Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
Z nami od: 17 lutego 2010 o 17:29
Ostatnio: 1 października 2022 o 23:34
Exp: 57
O sobie:

Heretyk, obłudnik, hipokryta - tak mnie zwą. Nazywaj mnie jak chcesz.
"Rób co kochasz", to robię - bronię moich wartości. PS: blokując moje komentarze nie wygrywacie ze mną. Wysilcie się. Moje demoty są inspirowane komentarzami użytkowników tego portalu.

  • Demotywatorów na głównej: 4 z 26 (22 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 2001
  • Komentarzy: 2726
  • Punktów za komentarze: -441
 
Dodaj nowy komentarz Zamknij
avatar kyd

No witaj, pamiętam cię. Można tak powiedzieć, że moje poglądy nieco wyewoluowały, choć ich fundamenty pozostały bez zmian ;)

Odpowiedz
avatar Zoarix

@kyd Cieszy mnie, że moja aktywność zapisała się w Twojej pamięci. O co mi chodzi - zawsze było widać nasze komentarze pod demotami, które "atakowały" postać Boga. Nigdy nie pytałem Cię o wyznanie bądź nurt chrześcijański, gdyż uznawałem, że lepiej nie szukać różnic skoro i tak walczymy po jednej stronie. Chciałem się spytać tylko, czy na tej płaszczyźnie coś się zmieniło i czy masz skłonności feministyczne? Wywnioskowałem to z komentarzy, o których wspomniałem w poprzednim wpisie. Bo tak trochę trudno mi połączyć teizm z myślą, że facet nie ma nic do gadania w sprawie aborcji.

avatar kyd

Nigdy tutaj nie uważałem się za chrześcijanina, najbliżej zawsze mi było do deizmu i tutaj nic się nie zmieniło. "Skłonności feministyczne" - jak to zabrzmiało ;) Heh, dalej się lubię nabijać z feministek, dalej mnie irytują, ale generalnie popieram samą ideę feminizmu, żeby kobiety i w ogóle wszyscy robili ze swoim życiem co chcą. Co do aborcji, to facet oczywiście ma sporo do powiedzenia, ale ostateczne zdanie i tak należy do kobiety. Nie wyobrażam sobie sytuacji, w której kobieta nie chce dziecka, a facet chce i to on podejmuje decyzję za obojga. Tak samo w odwrotnej sytuacji, gdzie facet nie chce dziecka, a kobieta chce.

avatar lkrysztofik

Z wiekiem coraz bardziej rzeczywiście widzę, że niekoniecznie musisz być projektem. Po prostu co deugi człowiek to zaprogramowana kukła niezdolna do myślenia. Dziwną masz definicję debilizmu, w sumie tak jak wszystko co piszesz, pozbawioną sensu. To jak rozumiesz moje posty tylko świadczy o tobie. Wolę myślec,że prowokujesz niż ze zamiast mózgu masz wydmuszkę. Nie nie wszyscy są idiotami, jedynie większość. Choć niektórzy bardziej.

Odpowiedz
avatar Zoarix

Jest różnica między komputerem a człowiekiem, choć i komputer przy pomocy samego sapera jest w stanie wykryć Twoją dysfunkcję. Idź sobie na kurnik czy gry.pl i tam się pobaw a nie zakażasz demoty swoim rzekomym nie-debilizmem.

avatar SymbolicznaWata

Tylko, że Kościół Katolicki jako jedyny wykorzystuje artykuł 196 KK do wchodzenia innym na głowę, innym myślącym inaczej. Dowodem tego jest Nergal, a sprawa poszła z naszych podatków, i jak potem się nie wściekać, kiedy pieniądze z podatków lecą na zagrywki katolików?

Odpowiedz

Zmodyfikowano 2 razy razy. Ostatnia modyfikacja: 18 sierpnia 2013 o 11:35

avatar Hushabye

Niestety nie orientuję się co to za film. Pozdrawiam.

Odpowiedz
avatar Zoarix

Całkowicie przestałeś być autorytatywny. Wygrałem.

avatar SymbolicznaWata

Masz rację. Nawróciłem się i od dziś podążam za słowem bożym. Myślę, że chciałem uciec i przystosować się do pewnych trendów, a dopiero teraz zauważyłem pustkę w moim sercu i zrozumiałem mój błąd. Zauważyłem upadek naszej kultury i tradycji. Ludzie niszczą dorobek naszych przodków i budują go od nowa na słabych podstawach. Ja to zrozumiałem i postanowiłem się nawrócić.

avatar Zoarix

Brzmi wiarygodnie. Mnie jednak nie oszukasz. Twoje demoty miałyby inny charakter. Bardziej się wysil, załóż drugie konto.

avatar lkrysztofik

Przyznaje jestem głupi że nie zaczaiłem od razu że Zoarix to projekt , więc uczcie się na moich błędach i nigdy przenigdy mu nie uwierzcie że on pisze na poważnie tak będzie lepiej dla waszej wiary w ludzkość. Ale ogólnie to nie rozumiem zjawiska trollingu ... chyba chodzi o to by podnosić ludziom ciśnienie i ich denerwować i to jeszcze jestem w stanie w miarę zrozumieć, nie powiem gdy myślałem że ty tak na poważnie to mnie to dołowało, ale teraz gdy już wiem że udajesz debila jestem tylko w połowie zażenowany a w połowie mam z ciebie śmiechy. Swoim podstępem pokazałeś jak mało mam dystansu... twoja prowokacja nauczyła mnie że trzeba mieć dystans do upośledzonych ludzi , ale jako że ty nie jesteś upośledzony tylko takiego udajesz to nadal nie ma powodu by cię szanować

Odpowiedz

Zmodyfikowano 1 raz raz. Ostatnia modyfikacja: 22 lipca 2013 o 8:18

avatar Zoarix

Ja prowokuję? Słaby żart. Nie potrzebuję Twojego szacunku. Jeżeli myślisz, że moje poglądy są inne niż te, które głoszę tu na demotach, to się mylisz. Gdyby to była prawda mój profil pełny by był prokatolickich demotów i wulgarnych komentarzy. Debila można poznać po tym, że wywyższa się ponad innych. Tego u mnie nie znajdziesz. Z kolei uwidocznione jest to u Ciebie. Tylko Ty masz rację i każdy kto ma inne zdanie jest debilem. W dodatku nie podpierasz się żadnymi argumentami. Wszyscy są idiotami i koniec. Taki postępowaniem sam zrobiłeś z siebie pośmiewisko.