Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
1021 1035
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
Q Qbikkkk
+35 / 37

To ja tylko dorzuce, ze kazala zgwalcic 24 letnia kobiete za to, ze ta byla nieposluszna.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C konto usunięte
-4 / 28

Takie osoby powinny być promowane. Swoje odsiedziały, znamy ich historię. Tak więc uczestnictwo jako gość/ statysta w programie dla myśliwych pt. "To jest dzik!" byłoby wprost idealne.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
O Obiektywny1
+3 / 3

@claragna Myśliwy nie rozpozna dzika.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
O Obiektywny1
+10 / 16

Jaka telewizja tacy celebryci. Kazda ma swoich.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar BrickOfTheWall
+7 / 9

@claragna
To po prostu jej nie oglądaj - gdy program nie będzie miał oglądalności to zniknie z anteny.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J JurnyHeniek
+11 / 11

@claragna No cóż jakby się to pięknie i momentalnie zmienił punkt widzenia gdyby ofiarą takiej "Królowej" była jakaś kobieta lub dziewczyna z Twojej rodziny.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rafik3001
+14 / 20

@Erecer inaczej bys gadał gdyby spotkalo by to twoja siostre córke etc

Na yt jest fajny mat.o niej

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
O O2tociec
0 / 8

@Erecer A ja się przewrotnie z Tobą zgodzę. Bo faktycznie jest ostatnią "(unikanie bana - wiązana na 4 kartki a3)". Ale czysty pragmatyzm:
1) Odsiedziała? Odsiedziała. Nie można w nieskończoność więzić ludzi w więzieniach, zwłaszcza, że liczba osób idących do więzienia może nie jest stała ale no właśnie, trzeba bardziej tłumaczyć? Że to głupie aby trzymać przestępców w więzieniach po odsiedzieniu kary?
1.1) Zwłaszcza, że za darmo? Nie chce mówić, ze nieroby, bo tu też jest to w sposób g..nany zorganizowane. Przestępcy powinni pracować na swoje utrzymanie. Sorry, nie pracujesz nie jesz.
I to też jest pragmatyzm, a nie złośliwość, No ok, odsiedzą sobie 5-10, czy nie daj boże 30 lat i co? Wyjdą i co? W czarnej du...? Ani kasy, ani doświadczenia, z czego mają żyć? Jak idą do pracodawcy, to co mają powiedzieć. No idzie taki gieroj 40 lat, co guzik (mało powiedziane) umie i co? Nie zna jakichkolwiek zasad, nie umie się dopasować, nie wie jak to działa, wszystko trzeba mu tłumaczyć, nawet jak był dajmy na to księgowym, to nie tylko zapomniał wszystkie przepisy przez te lata, to nawet jakby pamiętał to się pozmieniały (zwłaszcza stawki) to jeszcze zasady pracy się zmieniły i programy się całkowicie zmieniły, teraz np. sap jest popularny, ale za 20 lat już ten sap tak popularny może nie być, a może być konkurencja na pingwina (którego w ogóle typek nie kojarzy, a rynek tak się zmienił,że teraz każdy ma pingwina na komputerze). Wiadomo o co chodzi.

A tak jak jest teraz to są tylko kulą u nogi społeczeństwa, bo są na ich utrzymaniu, jak nie daj boże wyjdą z więzienia, to nie mają ubezpieczenia, a więc znowu długi dostają i co, za nieopłacenie kosztów leczenia znowu za darmo do więzienia mają iść, czy co?? Znaczy dobrze jak znajdą sobie jakiś mops, czy inną fundację, która będzie chciała im pomóc lub będą mieli rodzina (samo to nie jest pewne), a do tego ta rodzina musi im pomóc. A jak nie o pod most i co. Kolejni bezdomni? Wiem, wiem, troche proste rozumowanie "ale"


po prostu myślę, że to jest dla wszystkich stron dobre, jak będą pracować (zwłaszcza, że nie będą musieli wymyślać, powodu, dla którego mają tak długie okresy braku zatrudnienia, więc może pracodawca się nie zorientuje że koleś jest po wyroku.

Ale nie zmienia to faktu, że laska jest ostatnim kogo można szanować lub się dobrze wypowiedzieć. Nic jej nie tłumaczy, jest beznadziejną osobą, stosując tutejszą logikę i mentalność (i tak dalej) to równie "fajna, co księża".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 29 kwietnia 2024 o 17:53

W WhiteD
+10 / 12

@Erecer ale ina wyszła z paki dawno temu a ta jej praca poza występami w tv to handel podróbkami.
Poza tym co innego coś ukraść a co innego być członkiem zorganizowanej grupy przestępczej, handlującej żywym towarem... no litości...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
O O2tociec
-1 / 9

@WhiteD "Poza tym co innego coś ukraść a co innego być członkiem zorganizowanej grupy przestępczej, handlującej żywym towarem... no litości..." ale nadal..., ma siedzieć d o końca życia w więzieniu? I nie nie bronie jej, jak gdzieś niżej pisałem ona jest "(unikanie bana)" i nie da się bronić, ale też odziedziała, została ukarana, na podstawie prawa osądzona i wypuszczona? Ma całe życie siedzieć w "kiciu"? To może teraz warto zmienić prawo, i takie osoby do końca życia więzić?
Tylko pytanie czy nie lepiej ukarać, jeśli sąd zdecyduje, że po iluś latach taka osoba ma wyjść, to niech wyjdzie, pracować, płącić podatki i przynajmniej w ten sposób przysłużyć się społeczeństwu? Tylko i wyłącznie pragmatycznie myśleć? Niech może np. pomaga finansowo rodzinom, które skrzywdziła (bo cierpiały całe rodziny. Oczywiście poszkodowane osoby są poszkodowane i najbardziej cierpiały. Ale taka matka jak jej córka zaginęła, a póżniej dowiedziała się co się z nią stało to też cierpiała?). Więc może po prostu sensownej aby takie osoby prawnie zobligować do naprawienia szkód (na tyle, na ile jest to możliwe).

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Pasqdnik82
+1 / 1

@WhiteD No tak... to trochę inny kaliber przestępstwa.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Q Qbikkkk
+8 / 8

@Erecer nikt nie chce, zeby poszla do wiezienia jeszcze raz. Chodzi o to, zeby takie patologie nie byly wychwalane. Wyobrazasz sobie, ze Trynkiewicz wychodzi po 25 latach z wiezienia i telewizja robi z niego celebryte? Takie zachowanie to spluniecie w twarz ich ofiarom, ktore (jesli jeszcze zyja) beda zyly w traumie do konca zycia, a celebrytka bedzie sobie tanczyla z w blasku fleshy...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Erecer
0 / 0

@WhiteD tak Ci przypomnę, że możesz kupić napój od mafiozy Masy, ten napój do dr vit. I co źle że zajął się tym? Nie podziwiam i nikt kto logicznie myśli nie będzie podziwiał tych ludzi ale zajęli się pracą.

Poza tym ta panienka jest w tv tylko przez kontrowersję bo to przynosi kasę właścicielom takich programom. Wystarczy nie oglądać a szybko popadnie w niesławie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E El_Polaco
+3 / 3

@Erecer
Nie chodzi o wsadzanie do paki po raz kolejny za to samo, tylko o robienie z niej celebrytki, jakiegoś wzorca do naśladowania czy kogoś, kto wyznacza jakieś trendy. No bez jaj. Słowik też swoje odsiedział, choć niestety za mało, bo powinien mieć dożywocie, ale robienie z niego celebryty i patrona gali MMA to było przegięcie, plunięcie w twarz jego ofiarom i ich rodzinom.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Erecer
0 / 0

@Qbikkkk a ja jeszcze raz powtórzę, że telewizja a zwłasza show talenty to dno, które żeruje na kontrowersjach. Im większa tym lepiej bo rośnie oglądalność i więcej kasy można zarobić. Wystarczy nie oglądać tego show.
Ale luzie lubią oglądać patologię.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Laviol
+1 / 1

@Erecer, jak ja "kocham" stosowanie hiperboli. Nie o to chodzi, żeby nie wypuszczać z wiezienia, ale żeby nie robić z takiej osoby celebrytki, bo to już patologia.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Erecer
0 / 0

@Laviol a ja jeszcze raz powtórzę. Prawo u nas w polandii jest takie że po odsiadce ma się powiedzmy z grusza czystą kartę.
Poszła do takiego show. Ludzie tego nie akceptują= nie oglądają.
Takie programy robią kasę na takiej kontrowersji. Spadek oglądalności spowoduje wydalenie jej z programu.
Wystarczy nie oglądać.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B Bebzonik
+4 / 6

Nic tu na pewno wszystko na niby
Małpa jest cyrku idolem
Karzeł podkręca szatańską korbkę
Arena toczy się kołem

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Q Qbikkkk
+12 / 12

@BrickOfTheWall za 8 lat Breivik wyjdzie z wiezienia, swoje odsiedzi to w sumie mozna mu wyslac zaproszenie do "Tanca z gwiazdami", teraz spoleczenstwo jest postepowe to moze z Trynkiewiczem zatanczy. Pozniej sie zrobi serial "Trynkiewicz szuka zony", "czego nie nauczyl Brejvika ojciec" i pare jeszcze innych programow pokazujacych jacy to biedni sa bo cierpieli cale zycie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar BrickOfTheWall
+1 / 1

@Qbikkkk
Te pretensje to do tych którzy chcą takie "szoły" oglądać. Jeżeli oglądalność szorowałaby po dnie to "szoł" skończyłby się na odcinku pilotażowym.
Ale prawda jest taka, że społeczeństwo na takie rzeczy reaguje jak stado pawianów na promocję bananów.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Q Qbikkkk
0 / 0

@BrickOfTheWall jezeli nie naglosnisz takich spraw to skad ludzie maja znac przeszlosc innych ludzi ? Przeciez sam zainteresowany sie tym nie chwali.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar BrickOfTheWall
-2 / 2

@Qbikkkk
Czyli cenzura? Pan Urzędnik będzie sprawdzał wszystko co się publikuje w prasie, TV i w Necie i dawał certyfikat prawomyślności bez którego nie wolno danej rzeczy opublikować.
W PRL to przerabialiśmy i było do dupy. Obecnie stosują to tylko Chińczycy.

Obecne rozwiązanie jest prostsze: jeżeli jest popyt i nie ma zakazu prawnego - to każdy może to dostarczać licząc na zysk.
Jeżeli ktoś ma ochotę oglądać popaprańców i płacić za to i nikogo do tego nie zmusza - to jakim prawem mamy mu tego zabraniać????

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Q Qbikkkk
0 / 0

@BrickOfTheWall co ma do tego rzad ? To ludzie sie oburzyli i wywarli presje na TV.
Oczywiscie, ze TV moze dostarczyc taka rozrywke, Nikt nikomu tego nie zakazuje ale tez nikt nikomu nie moze zabronic wzywac do bojkotu danej stacji/programu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar BrickOfTheWall
0 / 0

@Qbikkkk
Jeżeli odbiorcy robią dym w sieci i mediach
- to nadawca zaczyna kalkulować czy więcej straci na "oburzeniu społecznym" i odejściu reklamodawców kreujących się na "moralnych" - czy więcej zarobi na rozgłosie jaki popapraniec nagle zyskał.

kasa Misiu; kasa....

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J JurnyHeniek
+9 / 9

Mąż też wspaniały, siedział za morderstwo.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C C1VenomMX321
+13 / 13

Nie Polsat i TVN tylko ci, którzy to oglądają i Grażynki, które komentują jaka ta Dagmarka fajna i jak to jej kibicują.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L lahtex
+2 / 2

po twarzy wnioskuje że wzięła solidny rozpęd przed twardą ścianą

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M Misza_el
+10 / 10

STOP MAKING DUCKING PEOPLE FAMOUS

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Shambler
+1 / 1

@Misza_el
They already did.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A AionAeon
+5 / 5

@Misza_el
stupid people make stupid people famous

Obłędne koło i spirala sπRdolenia się nakręca

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
O O2tociec
+3 / 7

A gdzie ona gwiazdą byłą?
1) Jak ktoś patrzy się na tvny, polsaty, tvpisy i inne zwisy to takie ma gwiazdy. Sam wybrał sobie "inteligencje", "elitę" wręcz. A to, że elita patusiarni..., to drobnym druczkiem.
2) Taka gwiazda, że dopiero teraz ją poznałem, a czytają pobieżnie co tam robiła, to zwykła ... "(unikanie bana)" a nie gwiazda.
Może tak, gdyby ją spotkało to, co ona robiła innym razy 1000, to nadal miałbym to w nosie (zarówno nią, jak i to, co się z nią dzieje).
3) No fajnie, że odsiedziała, a czy choć spróbowała realnie przeprosić tych, których skrzywdziła? Spróbować naprawić szkody? Jeśli nie to proszę nie chrzanić, że odsiedziała, guzik z tym.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L lameria
0 / 2

@O2tociec "No fajnie, że odsiedziała, a czy choć spróbowała realnie przeprosić tych, których skrzywdziła? Spróbować naprawić szkody? Jeśli nie to proszę nie chrzanić, że odsiedziała, guzik z tym" Odsiedziała. To wystarczy. Przepraszanie i żałowanie to akurat podczas rozprawy sądowej i wydawania wyroku. Jeżeli złamałeś prawo masz jedynie dostać karę przewidzianą przez kodeks karny grzywnę, więzienie wali to system czy się kajasz i przepraszasz, owszem może to wpłynąć jako Twoja współpraca na wysokość wyroku. Tak samo jak Twoje zachowanie w czasie wyroku, jest coś takiego jak wcześniejsze wyjście za dobre zachowanie. Jednakże jeżeli sobie siedzisz i nie przepraszasz, to nie można wyroku przedłużyć ot tak bo "z jaką to miną robisz". Dwa razy za to samo przestępstwo w demokratycznym kraju nie skazuje się. Więc jeżeli ktoś swoje odsiedział, nie musi absolutnie kogokolwiek przepraszać, ani komukolwiek dziękować. Ba podczas odsiadywania wyroku, może napisać podanie do prezydenta o ułaskawienie i jeżeli je uzyska, nie musi prezydentowi dziękować. Może ale nie musi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
O O2tociec
+1 / 5

@lameria A czy ty na pewno do mnie pisałaś, bo jednak:
" rafik3001 28 kwietnia 2024 o 21:53
@Erecer inaczej bys gadał gdyby spotkalo by to twoja siostre córke etc
Na yt jest fajny mat.o niej"

" WhiteD 29 kwietnia 2024 o 17:28

@Erecer ale ina wyszła z paki dawno temu a ta jej praca poza występami w tv to handel podróbkami.
Poza tym co innego coś ukraść a co innego być członkiem zorganizowanej grupy przestępczej, handlującej żywym towarem... no litości..."

ja tylko gdzieś wyżej " "(unikanie bana)" i nie da się bronić, ale też odziedziała, została ukarana, na podstawie prawa osądzona i wypuszczona? Ma całe życie siedzieć w "kiciu"? To może teraz warto zmienić prawo, i takie osoby do końca życia więzić?"
Więc jesteś pewny że do mnie piszesz buraku? Ja wręcz wyżej też mówię coś podobnego co ty (choc faktycznie może nie coś równoznacznego).

Po prostu jedna rzecz to prawo i tu masz racje. Ale moralne, z moralnego punktu widzenia to jest mało. Ta laska (bo na pewno nie pani, czy dama) jes skonczoną ....

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L lameria
+1 / 1

@O2tociec Mi tylko chodziło o prawny punkt widzenia. Odpowiedzialność prawna, a odpowiedzialność moralna to dwie różne rzeczy. I bardzo często po spłaceniu długu zaciągniętego u społeczeństwa (odsiedzenie wyroku) pozostaje jeszcze kwestia przestępca-ofiara. Jednakże nie powinno to stać na przeszkodzie w znajdywaniu pracy i rozpoczynania życia przez ludzi którzy odsiedzieli swoje. Było nie było pracy nie załatwili jej ludzie którymi handlowała i nakazywała zgwałcić. Chyba, że znów popełni przestępstwo.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
O O2tociec
+1 / 5

@lameria "znajdywaniu pracy i rozpoczynania życia przez ludzi którzy odsiedzieli swoje. " a właśnie, sam mówię wyżej, że już w pace powinni znaleźć pracę i ogólnie powinni pracować. Bo luka w pracy 10, czy 30 lat to człowieka nie chca. Wychodzi taki cwaniak po 30 latach i co on może robć? Z czego żyć? Do zamiatania liści się nie nadaje (dosłownie), bo nie potrafi współżyć w społeczeństwie (dzień w dzień w więzieniu, a więc jednak w warunkach, gdzie nie ma "normalnych" zasad współżycia), a więc i na takiej pracy się nie utrzyma. a bądź teraz np. księgowym (nie tylko zapomnisz przepisów, a nawet jak byś je zapamiętał to po 20 latach się nie tylko one zmienią ale i stawki i programy i systemy. Więc nawet jeśli byłby super księgowym to ten zawód straci po tylu latach). I takich rzeczy jest masa,nawet nie będę próbował wszystkich wymieniać. Więc przez cały czas odsiatki powinni pracować. OK. pod szczególnym nadzorem, mogą w murach więziennych.. Niech będzie kilka zakładów więziennych typu produkcja długopisów, czy inne barachło (aby każdy mógł to wykonwyać) ale niech nie ma luki w CV.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Erecer
+2 / 2

@O2tociec jeśli handlował podróbkami to za to też grozi więzienie.
Moralnie możesz tego nie oglądać. Show talenty żerują na uczuciach odbiorcy im większa kontrowersja tym im kasa rośnie.
Celebryta to nie jest wzór do naśladowania. Większość z nich ma problemy różne. Jeśli ktoś stawia celebrytę za wzór nie świadczy o tej osobie nic dobrego.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L lameria
0 / 2

@O2tociec Tu masz rację, ale niestety system pracy dla więźniów leży i kwiczy w agonii. Nie ma systemu i po odsiadce dłuższych wyroków, zamiast człowieka wychodzi skorupa, która nie wie jak wygląda społeczeństwo po tych 25 latach. Z drugiej strony, to nie jest dziecko, więc jeżeli miał jaja by kogoś zabić, to jeżeli chce wrócić na łono społeczeństwa, to niech się stara. Oczywiście, że ma totalnie pod górkę i to nie byle jaką. I byłym więźniom którzy chcą wrócić do społeczeństwa potrzebna jest prawdziwa pomoc, a nie tylko drobne na bilet.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
O O2tociec
+1 / 5

@lameria "po tych 25 latach. Z drugiej strony, to nie jest dziecko, więc jeżeli miał jaja by kogoś zabić, " Ok, fakt, nie jest dzieckiem, powinien umieć przewidzieć skutki swojego postępowania (a jeśli nie umie, to warto zapytać, co takiego się stało, że facet nie umie. Może łatwo można przeciwdziałać podobnym zdarzeniom w przyszłości?). Tak, generalnie sam sobie winien (nawet jak dla przykładu rodziców miał beznadziejnych, to mimo wszystko to jego życia, sam podjął pewne decyzje). Generalnie we wszystkim masz racje.
Ja mimo wszystko uważam, że powinno się pomagać (pomagać wrócić do społeczeństwa), praca powinna być domyślnie dla każdego podczas odbywania odsiadki. Bo to jest tańsze i z punktu społeczeństwa jako takiego jest to lepsze rozwiązanie, niż tworzenie wyrzutków, tych wspomnianych przez Ciebie "skorup" Wydaje mi się, choć faktycznie są to moje przypuszczenia tylko. Że Jednak może część osób (niech to będzie i promil) jednak by nie wróciła z powrotem do więzienia, bo potrafiła by się odnaleźć w społeczeństwie, więc już to samo w sobie jest cenne. Oczywiście jeśli miał jaja by zabić to powinien się starać i tu nie ma zmiłuj ale starać się naprawić szkody i tak dalej. mam nadzieję, że rozumiesz o co chodzi.
Ale tak czy siak miłego dnia.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L lameria
0 / 0

@O2tociec Oczywiście że powinno się pomagać. Niestety realia są takie, że ta pomoc trafia do nielicznych. I to właśnie trzeba zmienić, żeby resocjalizacja, była prawdziwą resocjalizacją, a nie tylko odhaczeniem pozycji w papierach. Tu tkwi problem, brak ludzi, kiepskie dofinansowanie, złe rozporządzanie dostępnymi środkami, Można wymieniać i wymieniać. A te pieniądze tak jak napisałeś są inwestycją, która zwróci się. Doskonale Ciebie rozumiem i też życzę miłego dnia.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar koniku
-5 / 7

Przypominam, ze PIS to oszuści

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T tanka
0 / 0

Qbikkkk, przez pomyłkę dałam Ci minusa...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J JJ_2022
+1 / 1

Kto to jest?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A AionAeon
+1 / 1

@JJ_2022 malowany alfons puszczany w programach do odmóżdżania

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H Hamlet669
0 / 4

Dla niektórych sprawa jest jasna od paru lat. Widz jest wymagający i ma władzę (pilot w ręce). To nie wina dostawcy treści że chce dostarczyć treść tanią i łatwą w produkcji. Bezrefleksyjny polaczek frajeraczek zeżre każde badziewie jakie poda mu telewizor. Lecę bo przegapie trudne sprawy

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T trolik1
0 / 0

Daleko szukać nie muszę. Była qfa, która wsadziła swojego alfonsa do pierdla grając pokrzywdzoną, potem osiedziała swoje za dymanie ludzi na portalu aukcyjnym. Potem wydymała i mniej. A sąd? Cóż " racja że pożyczyłeś ode mnie kasę, ale to ja jestem temu winien" ( wersja skrócona). Więc zwiała z następnym frajerem w świętokrzyskie i śmieje się wszystkim w twarz. Jehbunna patola.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Andreas50
+2 / 2

Polemika typu" odsiedziala swoje, wiec wszystko jest ok" w tym przypadku jest mocno niewlasciwa.
Telewizja ma zapisane w Ustawie o RTV zasady dzialania i wsrod nich jest zapis o krzewieniu, kultury, dobrych obyczajow, wartosci chrzesciajnskich itd. Angazowanie do programu TV osoby karanej prawomocnym wyrokiem za obrzydliwe przestepstwa mocno mija sie z zalozeniami zawartymi w ustawie. Promowanie takiej osoby uderza bezposrednio w jej ofiary, jej obecnosc na antenie to plucie uczciwym ludziom w twarz. Telewizja mowi: Patrzcie idioci..cale zycie ciezko procujecie i g..wno z tego macie..Lepiej byc "krolowa zycia", siedziec w kryminale bo potem i tak bedziesz gwiazda i beda ci placic gruba kase.. Pokazuja te osobe telewizja promuje bagatelizacje przestepcow a nawet sugeruje akceptacje kryminalnej dzialalnosci..NIGDY taka osoba nie powinna miec programu w Telewizji.. Ja wielokrotnie krytykowalem te osobe i telewiza za jej obecnosc na antenie..Pytalem i pytam ponownie: Na kogo ona ma haki ze swojego burdelu?? Kogo szantazuje, ze dostala w ogole jakis angaz??

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 29 kwietnia 2024 o 19:16

E esbek2
+2 / 2

@polski_niewolnik
Tylko czekać aż będzie "kop w jaja".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J jaceknit
+1 / 1

szmata jedna............

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P pibi80
+4 / 4

Kur*a życia, nie królowa

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N next_2
+2 / 2

nie rozumiem jakim intelektualnie biernym trzeba być żeby oglądać takie głąby i zera i marnować na to swoje życie

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S SrogiKutafon
0 / 0

Przecież to czysty wzór burdelmamy, nie wiem skąd te bluzgi...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Z Zuku97
+2 / 2

A ameby to oglądają i kasa leci

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J joseluisdiez
+1 / 1

Czy w tych telewizjach pracują sami kretyni i nikomu nie chciało się "prześwietlić" życiorysu osoby, którą chcą kreować na "gwiazdę". A może ktoś im płaci, by tego nie robić?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
I idwa
0 / 0

Anfolsinią.....

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tomasz_KC
0 / 0

taka nagonka na nią, że chyba kariera się szybko zakończy

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
U UFO_ludek
0 / 0

No cóż, nie słyszałem o niej dopóki nie zronileś z niej gwaizdy tutaj. Nawet na głownej sie znalazła. Dobra robota!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
V versusap
+1 / 1

proponuję zmienić narrację i nie pisać że polsat czy tvn tylko miszczak, bo to on ją wypromował w przybudówce tvn a później w samym tvn i to on ściągnął tę "gwiazdę" do polsatu. tak będzie lepiej: gwiazda miszczaka. Ciekawe tylko dlaczego tak ją promuje? Ktoś coś?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E elefun
0 / 0

Jeśli dobrze pamiętam, to było o tym głośno od dawna. Teraz dopiero stacje się obudziły.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E epuzer
+1 / 1

Panie "przypominalski"- każda telewizja na świecie z nikogo nie robi gwiazd, lansuje jedynie to co "zachwyca" teoretycznego widza. Można oczywiście nazywać to "lansowaniem" ale nawet ogólnie mający pojęcie na czym polega "robienie" oglądalności - doskonale wiedzą że "lud" najbardziej lubi oglądać baje, plotki i coś co odbiega od normy. Pamiętacie "Matkę Madzi z Sosnowca" to przypomnijcie sobie ile telewizji robiło sobie na niej kasę. A pomyślał kto na czym polega mechanizm uporczywego lansowania jednego "detektywa" z Łodzi albo lansowanie nachalnie ordynarnej uzdrowicielki wielu knajp w Kraju? Czym kto większy idiota odbiegający od normy... tan ma większą szanse zrobienia kariery w TV - ale nie ma to nic wspólnego z reklamą czy lansowaniem tej "damy"
Taka całkiem głupia to Ona nie jest, napisała kilka szeroko czytanych książek o swej profesji i zarobiła na tym kupę kasy.
Czekam teraz na pełen oburzenia głos z postulatem aby odkupić te sprzedane książki a resztę spalić na stosach bo jeszcze jakieś biedne nieświadome nieletnie dzieciątka będą chciały podobnie się "wylansować"

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
U UFO_ludek
0 / 0

@epuzer W takich chwilach przypomina mi sie historia Lady Diany i Karola. Po ich rozwodzie wszystkie gazety i czasopisma ganiały za nią, doprowadzając ją do szału. A potem ludzie to kupowali, sprzedaż czasopism poleciała w górę ileś tam procent. A czytelnicy kleli na wydawców, że zarabiają na niedoli Księżnej. I dalej kupowali gazetki, żeby zobaczyć jaka to niedola znów ją spotkała z rąk pismaków.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J JurnyHeniek
-1 / 1

Od razu widać po oczach i gębie że wredna jak mało kto...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem