Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
736 747
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
N next_1
+3 / 3

Chorosińska na minister rodziny!!!!!!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E elefun
-5 / 5

Popatrzcie na to z innej strony.
Gdzie nie spojrzeć, mamy głosy o wolności kobiet, o "ich ciało, ich sprawa", o tym, ze to ich prywatna sprawa co robi po godzinach pracy, czy ma kochanków, ilu miała facetów itp....
Nagle osoba zostaje ministrem (pomijam, czy się nadaje, jakie ma kompetencje) i całe Demoty, FB i reszta internetu wylicza jej, ilu miała, kogo zdradziła, z kim ma dziecko itd.... Gdzie nagle pojawiła się ta tzw. "tolerancja"??? Piszę to z ironią, zgoda, ale jeśli już wolność i swawola, to przecież powinna teraz być bohaterką, bo zaliczała co się dało! Jak myślicie?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T tobimadara
+6 / 6

@elefun Nie mam problemu z tym co robi w łóżku i z kim. Mam problem, z tym, że robi to reprezentując partię promującą czy wręcz próbującą narzucać tradycyjny model rodziny, Poza tym z tego co piszą to uważa się za katolika (nie sprawdzałem czy rzeczywiście tak jest), więc znowu postępuje wbrew zasadom, które niby wyznaje. Najłatwiej to wyśmiać, ale ostatecznie sprowadza się to do tego, że nie chcę, żeby ktoś taki decydował o moim życiu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M maciejka64
0 / 0

Można po niej "jechać",bo umoralniała innych , nakazywała im modele zachowania ,w tym wierność i inne wartości ,sama je łamała ,"dając" koledze . Jej mąż ta samo . I akcje reklamowe ,nie za darmo . Sumując ,jakby przestrzegała innych z pozycji nawróconej kur... y ,to by bylo do strawienia ,jak nawraca jako "nieskazitelna matka Polka" to śmieszy i wkur ....ia ludzi .

Odpowiedz Komentuj obrazkiem