Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
356 366
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
A abc_xyz
+3 / 15

Pan z demota i ludzie, którzy mu doradzali postąpili właściwie. Właśnie tak się powinno robić. Człowiek ma problem, szuka rad. Dostaje je i wykorzystuje. Jest cierpliwy i w końcu osiąga wymarzony efekt. Przy okazji pokazując wytrwałość w dążeniu do celu.

U nas, jeżeli zapytała by o to kobieta, to większość rad by była w stylu "facet musi Ciebie pokochać jaka jesteś", "Twoje wnętrze się liczy.." Nawet jakby część innych rad była trafnych to kobieta nic nie zmieni. Ona po prostu leży i czeka aż jej ktoś "z nieba spadnie".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A konto usunięte
+17 / 17

W mojej opinii nie zmienić, a wydobyć. Też kiedyś postanowiłem zainwestować w siebie (z pomocą sugestii przyjaciół) i poprawił się zarówno mój wizerunek, co bezpośrednio wpłynęło na pewność siebie.

Sądząc po zdjęciu wybranki także nie szukał zapuszczonej kobiety aby wydobyć jej piękno. Więc jest to dla mnie w pełni zrozumiałe, że marzeniem kobiet także nie jest nalany facet z tłustymi włosami, który siłownię widział tylko w TV pijąc piwo. Dodatkowo powiedzmy sobie wprost - wytrwałość i konsekwencja też są atrakcyjne, a ten chłopak to pokazał.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar koszmarek66
+3 / 7

A już się spodziewałem, że Historia zakończy się znalezieniem przez bohatera jakiegoś przystojnego młodzieńca.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J jurand65
-1 / 9

@koszmarek66 Kurde, nie psuj chwili!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Lady_Apocalypse
+1 / 3

Takie życie. Ale najważniejsze, aby robić wszystko dla siebie a nie dla innych. Jeśli ktoś skorzysta to jest to wartość dodana.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H hagpro
-1 / 3

Co w tym nadzwyczajnego, że wygląd przyciąga? Nas też przyciągają szczupłe atrakcyjne kobiety i potem ubolewamy jak obżerają się i tyją.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G GRIZZLEE80
+5 / 7

Piękna historia. Chciałbym tyko zauważyć że na poszczególnych zdjęciach są różne osoby. Ubiór dieta i ćwiczenia zmienią ciało, ale nie kształt uszu, oczu, czy ust. Niestety.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 25 stycznia 2024 o 13:41

avatar Riesling
+1 / 3

@GRIZZLEE80 Miło, że ktoś, oprócz mnie, potrafi to zobaczyć.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B bilutek
0 / 0

@GRIZZLEE80 - nawet nie wiesz jak bardzo schudnięcie zmienia kształt oczu i ust!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G GRIZZLEE80
0 / 0

@bilutek Wiem bo sam schudłem prawie 20kg. Zmiany są owszem ale nie tak drastyczne. Moja przyjaciółka również około 20 oczy i usta bez zmian, kolega 36kg w dół a ani usta ani oczy się nie zmieniły. Mówię tu o kształcie nie o ilości otłuszczenia. Nie zmienia się rozstaw oczu czy ich szerokość tylko ilość tłuszczu pod skórą. Gdyby było jak mówisz, to wszelkie rozpoznawania twarzy nie miałyby racji bytu. To jedno a 2 spójrz na uszy na 1 i na ostatnim zdjęciu, albo 1 zdjęcie i to w czapce z daszkiem bez koszulki. Jedyne wyjście to operacja plastyczna a te raczej idą w drugim kierunku. Co za tym idzie ta historia to nie tylko kwestia wyrzeczeń i pracy w siłowni czy gdziekolwiek tylko "medycyna estetyczna" albo zwykła ściema. Motywująca, miła dla oka i duszy, ale jednak ściema. Ale masz prawo uważać inaczej. Pozdrawiam!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 3 razy. Ostatnia modyfikacja: 18 marca 2024 o 13:08