Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj

Królewicz narodu

Na co jeszcze się zgodzicie? Teraz będzie wydawał polecenia policji i wszystkich legitymował?

www.demotywatory.pl
+
329 338
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar Obyczajowy
+8 / 14

Podejść i strzelić kaczce w łeb.. przecież tego fajfusa nikt by nawet nie bronił..

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
O Obiektywny1
+8 / 12

@Obyczajowy Wystarczyłoby pozbawić majątku i funkcji publicznych, przecież on nawet bułki sam nie potrafiłby posmarować masłem do góry.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P profix3
+3 / 5

@Obyczajowy Jakby ktoś go odstrzelił to znowu by były rocznice. Trzeba by ujawnić jego teczki ze współpracy z SB, potem pozbawić wszystkiego. A emeryturę zmniejszyć mu do takiego poziomu jaki on zmniejszył milicjantom. Nie to, że bronię milicjantów, ale jak zrobiono raz to można i drugi; i kwota też by była właściwa.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L Loganesko
+7 / 7

@Obyczajowy Tutaj musze zgodzić się z @profix3 . Tego żywego gówna nie można tknąć póki jest u władzy, bo zrobią z niego męczennika, tak jak z jego pożal się brata. Urban za życia dobrze powiedział, że jak kaczafiego bolą kolana to już się za niego modlą w kościołach, a co dopiero by było jakby go ktoś zabił.

Ba! Nawet jakby się zadławił kartoflem i sam zdechł to by go zrobili męczennikiem w walce z "lewactwem/zachodem/ateistami/lgbt/etc." (niepotrzebne skreślić).

Osobiście mam nadzieje, że po odsunięciu od władzy będzie bardzo długo chorował na nieuleczalną chorobę i zdychał w pełni świadomy tego wszystkiego co zrobił złego, do tego w męczarniach. Bo w piekło nie wierzę, a kara być powinna za to jak bardzo zniszczył Polski naród.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar otawa
+1 / 1

@Obiektywny1 . Ciekawe ilu "przyjaciół" by wtedy przy nim pozostało.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J jeszczeNieZajety
+1 / 1

@Loganesko Po pierwsze - na Twej liscie (niepotrzebne skreślić) nie ma rzeczy niepotrzebnych. Po drugie on, Kaczor nigdy niczego nie zrozumie. On żyje w swym włąsnym świecie, otoczony wrogami. Na północy, na wschodzie, na zachodzie i na południu. I zapewne po drugiej stronie ulicy też. Jest, krótko mówiąc trochę odchylony. Dodatkwo żre go sumienie bo on doskonale wie jak wyglądała ostatnia rozmowa z bratem i co mu powiedział. On wie, że brata zabił. Więc z cąłych sił tyra by to zagłuszyć. Jego wrzaski o zbrodni smoleńskiej są skierowane przede wszystkim do niego samego. Potem dopiero do jego betonowych wyznawców. Nic i nigdy do niego nie trafi ani też nic i nigdy nie zrozumie. Kaftan bezpieczestwa to jedyna droga. Może jakieś leki....
Wyborcy PiSu powinni się naprawdę walnąć w łeb. Dlaczego, DLACZEGO bokami robią by Polską nadal rządził człowiek upośledzony? Lepszy już jest Morawiecki. To jest przewidywalna zimna i cyniczna gnida.,Jak się gdzieś dopatrzy włąsnej korzyści to coś tam zrobi. A jak nie to nic nie zrobi.A Kaczor będzie szkodził kompletnie bezinteresownie. Tacy są największym przekleństwem ludzkości.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B Bongo123xyz
+9 / 13

Tak się zachowuje zbawca narodu. A PiSlicja biernie patrzy na akt dewastacji nie swojego mnienia i nie reaguje na wezwanie obywatela (czego sami PiSlicjanci są świadkami).
Zobaczymy jak po wyborach stracą ochronę PiSlicji.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D didja
+8 / 14

Dwa pytania:
1. Jak nazywa się ten odważny dziennikarz?
2. Czy już jest zbiórka na pomoc nie tylko prawną dla tego bohatera, bo że pisowscy komuniści go zniszczą, to pewne?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S SrogiKutafon
+7 / 9

Poseł daje funkcjonariuszom rozkaz wylegitymowania dziennikarza...

Napisał bym że ten kraj jest nie z dykty, a z g*wna. Tylko dlaczego i za co miałbym tak upokarzać g*wno?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Ashardon
-4 / 10

Ale umówmy się, ten, co drze papę, to też ewidentny klown.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J jeszczeNieZajety
+2 / 2

@Ashardon Klown? Jak najbardziej. Ale skoro ma do czynienia z jeszcze, dużo większym klownem to jak ma się zachować? Przecież te miesięcznice to czysty cyrk urządzany przez Pierwszego Klowna Rzeczypoospolitej. Jest cyrk - są klowni. Szkoda, że wśród nich są i policjanci. Szkoda.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B Bongo123xyz
+4 / 4

Ta się kończy dla prezesa zderzenie z rzeczywistością. Nie tą kreowaną na wiecach.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Anst197
+5 / 7

On jest jak 5 letnie dziecko, nie potrafi powstrzymać nerwów, miotają nim emocje. Normalny człowiek udałby że tego nie widzi, a potem poleciłby po prostu komuś usunąć ten napis i nie robić przedstawienia. I pomyśleć że taki niestabilny człowiek rządzi naszym krajem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem