłamstwa z TVPiS. O wycieczkach osobistych już nie wspominam, bo ze strony wyznawców PiS to normalne - przyzwyczaiłem się.

Współczuję - nie chciałbym mieć mózgu tak przeżartego kłamstwem i nienawiścią.

Miłego dnia - i nie wysilaj się z odpisywaniem, na pewno nie będę tracić czasu na "dyskusje" na tym poziomie oszołomstwa.

Jeśli mogę coś zasugerować (wiem, jestem idealistą, ale zawsze liczę na to, że coś jednak zadziała i ktoś zacznie myśleć…) - spróbuj czasami poszukać informacji ze zróżnicowanych źródeł i zadaj sobie minimum trudu, żeby je samodzielnie poskładać w głowie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G konto usunięte
-2 / 2

@13Puchatek
Rzeczywiście, szkoda czasu na dyskusję z lemingiem(nie obrażając tych prawdziwych zwierzątek), dla którego zakłamane lewackio-marksistowskie media są świętym wyznacznikiem.

Nie jestem i nigdy nie byłem wielbicielem PiSu i Kaczyńskiego, ale od dawna wiedziałem, że lewactwo to patologia. Powiem tylko na końcu, że w obecnej sytuacji mądry człowiek po prostu nie pójdzie na wybory bądź odda głos nieważny - debil zaś zagłosuje na Tuska i jego bandę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
1 13Puchatek
0 / 0

@GG7

Ptysiu, tacy jak Ty używają słowa "lewactwo" w znaczeniu "każdy, kto w dowolnej sprawie nie zgadza się z PiSem". Do lewactwa - a nawet do zwykłej lewicy - jest mi równie blisko, jak posłowi Suskiemu do Nagrody Nobla. :-)

Szczerze mi Cię żal, ale cóż - Twoje życie, Twoje wybory.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
1 13Puchatek
+2 / 2

@kyx

Jak dla mnie może być bażant, cietrzew, drozd albo struś - ważne, żeby pogonił kaczkę. :-)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N nasper
-5 / 9

A po co debatować z jakimś nędznym lokajem ?
Dajcie tego polityka, który naprawdę rządzi Platformą, czyli Webera.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
1 13Puchatek
0 / 4

@nasper

No właśnie, po co debatować z kimś takim jak Ty, który bezmyśnie powtarza PiSowską propagandę? Cały program PiS w pigułce: TUSK, TUSKA, TUSKIEM, TUSKOWI, ZA TUSKA, O TUSKU, NIEMCY.

Ech.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
1 13Puchatek
+1 / 3

@nasper

Wskaż mi link to FT, w którym niemieccy politycy mówią, że PO odzyska DLA NICH Polskę. Tylko konkretnie proszę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G konto usunięte
-5 / 5

@13Puchatek
Weź się już nie popisuj swoim skrajnym debilizmem i pamięcią kurczaka.

Swego czasu jedynym prawdziwym powodem sukcesu Tuska/PO było straszenie ludzi PiSem. Tusk wielokrotnie zapowiadał czego to PiS nie zrobi - po czym po jakimś czasie SAM to wprowadzał.

A tymczasem, gdyby nie krzywda i gnębienie Polaków przez PO-PSL, to PiS by nie wygrał w 2015.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C Czubbajka
-2 / 2

@GG7 "Krzywda i gnębienie za PO-PSL", buahaha! - powiedz to polskim przedsiębiorcom po Polskim Ładzie, albo kobietom na oddziałach ginekologicznych, gdzie boją się o własne życie. Albo dzisiejszym dzieciom, które pisiorskie długi będą spłacać nie krócej niż my długi po Gierku.

PiS wygrał dzięki podsłuchom, ośmiorniczkom i uchodźcom zalewającym Europę. Nikt już tego nie pamięta?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G konto usunięte
-2 / 2

@Czubbajka
No tak, bo za PO było ogromne bezrobocie i wielu nieuczciwych prywaciarzy mogli pomiatać zwykłymi pracującymi ludźmi, łamiąc podstawowe prawo pracy nie ponosząc przy tym żadnych konsekwencji. Liczne, niekończące się umowy śmieciowe, na mocy których ludzie mogli być w nieskończoność wykorzystywani, a obcy przedsiębiorcy nie musieli nawet płacić podatków.

Nie popierałem i nie popieram zakazu aborcji w celu ratowania życia, ale już dawno zauważyłem, że lewakom tak naprawdę zawsze chodziło o aborcję na życzenie, czyli wg. widzimisię kobiety, gdzie ojciec dziecka(nienależnie czy chcianego, czy nie) nie miałby nic do powiedzenia.

A co do długów to nie należy zapominać o ogromnej ilości pieniędzy, które zostały podstępnie wyprowadzonych na zachód(głownie do Niemieć) oraz na wschód(do Rosji). W przypadku 500+(którego tak naprawdę nigdy nie popierałem ani nie korzystałem) to kasa chociaż przynajmniej trafiała do Polaków.

A co do podsłuchów to to nawet dobrze, że dzięki nim wyszły na światło dzienne liczne machlojki rządku PO-PSL. Tak samo nikt normalny by nie chciał bać się wyjść na ulicę, w obawie zostania napadniętym/zgwałconym/okaleczonym przez islamskich ekstermistów, jak to miało miejsce w krajach zachodnich.
Tak, dobrze to wszystko pamiętam.

Jeżeli PiS nie zasługuje na poparcie, to PO tym bardziej nie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C Czubbajka
-1 / 1

@GG7 Oj, opłaciło im się wydać te 16 miliardów na TVPiS...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G konto usunięte
-3 / 3

@Czubbajka
Tak samo, jak na TVN i inne lewackie media.

I wbijcie do swoich pustych łbów, że Polska ze wschodu zaczyna się od Bugu, a nie od Wisły(jak głosi Tusk) i to tam powinno pozostać wojsko i bariery!
Kolejna rzecz, która dowodzi, że przegrana PO w wyborach jest jak najbardziej w interesie normalnych Polaków.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rafik3001
+3 / 3

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Zoarix
-3 / 9

Nie przesadzałbym z wyobrażeniem Tuska jako orła.
Owszem, z pewnością gadane ma lepsze i zapewne argumenty
też miałby lepsze podczas debaty, ale jako orzeł w polityce się nie
sprawdził.

To raczej pelikanami są ci, którzy wciąż wierzą w PiS lub PO.
Oni się kłócą, a tak naprawdę zawsze jest gwarancja, że jeden
z nich rządzi, przez co badziew jest ten sam, ale w innych kolorach.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar saz06
+1 / 7

Już nie mogę się doczekać, co będą pisać ci wszyscy wychwalający Tuska za 3-4 lata, jeśli naprawdę wygra.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J Jan_z_Mazur
+2 / 6

Obaj siebie warci...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M marek300001
0 / 0

osobiście juz nie mogę patrzeć na te pyski z pisu

Odpowiedz Komentuj obrazkiem