Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
669 679
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
S Skurek123
+7 / 7

A moze czas żeby rodzice czegoś swoje dzieci nauczyli? A może też czas żeby stara c..a sama się wokół rozejrzała i zastanowiła co jej w życiu może byc potrzebne? W końcu to nie jest wiedza magiczna.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L Liliazalia
+5 / 5

Jeszcze by się przydała "Znajomość prawa" albo "Prawo dla obywatela" gdzie uczniowie zdobywaliby podstawową wiedzę prawniczą. Powinni wiedzieć co wolno, czego nie wolno, jak się bronić przed skorumpowanymi przedstawicielami prawa.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R rex4
+1 / 3

@Liliazalia zaraz, zaraz, proponujesz, aby ministerstwo przygotowało program jak się bronić przed władzą? I naprawdę masz nadzieję, że to zadziała?
Nie, żeby ta wiedza nie była potrzebna, staje się niezbędna, ale na razie zostaje YT (prawem na lewo, audyt itp.).

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A acotam43
-5 / 7

Facet nie wie jak obsługiwać pralkę, zmywarkę,
suszarkę i jest ok. Kobieta nie wie jak obsługiwać termostat i każdemu odbija.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Z Zemrzyk
+1 / 3

Niby masz rację, ale pralka jest jednak dużo bardziej skomplikowana niż panel termostatu na ścianie. Do pralki wzięłabym instrukcję. Do termostatu nawet by mi się nie chciało. I chyba akurat nie o płeć
tu chodzi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Dinaeel
+1 / 1

@Zemrzyk facet czytający instrukcję? Jest to ostatnia czynność przed rozgryzieniem wszystkiego na czuja.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar AleksandraCz
+2 / 2

uważam że to dobry pomysł, żeby szkoła uczyła przydatnych rzeczy

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K krzychu774
+1 / 1

Ja staram się moje dzieciaki sam Zapytać a wiesz dlaczego? a wiesz jak to działa? Młody ma 8 lat i wie podstawowe rzeczy typu prąd nie dotykaj nigdy . studzienka omiń. jeziorko z daleka. Duży samochód - jak najdalej od niego. nie gaś patelni wodą. wie ze jest gaśnica, ale ma lecieć po sąsiada bo nie utrzyma dyszy. Mówią mi że za dużo wymagam ale mam jeszcze więcej rad bo tak zostałem wychowany. żeby być Zaradnym. przez moje życie nauczyłem się dużo od szamba po dach wodę prąd i to przekażę dzieciakom. słabo to wygląda w tych czasach ze młodzi nie potrafią nic. ale skarpetki i za krótkie spodnie obcisłe w zimę to wymiar jakiejś mody.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F filarm
-1 / 3

boże ludzie jak wy maturę zdaliście co to jest ministra?! jest Pani Minister, Pani psycholog, Pani prezydent tak jak Pan Minister, Pan psycholog, Pan prezydent, a nie jakieś wytwory analfabetów. Może być kulturalnie i że wskazaniem na płeć i do tego poprawnie po Polsku? Ja wiem ze ludzie chcą się w dzisiejszych czasach wyróżnić ale może czas żeby zacząć wyróżniać się normalnością i pragmatyzmem a nie zdziwaczeniem? byłoby może jakoś lepiej

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar gstrzeg
0 / 0

Wolałbym "sygnał dla Pani minister"...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem