Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
18 40
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
T Tibr
0 / 0

Jak to kto będzie strzelał/korzystał? Zobacz jak wiele osób jest przekonanych, że Rosja te wojnę przegrywa nie rozumiejąc czym jest kontrolowany konflikt na ograniczonym terenie. Musiałaby w Rosji nastąpić zmiana w stronę demokracji, ale tak optymistycznym to bym nie był, już jest to konfliktem permanentnym nastawionym na wykrwawienie pokoleniowe Ukrainy aby doprowadzić dobrowolnego podziału, kto wie czy za kilka lat w Kijowie stanie mur "berliński"?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mafouta
0 / 0

@Tibr Tak jak znajdują się ci, którzy postawią fabryki, tak znajdą się ci, którzy za zobowiązania zaciągnięte na prowdzenie wojny obronnej zagospodarują zwolnione terytoria, zapewniwszy wpierw pokój. A zauważ, że podobno straty rosyjskie są wielokrotnie wyższe niż ukraińskie, zatem wykrwawienie działa tu w obie strony. W moim przekonaniu takiego podziału nie będzie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tibr
0 / 0

@mafouta twoje pierwsze zdanie z tym zaprzeczeniem podziału wzbudza taki lekki dysonans;-) podobno to dobre określenie bo tak naprawdę to chcielibyśmy aby tak było, ale...
ponadto jak mówił Stalin "u wroga kiedyś amunicja się skończy, a u nas mnogo narodu" ... nigdy nie liczyli się ze startami ludzi. To Stalin też wprowadził karę śmierci dla dezerterów lub tych co się dostali do niewoli z represjami wobec rodziny łącznie więc lepiej było zginąć. Zawszę był z tył jakiś oficer który strzelał do tych co chcieli się cofnąć. "Na wschodzie ciągle bez zmian". Pamiętaj, że Ukrainie już brakuje rezerwistów, a ci którzy uciekli wracać nie bardzo chcą.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M MichaelGlory
0 / 0

Co to za wojna że da się budować fabryki?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem