Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
31 50
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar ZIWK
+2 / 8

Za to powinien być strzał w łeb i odesłanie truchła ambasadzie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mafouta
-2 / 2

@ZIWK Nie przesadzasz troszeczkę, nie przesadzasz? To gdy cała masa polskich polityków jawnie działa w celu oddania polskiej suwerenności w ręce unii europejskiej to jest cacy, a gdy wku*wiony bezczynnością rządzących rolnik napisze takie wyzywające hasło ty byś człowieka zastrzelił? Może twoi przodkowie należą do tych, co robili "strzał w łeb" w Katyniu, czy może wyssałeś to mlekiem matki? Jakie łajno trzeba mieć we łbie, żeby postulować "strzelanie w łeb" za napis na transparencie!?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rafik54321
-5 / 7

No i po co o tym piszecie? By powiększać sztuczny strach? Kacapy nie potrzebują takich zdjęć by kłamać.

A rolnikom - z liścia w pysk. Kacapy Polski nie zaatakują. Nie mają po prostu na to sił.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W wrocfig
+4 / 8

@rafik54321 po to żeby być świadomym co się dzieje. To samo było z Ukrainą. Russkie agenci udając Ukrainców, chcieli pomocy od Putina. Najpierw Putin wysłał białe ciężarówki z "pomocą" a później zaatakował. Podając pretekst o specjalnej operacji i wyzwoleniu Ukrainy ze szponów Ukrainy. Ogólnie to nie wiem, dlaczego ktoś ma milczeć w takiej sprawie ? Trzeba naglasniać co Rosja kombinuje.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rafik54321
-3 / 3

@wrocfig to wie każdy... Ale czy przy tym trzeba siać strach gadając że putler zaatakuje?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W wrocfig
+2 / 4

@rafik54321 siać strach czy dmuchać na zimno. Uświadamiać ludzi z czym i z kim mamy przyjemność. Uczulać ludzi na to co się wokół nas dzieje, przytaczać najbliższą historie.
Niestety już Rosjanie kacapy na wsiach i miastach, są przekonani, że nam tu krzywda się dzieje.
Tylko czekać na rozkaz, aż Putin powie żeby szli nas bronić przed Ukraińcami i UE oraz rządem.
Czy my Polacy chcemy specjalnej operacji czytaj wojny ? Chcemy wyzwolenia z UE, rządu i Ukrainy ?
Stanowczo nie chcemy, bo nikt na siłę nas tu nie więzi, nie mordują nas.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B konto usunięte
-4 / 10

Foliarstwo wchodzi na nowy poziom....
Ja rozumiem, że popieranie agresora jest kategorycznie złe i też tego nie pochwalam, ale na litość boską, czy wam nie przychodzi do głowy, że ludzie są różni, mniej lub bardziej inteligentni, w różnych środowiskach wychowani, i po prostu mogą mieć inne zdanie na jakiś temat, niekoniecznie słuszne, ale jednak własne? Dajcie już spokój z tymi ruskimi agentami.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W wrocfig
+5 / 7

@ByleBadyle to nie jest żadne zdanie, to jest to co na Ukrainie. Tam również głoszono hasła żeby Putin ratował Ukrainę. Więc postanowili wejść russkie na Ukrainę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mikv
+2 / 4

@ByleBadyle ale w zasadzie to o co masz pretensje ? ze ktoś udostępnił zdjęcie ? ze osoba z tego zdjęcia była skrytykowana ? Idąc Twoim tokiem myślenia, ludzie są różni i komuś może a nawet powinno się to nie podobać.

Czy generalnie zakładasz, ze w takich czasach i sytuacji geopolitycznej agenci nie maja racji bytu ? Co moim zdaniem jest mega naiwne.

Mnie najbardziej zastanawia, jak to się dzieje, ze ktoś organizuje protest, ktoś mu całkowicie psuje opinie ta flaga i banerem i on nie dochodzi kto to robi i dlaczego nikt temu nie zapobiegł, skoro tam było 3,5 km ciągników. Wszyscy są tak skupieni na sobie, ze nie widza co dzieje się dookoła ?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar samodzielny68
+2 / 4

@ByleBadyle Więc Twoim zdaniem można wygadywać dowolne rzeczy, ale nie można tego wygadywania krytykować. Zapewne przywilej wygadywania dowolnych rzeczy odnosi się jedyne do treści prorosyjskich. Czy może, żeby bezkarnie wygadywać brednie wystarczy mieszkać na wsi?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mikv
+3 / 5

Z wypowiedzi radnego PiS, organizatora protestu, gdzie pojawił się ten baner, wynika, ze facet tego protestu nie był w stanie ogarnąć. Nie wie, kto był prowokatorem, bo ten zwyczajnie sobie odjechał, po interwencji policji. Dlatego prośba do tego ugrupowania. Powstrzymajcie się od organizowania czegokolwiek, na jakimkolwiek szczeblu, bo po organizacji wyborów kopertowych, wprowadzenia byłych posłów do sejmu, czy chociażby tego protestu, widać, jak bardzo ta organizacja kuleje. Jak można być tak podatnym na prowokacje i manipulacje. Jak można podejmować się czegoś a za niepowodzenia obarczać innych, nie brać na siebie odpowiedzialności ? Podjąć jakieś kroki a później nie kontrolować postępów tego przedsięwzięcia ? Przecież Wy z takim podejściem nie utrzymalibyście się w żadnej prywatnej firmie, a rwiecie się do rządzenia publiczna kasa.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
I Ignas
+1 / 1

Wiadomo już kim są te ścierwa ?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem