Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
Z nami od: 17 kwietnia 2012 o 5:01
Ostatnio: 28 listopada 2013 o 10:52
Wiek: 35
Płeć: kobieta
Exp: 0
  • Demotywatorów na głównej: 0 z 7 (7 w archiwum)
  • Punktów za demoty: -193
  • Komentarzy: 2664
  • Punktów za komentarze: -6765
 
Dodaj nowy komentarz Zamknij
avatar dzentis

nie wiem co się stało 11/11/18

Odpowiedz
avatar KotJarka

padało i wiało jak w kieleckim i tak zostało do dzisiaj, bo Rada Regencyjna, polityczny twór rozbiorców, przekazał władzę Piłsudskiemu

avatar Gieniu3625

Punktów za komentarze: -5323 ... Jeżeli to piszesz na serio i wierzysz w swoje słowa to jesteś psychicznie chory. A jeżeli jesteś po prostu trollem to jesteś zwykłym debilem.

Odpowiedz
avatar KotJarka

dziękuje za list. -----Twoje ubliżanie świadczy, ze jesteś pod stresem. Z jednej strony to co "wypiłeś z mlekiem matki" i co będąc jeszcze w jej brzuchu słyszałeś w kościele. A z drugiej strony rzeczywistość, która się nie zgadza z tym "świętym i zbawiennym" obrazem świata, który Ci wciśnięto. ------Jak chcesz to zajrzyj do moich odpowiedzi http://demotywatory.pl/4219162#comment_7564339 http://demotywatory.pl/4218880#comment_7564327 -- -- To ze większość ma inna opinie niż Ty (ja), to wcale nie znaczy, ze to oni mają racje.. Pamiętaj, ze Twój interes zawsze jest inny niż większość. Przy podejmowaniu decyzji, posłuchaj opinii innych ludzi ale użyj swojego mózgu i doświadczenia. Zycie jest piękne jeżeli kochasz siebie (akceptujesz siebie samego) i nie jesteś upierdliwy dla siebie i otoczenia, Uśmiechaj się jak często tylko potrafisz ---- Trzymaj się

avatar RXsmok

Swoją drogą skąd ten najazd na KK ? To znaczy Kościół Katolicki ma wiele brudów, ale nie które Twoje wypowiedzi rozwalają mój mózg na kwarki. Chociaż nie odmówię Ci inteligencji i pewnej dozy samo zaparcia wśród krytyki (w tym mojej) i hejtu. Według mnie przeginasz z tym że KK jest winny wszystkiemu itd. {odnoszę wrażenie, że tak twierdzisz}. Rozumiem, że mówisz o KK w konkretnym świetle, aby udowodnić swoje racje, to oczywiste, ale lekko przyginasz. Akurat księża, których znam są naprawdę fajnymi ludźmi (pijarzy, karków, chodziłem tam do gimnazjum, chociaż nie jestem wierzący). Liczę na odpowiedź :) @edit. Czasami ostro przeginasz.

Odpowiedz

Zmodyfikowano 2 razy razy. Ostatnia modyfikacja: 6 października 2013 o 17:22

avatar KotJarka

RXsmok, dziękuje za list. Nie pamiętam mojego komentarza pod Twoim demotem. W żadnym przypadku nie chce urażać ale spowodować myślenie, "co Ty z tego masz, ze nieświadomie powtarzasz propagandę Krk, politycznie poprawnych mediów i szkoły?" ------Zastanów się dlaczego Polska będąc Przedmurzem Chrześcijaństwa, Mesjaszem Narodów. mając za Królowa Polski MBC tak cienko przednie ? ------ 35% bezrobocie wśród młodzieży (oni tez nie będą mieli emerytur), ----- kraj zadłużony na 3 biliony zł (gdzie jest ta kasa?), ----- ani razu budżet nie był dodatni (sadze ze Twoja mama jest lepsza od wszystkich MF), ------III RP nie ma swoich banków, mediów, infrastruktury, przemysłu. ------Porównaj ile z tych rzeczy w rozwiniętych krajach zachodnich (protestanckich, bo kraje protestanckie mają wyższą stopę życiową niż katolickie, np GB, Niemcy, Skandynawia) może prawnie należeć do obcych. Ja wiem, ze księża mówią, ze biednym Jezus wynagrodzi w dzieciach i w przyszłym życiu, ale księża, biskupi, pingwiny, rząd, Sejm, Senat, Samorządy, dwór hr. Komorowskiego, nawet św. Terlikowski, nie czekają do przyszłego życia. To oni ogłupiają nas Bogiem, Ojczyzna, Honorem, a obecnie od trzech lat Smoleńskiem, by łatwiej było im, nas okradać. Ogrom przekrętów Krk i rządzących od 24 lat katolików (SLD to byli ministranci i klęczony jak w PO i PiS) znajdziesz w niezależnych źródłach na Necie, albo siedź w środku i dziw się ze z zewnątrz Polska i Polacy wyglądają nie ciekawie. Trzymaj się -------- P.S. Ponieważ trudno zaprzeczyć, ze to katolicy są odpowiedzialni za zniszczenie I i II RP, oraz ludobójstwa Polaków i olbrzymie straty materialne, po przez powstania, "patriotycznie" wymyśla się bogobojne bzdury. Polscy katolicy już dwa razy (1410 i 1939r.) doprowadzili do sytuacji, kiedy Cywilizacja Zachodnia chciała wyrznąć wszystkich Polaków, bez względu na religie, ale "Wschodnia Dzicz" uratowała nas. Wygląda,ze jak katolickie długi wykończą Polskę po raz trzeci, to tym razem Wschód oleje to ciepłym moczem i odetchnie z ulga od nas bo jesteśmy skłóceni z każdym sąsiadem III RP. --------- P.S. masz ciekawy nick, czy mógłbyś powiedzieć co on oznacza ?

Zmodyfikowano 1 raz raz. Ostatnia modyfikacja: 8 października 2013 o 7:35

avatar RXsmok

Więc tak. W Twojej wypowiedzi widzę dwa równoległe wątki. Prawie równoległe bo w jednym miejscu ["(SLD to byli ministranci i klęczony jak w PO i PiS)"] się one przecinają, a właściwie lekko stykją. Chodzi mi oczywiście o wątek a) "w Polsce jest źle (fakt)" i wątek b) "kościół jest winny wszystkiemu" problem w tym, że nie ma logicznego przejścia między a) , a b). RXsmok cośtam-smok jest pomysłem moim ze znajomymi na nicki, a RX właściwie R*X jest tagiem klanu House of Rox {Wolfenstein ET}, którego byłem członkiem ;) P.S. w 1410 KK BYŁ politycznym szefem europy. Teraz KK nie ma takiej władzy ;)

avatar XklocMan8

Mój panie przepowiedz mi prawdę.To prawda ,że katolicy z polski odpowiedzialni są za zamach na WTC,zabili Abrahama Lincolna oraz przeprowadzili zamachy stanu w Azji,i to oni zabili Marliyn Monroe?

Odpowiedz
avatar KotJarka

użyj daru Boga, mózgu i poszukaj sobie sam informacji. Dorośli i duże dzieci śmieją się z małych dzieci, ze one wierzą, ze raz w roku Starzec z Długą Siwą Brodą przynosi im prezenty, Dorośli i duże dzieci z kolei wierzą, ze taki sam Starzec z Długą Siwą Brodą daje im prezenty kilka razy dziennie. Bo tak wmówili im księża. A Bóg jest wszechmocny, wszechobecny i nie potrzebuje urzędników państwa Watykan jako pośredników. Gdybyś uważał na lekcjach fizyki, to wiedziałbyś co myśleć o WTC. Sprawdź sobie ilu polskich katolików, którzy nielegalnie sprzątali ruiny WCT jest jeszcze przy życiu i dlaczego tak szybko umierają i na co chorują. Trzymaj się i owocnych poszukiwań

avatar Wotann

Coś mi się przypomniało, nie wiem czy słyszałeś. Jest ta komisja od afery w banku watykańskim. Było głośno o Francesce Chaouqui, niezłej dupie swoją drogą (to istotne poniekąd w tej historii), która przedtem na dodatek pozowała do zdjęć a która tam się dostała i było w mediach pianie jaki to postęp w Watykanie że młoda, piękna kobieta pozująca do zdjęć trafiła do komisji watykańskiej. Co ciekawe zarazem gościówa nie głupia, ponoć bardzo mądra, inteligentna osoba. Haczyk? Przedtem przez lata pracowała w Orrick, Herrington & Sutcliffe- firmie prawniczej swoją drogą powiązanej z Watykanem. Stanowisko? Specjalistka od PR... Pytań chyba żadnych nie ma co do powodów dlaczego tą robotę dostała?

Odpowiedz

Zmodyfikowano 3 razy razy. Ostatnia modyfikacja: 21 września 2013 o 20:47

avatar KotJarka

sprawdziłem, sztuka niezła, Super Franek ma niezłe oko. Ciekawe z kim ona jest powiązana, bo na pewno nie jest o pierwsza lepsza bystra dupa z ulicy

avatar Wotann

Pisałem przecież z kim- firma prawnicza powiązana z Watykanem, specjalistka od PR ;) To wszystko :)

Zmodyfikowano 1 raz raz. Ostatnia modyfikacja: 22 września 2013 o 11:46

avatar KotJarka

w Watykanie jak w każdym państwie, organizacji itp są koterie mające przede wszystkim swoje własne interesy na celu. A firma prawnicza może być użyta lub reprezentować, którąś z koterii. Ostatnio nie przyglądałem się sprawom wewnętrznym Watykanu wiec dlatego zapytałem, kto (ktory z kardynalow lub szarych eminencji) ma interes w propagowaniu jej i dlaczego.

avatar 7V7

Co ty masz do kościoła katolickiego? Rozumiem, może jakieś traumatyczne przeżycie z dzieciństwa zrujnowało ci psychikę, ale od takich spraw są psychiatrzy a nie demoty...

Odpowiedz
avatar KotJarka

serdeczne Bóg zapłać za troskę i bezpłatną diagnozę.

avatar RozentuzjazmowanyZboczek

7V7 daj sobie spokój. Jest parę teorii kim może być ten ciekawy okaz internauty: 1. To troll, który ma cię prowokować. 2. Skrzywiony psychicznie frustrat, któremu w młodości ksiądz zabraniał chodzenia na "kolędę" jak był ministrantem i się teraz "mści". 3. To anonimowy lewicowy polityk (z RP lub PO), który w wolnym czasie na posiedzeniu nudzi się w zabawie tabletem za pieniądze podatników. 4. Internauta, który ma płacone za wypisywanie takich bzdur. Była o tym ostatnio afera. Ponoć 50zł za dniówkę. Malutko. :) 5. Zwykły dzieciak z wypranym mózgiem, który z nadmiaru czasu lubi sobie powypisywać swoje wypociny na różnych forach internetowych.

Zmodyfikowano 1 raz raz. Ostatnia modyfikacja: 3 listopada 2013 o 18:35

avatar KotJarka

@ RozentuzjazmowanyZboczek, staraj się tak dalej, to Michalik z Hoserem załatwią Ci występy na Narodowym zamiast BarakaObory

avatar Wotann

" przykro mi ale nie wierze w garbate aniołki a tym bardziej feudalnemu władcy Watykanu" A czy ja wierzę? Absolutnie nie! Stwierdzam tylko żeby skończyło jaranie się populizmem i PR i żeby wreszcie pojawiły się konkrety.

Odpowiedz

Zmodyfikowano 1 raz raz. Ostatnia modyfikacja: 18 września 2013 o 14:32

avatar KotJarka

Wotann, to był żart popierający Twoja opinie

avatar Camilio111

KotJarka zainteresowała mnie twoja '' osoba '' po przeczytaniu jednego z twoich komentarzy, więc wszedłem na twój profil, przeczytałem kilka innych twoich wypowiedzi, aby uświadomić sobie w mniejszym czy większym stopniu co tobą kieruje i jaką jesteś osobą. A więc jak łatwo się domyslić jesteś wrogiem krelykalizmu ( podobnie jak ja ), uważasz , że III RP to sam syf i ubóstwo, i że jest to wina katolików i obecnego ustroju, jesteś zagorzałym komuchem i pewnie chciałbyś, aby tamten ustrój powrócił. Ja chciałem Ci tylko powiedzieć, że winę za obecny stan gospodarczy Polski ponosi właśnie okres socjalimu. Staram się szanować Twoje przekonania. Przypominasz mi Stalina.

Odpowiedz

Zmodyfikowano 1 raz raz. Ostatnia modyfikacja: 14 sierpnia 2013 o 21:36

1 2 następna »