Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
58 68
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
O Okohorusa
-1 / 1

Ja tak robię od lat

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G Goretex
+5 / 11

Ten demot to poradnik jak zostać trollem i jak wpaść z deszczu pod rynnę, czyli nakręcać spiralę złych emocji zamiast nauczyć się nad nimi panować.

Lepiej poćwiczyć, poruszać się, bo to dobrze niweluje stres, nie przejmować się marnymi kierowcami, ale na nich uważać, a toksyczne środowisko (np. pracę) próbować zmienić (ale bez nerwowych ruchów).

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S seybr
0 / 2

@Goretex Na jednym forum technicznym mieliśmy trolla. Typ myślał że jest anonimowy. Admin chciał dać jemu bana, ale zabiliśmy się. Po jego mailu namierzyłem kim jest, co robi. Znalazłem jego profil na FB. Chłopaki pobrali zdjęcia i gdy wymądrzał się, trollował wtedy chłopaki dawali komentarz z jego zdjęciem. Efekt był taki, że zrezygnował z forum. Był spory ubaw.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar OP2000
-1 / 3

@Goretex Napisał ten, co jak mu coś odpiszę to kontynuuje.... no faktycznie, od ciebie ten tekst jest na wage złota XD

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar pawel24pl
+9 / 9

W dzisiejszych czasach, także na tej stronie, dość często trollem nazywa się kogokolwiek z innymi poglądami. Niekoniecznie mającego złe intencje.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T tobimadara
+1 / 1

@pawel24pl Nie mam nic przeciwko innym poglądom, ale mam wrażenie, że często ktoś nie mówi tego co uważa, tylko celowo wkłada kij w mrowisko. Ewentualnie jest opłacany, żeby pisać to co pisze (i wtedy też nie pisze tego, co uważa). A jeśli to są tylko inne poglądy, bez wyzwisk i z jakimiś rozsądnymi argumentami, to jestem jak najbardziej za.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem