Menu Szukaj
+
668 685
-

@maggdalena18 jeszcze w dwóch następnych meczach im się nie zdarzy. To są lamy przerobione przez telewizje śniadaniowe na bożyszczy.

maggdalena18
0 / 0

@up Oby się Twoje słowa nie sprawdziły.

Likeeaa
+8 / 8

Gdyby od razu grał Kownacki zamiast Milika, to nie byłoby takiego cyrku. Bo Milik to świetnie podawał... Ale do przeciwnej drużyny. Masakra.

Odpowiedz
Kasztan528
+6 / 6

@michell Akurat jako trener kanapowy też zgadzam się z moim kolegą po zawodzie. Kownancki prawie dał nam bramke i bardzo dobrze wszedł mecz. Był lepszy od Milika tu nie ma wątpliwośći. Pytanie czy gdyby grał od 1 minuty to by zagrał lepiej. Może lepiej mu w roli asa.

Sandra68097
-1 / 1

@michell A co tu jest do zawodzenia masz przegraną albo wygraną, a my mamy samobója. Tutaj nie chodzi o wyselekcjonowaną kandydaturę trenerską, ludzie mają żal o samobója, mają takie prawo szczególnie, że poziom sponsoringu piłki nożnej jest na wysokim poziomie i niestety błędy błędami ale wczoraj to było bardziej samozaoranie...

~Vraevet
-3 / 3

A tam, od razu z elitą polityczno-społeczną - po prostu mamy jako naród ogromne kompleksy i żądamy zwycięstw, a porażki nas wkurzają.

Trepan
+2 / 2

@michell No nie wiem, może oczekiwałem, że zaatakują? Dostali manto w pełni zasłużone. Ciągła gra do własnej bramki, czego się spodziewali? Szanowałbym jakby grali na 100% i przeciwnik okazał się lepszy. Prawda jest taka, że w klubie odgrywają swoje role, mają ściśle określone pozycje. Kadra spotyka się an dużej imprezie raz na ileś i ma stworzyć drużynę. Tymczasem to był popis "patrz mamy piłkę". No i co, że 2/3 czasu ją trzymali, jak grali na własnej połowie? Nikt im nie powiedział, że bramka przeciwników to ta druga, w której nie stoi Szczęsny? Zagrali słabo, bez pomysłu i bez woli walki. Senegal miał mało okazji, ale kończyły się one rajdem na naszą bramkę. My mieliśmy masę okazji, które kończyły się tym, że w końcu przeciwnik przerywał nam grę w podania.

NTFS
+4 / 10

Ciekaw ile Lewy wziął od Opla za tą fryzurę?

Odpowiedz
W warszawiaczanka
+2 / 2

W końcu Polakom znudziła się tradycyjna piłkarska pieśń "Polacy nic się nie stało".

Odpowiedz
~gallanonim90
0 / 2

zawalili, nie ma co ich tłumaczyć. a Szczęsny jak zawsze : cwaniak w mediach, przeciętniak na bramce

Odpowiedz
~lol478457474
0 / 4

Gówno prawda. Na boisku też świetnie grają, choć raz na rok zdarzy się porażka w meczu o punkty.

Odpowiedz
A Ashardon
+5 / 5

Najbardziej boli, że Polska nie przegrała z Senegalem, bo ten grał słabo. Polska przegrała z Polską.

Odpowiedz
Trepan
0 / 2

Komu się nie opłacało, temu się nie opłacało. Reprezentacja powinna być nieopłacana. Ciekawe o ile podniósłby się poziom gdyby robili to ludzie z sercem, a nie z numerem konta.

S_Jupiter
0 / 0

to było w zasadzie wiadome, ale zeby na samym poczatku? masakra jakas

Odpowiedz
~ikvj
0 / 0

Kuuuuuurłła! Kiedyś to była reprezentacja! Teraz nie ma reprezentacji.

Odpowiedz
M michell
-1 / 1

U piłkarzy nie ma czegoś takiego jak wypracowana emerytura. Kończą kariery sportowe w wieku 35 w maksymalnych porywach 40 lat. Z tego co zarobili, żyją przez następne 30-40 lat. Więc niech grają. Niech wykorzystują swoje 5 minut, jeżeli ktoś chce im za to zapłacić. Każdy z nas, będąc na ich miejscu by to wykorzystywał.