Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
6546 7022
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
M mamucik321
+24 / 36

Bardzo fajne :)))

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S stealth
+17 / 21

Owszem zgadzam się z Tobą ;) Ten komiks jest na tyle dobry, że nawet najbardziej tandetny podpis pod nim nie razi. Z drugiej zaś strony jak tu wymyślić ambitny podpis do tak cudownego komiksu ;)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Freska
+3 / 31

Następny... Czy Ty i reszta, którzy nie rozumieją jak można tak się rozczulać nad zwierzątkami, a nie nad ludźmi, możecie w końcu wbić sobie do głów, że jedno nie wyklucza drugiego? "Teraz kiedy kochanie zwierzątek i narzekanie na ludzi jest w modzie", wiesz to może dlatego, że zwierzęta są zależne od ludzi i nie mają wpływu ma swój los, za to ludzie, na których się narzeka i owszem. "Uważam że człowiek jest milion razy lepszym przyjacielem człowieka niż pies", a ja uważam, że jednak nie. Fajnie jak się trafi na kogoś z dobrymi zamiarami, ale ludzie w sporej części to hieny, które tylko patrzą jak sobie zrobić dobrze i cieszą się z porażki ludzi wokół. Przykład? Tacy z tysiącem znajomych na fejsie. Nikt mi nie wmówi, że każdy jeden jest szczery i nie obrabia dupy swojemu znajomemu za plecami. To jest fizycznie niemożliwe. A zwierzę? Zawsze jest i zawsze (do śmierci, rzecz jasna) będzie. Nie zdradzi i nie skrzywdzi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 19 września 2012 o 22:54

G konto usunięte
+11 / 31

I tu się kolega XXardas GRUBO MYLI. Kto dał ci prawo do twierdzenia, że jesteś stworzeniem LEPSZYM od innych? To że ludzie posiadają inteligencje? To że umieją budować maszyny i wydaje im się że panują nad przyrodą? To jest właśnie problem ludzkości. Ludzie myślą że to człowiek jest najważniejszy i wszystko jest dla niego, a to nie prawda. Jesteśmy tylko małymi ogniwkami w ekosystemie z olbrzymią tendencją do niszczenia. Koleżko to nie jest wywyższanie zwierząt. To normalne traktowanie, bo to właśnie ludzie wywyższają się ponad inne stworzenia. Dla minusujących antykatoli - jestem ateistą.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 19 września 2012 o 22:59

avatar XXardas
-4 / 18

@gothic1993, zdaje sie, że nie zrozumiałeś sensu mojej wypowiedzi. Chodziło mi o to że dla człowieka powinien być najwazniejszy człowiek a nie zwierze czy roślina i dla mnie jest to coś niepodważalnego. Po Twojej wypowiedzi mniej więcej widze jakie masz podejście, które po części jest dobre jednak uważam, że sprawy ludzkie są dużo ważniejsze. Sądze że najpierw powinno sie znaleźć mieszkania dla bezdomnych czy prace dla bezrobotnych a dopiero później myśleć o schroniskach dla zwierząt i o tym jak ukarać kogoś kto znęca sie nad swoim zwierzęciem. Może pomyślisz że pieprze głupoty, ale postaw sie na miejscu np wykształconego człowieka, który nie może znaleźć pracy a mimo to ma rodzine na utrzymaniu. Taki gość ma w dupie to że na drugim koncu Polski ktoś zabił swojego pieska i jest to zrzumiałe. Ty może masz dobre relacje z przyjaciółmi, rodzice Cie utrzymują i ogólnie nie masz sie o co martwić więc rozmyślasz nad tym jacy ludzie są źli dla pozostałych gatunków. Ja również nie mam źle (mimo że czasem mi sie tak zdaje) ale wiem, że ludzie mają większe problemy. Popatrz na rządzących naszym krajem. To jest coś czym nalezy sie martwić. Wole żeby wyginęły setki gatunków jednokomórkowców i bakterii a suytuacja na świecie i w kraju sie poprawiła, niż żeby wszystkim zwierzątkom i roślinkom było dobrze a świat stał w długach i żeby toczyły sie wojny i gineli niwinni ludzie. Może uznasz mnie za skur**syna, egoiste, potwora ale uważam że to dobre podejście i zdania nie zmienie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G konto usunięte
+7 / 9

XXardas po raz kolejny mówisz to samo i wciąż trzymam przy swoim. Rozumiem że dla człowieka jego sprawy są najważniejsze - to normalne. To zachowanie każdej jednostki walczącej o przetrwanie. Chodzi mi jedynie o to ,że człowiek jako gatunek zachowuje się arogancko uważając siebie i swój gatunek za pępek świata. A w rozumieniu naturalnym ,biologicznym, empatycznym czy najzwyklejszym logicznym(jak kto woli) wszystkie organizmy są równe i nie ma to żadnego związku z jakimś tam marksizmem czy demokratyzmem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 20 września 2012 o 20:58

avatar ~Pan_Talon
+1 / 3

@XXardas Pytanie typu "Wolisz żeby umarł ktoś z twojej najbliższej rodziny czy Twój pies?" nie ma nic wspólnego z logiką, tylko z emocjami. To tak samo, jakby ktoś cię zapytał "wolisz, żeby zginęła twoja córka, czy twój syn" i na tej podstawie wnioskował, kto jest dla ciebie ważniejszy. Liczy się więź emocjonalna, jaka łączy z daną istotą, a nie gatunek. Sto razy bardziej wolałbym żeby zginął jakiś nieznany mi człowiek na antypodach, niż mój pies.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G Guruq
0 / 0

jest jego najlepszym przyjacielem a mimo to on uj*b** mu jajka

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S szwarcenator
-1 / 1

XXardas- całkowicie Cię popieram nie jesteś sam!, chociaż komix fajny, humorystyczny ;) ale jak Wy ludzie, którzy uważacie się za myślących jak Freska czy Gothic1993 możecie twierdzić, że można wytworzyć większą więź emocjonalną z psem??? Nigdy nie mieliście przyjaciela? Przykro mi jeśli tak.... alle powiedzcie...czy z psem sobie szczerze pogadacie? Czy jak macie problem to on Was pokrzepi....powie kilka mądrych słów, które Wam pomogą poradzić sobie z problemem albo poprostu siądzie w nocy i wypije flaszkę z Tobą, żeby Ci się zrobiło lepiej??? Czy może poprostu poliże Cię po twarzy zaraz po tym jak wylizał swoje jaja i dupę dwóm psom na podwórku....???????? Oczywiście większość ludzi to hieny, tylko kto realnie myślący patrzy na ilość przyjaciół na fejsie?? tym mnie freska zastrzeliłaś......nawet jakbym jednego przyjaciela na fejsie to nie mógłbym mówić o nim prawdziwy przyjacielu! Przyjaźń buduje się na tym co się razem przeżyło i mówię tu o dobrych i złych chwilach.... tylko jasne najlepiej iść na łatwiznę, bo z psem nie ma tych złych chwil tak jak z człowiekiem....więc najlepiej się zamknąć na ludzi i żyć ze zwierzęciem, które jak się rozchorujesz będzie Cię tylko lizać i tulić, ale nie przyniesie Ci herbaty do łóżka....po co ryzykować i otwierać się na świat, żeby poznać ludzi (nawet choćby na chwilę na drugim końcu świata mieć przyjaciela i widzieć go tylko raz w życiu), po co....? skoro można mieć psa...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S szwarcenator
0 / 0

PanTalon - to pytanie ma więcej wspólnego z logiką niż udawanie, że "przyjaźń" z psem, którego jak nie wyprowadzisz na dwór obsika Ci cały dom.....jest lepsza niż przyjaźń z myślącym człowiekiem i życie z nim pomimo jego błędów....i nie pytał o ludzi Tobie nieznanych tylko o najbliższe otoczenie o rodzinę....ja bym wolał, żeby człowiek a szczególnie ktoś mi bliski (np z rodziny) przeżył niż pies.....pies i tak zdechnie za kilka-kilkanaście lat...a człowiek ma szansę pożyć kilkadziesiąt...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R Rynioo
+18 / 24

Fajne ;]

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar kasik0202
+4 / 4

fakt podpis do dupy ale na szczeście nawet on nie zepsuł tej bardzo fajnej opowiastki:)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Krzysiek9375
-5 / 33

@szarozielony
Piekno tkwi w prostocie

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar zgredek94
+16 / 22

Nie. Nie w tej formie prostoty. Obrazek jest bardzo fajny, zasługuje na byt bardziej niż większość internetu, ale podpis jest tak daremny, że lepiej gdyby go nie było.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Karzolinio
+2 / 2

Z jednej strony, jeżeli nie mamy nic ciekawego do dodaniu, to nie wrzucamy obrazka z dennym podpisem...ale z drugiej strony, gdyby autor nie pomyślał żeby ten denny podpis jednak dodać i wrzucić to na demoty, to w ogóle bym tego obejrzał i nie musiałbym teraz się śmiać, ani "płakać" bo te sytuacje są śmieszne, ale końcówka jest smutna.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar XeroVersus
+69 / 93

Bardzo mi się podoba :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar cjfeelip
0 / 0

Kobieta tez składa się z paradoksów, ale niestety potrafi również mówić..i to Ona ma władzę, a nie Ty nad psem..Stąd to uwielbienie do psa.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A AgusiaWLKP
+9 / 19

100% prawdy :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M konto usunięte
-4 / 42

Świetne. Ale dlaczego autor obrazka myśli, że życie psa jest gorsze od ludzkiego, mniej sensowne, nielogiczne, polega na sraniu, sikaniu, lizaniu jaj itp. itd. Czy aby na pewno nasze życie na ziemi jest sensowniejsze?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~bakubakus
+1 / 1

tak jest sensowniejsze chyba, że Twoje życie ogranicza się do srania, sikania, lizaniu jaj itp.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Luloo
+25 / 29

Obrazek jest naprawdę świetny, wesoły i pomysłowy. Bradzo mi się podoba. Jednak autor demotywatora mógł bardziej się postarać i wymyślić kreatywniejszy podpis...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar f3l0
+2 / 4

Mógł go poprostu nie dać w ogóle ..

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar queenie777
+15 / 25

Bardzo ładne :-) Rzadko zdarza mi się czytać takie długie demoty.
PSIAKI SĄ THE BEST :-)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~trutru
0 / 0

ludzi są the best

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D DexM
+10 / 24

demot roku.... ale się uśmiałem

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B bzuku17
+28 / 32

Świetne. Czy wy też czytając co "mówi" pies słyszeliście w głowie jego fanatyczny głos? :P

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar niecalkiemnormalny
+24 / 28

ładne, naprawdę. Trzy lata temu zdechł mi pies, którego miałem od 9 roku życia, tęsknię do teraz :(

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R rruda51
-1 / 17

Nie zdechł tylko umarł.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D DanseM
+2 / 14

Zwierzęta zdychają - to poprawne, choć faktycznie nie za ładnie brzmiące. Ja bym nie mógł nawet powiedzieć, że mi chomik zdechł.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R Regnator
0 / 0

jak zdechniesz to go zobaczysz. nie przejmuj się :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar kokosnh
+9 / 13

na serio, po tym wszystkim spodziewałem się lepszego podpisu, no ale co poradzisz dziś nawet komiks z tytułem w 5 sekund będzie na "głównej"...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 19 września 2012 o 15:18

avatar Ferenczy
+10 / 24

Zabawne jest to, że gdyby ktoś zrobił taki komiks o kotach to zaraz byłoby tu masa hejterów co to ich nienawidzą.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Iskierka
+3 / 7

Na Oatmeal są też prace o kotach, wyszły wcześniej. I o drukarkach. I wielu innych wkurzających istotach/przedmiotach/zjawiskach.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Z ZeebaEata
+10 / 16

Bardzo lubię pana Owsiankę i ten komiks też mi się podoba. Ale demotowi stawiam minusa stąd do Krakowa, bo jego praca i wkład w demota są zerowe, a wręcz ujemne. Fajny komiks podsumować "najlepszy przyjaciel człowieka". Pfft.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Iskierka
+13 / 13

Mnie też to boli. Oatmeal oferuje rewelacyjne komiksy, świetnie się je czyta po angielsku. Polecam chyba wszystkie. Ktoś ten przetłumaczył na polski i dał kredyt na dole Oatmealowi, spoko. A autor demota ściągnął ten obrazek, dał w źródłe linka "pobierak..." i nic nie wnoszący podpis. Geniusz tego demota to wyłącznie praca "pana Owianki", nawet nie wymienionego w źródle, podpis mógłby nie istnieć i byłoby tak nawet lepiej... zgadzam się z tobą w 100%. Może ukradnę jakiemuś fotografowi świetne poruszające zdjęcie, wstawię na demoty bez żadnego podpisu i źródła i będę się uważać za wielką demotywatorkę?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar JanuszTorun
+11 / 11

Zamiast "wypackowana" powinno być "wypacykowana". No, ale pies miał prawo nie wiedzieć

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Krzysiek9375
+2 / 4

Chcialem po prostu podkreslic prawdziwosc zwrotu, ktory tak czesto slyszymy. Dlatego dalem taki podpis a nie inny

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Koteek133
+2 / 10

Ja nie mam nic do podpisu, mi się podoba. ;p i racja, zgadzam się z tym całkowicie, pies jest najlepszym przyjacielem człowieka. I zawsze będzie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F fajnynick123
+5 / 5

Najbardziej mnie rozśmieszyło "ej Honda, pie*dol się!" :D Obrazek zasługuje na nobla, lecz podpis, to wybacz, mogłeś/aś się troszkę bardziej postarać :) i tak wielki + !

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Grzesiu555557
+5 / 5

szacun dla tych, którzy przeczytali całość ;)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M marcin113322
0 / 0

Zamrożone gówno kota ?!?!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar raflkita
+1 / 1

Cały mój Borys + za demota.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar TeQuila66600
0 / 0

Dawno się tak nie uśmiałam:) Wielki Plus za demota!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F Felippe91
-4 / 6

jak można się z tego do cholery śmiać, chyba nie masz psa

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar cieslo12
-1 / 5

Zaje***ty demotywator, uśmiałem się jak niemowlę :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M konto usunięte
-1 / 3

Uśmiałem się jak nigdy. Plus leci.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M konto usunięte
+3 / 3

Ale właśnie po to jest chyba opcja "skomentuj". Ty po przeczytaniu tak wielu komentarzy powinieneś albo zostawić go takim jaki jest, bo ci się podoba, albo porządnie się zastanowić i go zmienić. Ale ty obrażasz się za to, że cię krytykują. Osobiście do podpisu nic nie mam.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Krzysiek9375
-4 / 6

Juz sie zastanowilem, nie martw sie. I ciagle dochodze do tego samego wniosku. Ten podpis jest taki celowo. Wyobraz sobie wzruszajacy film dokumentalny o psach w wiezi z czlowiekiem. Gdy film sie konczy Krystyna Czubówna mowi tym swoim dramatycznym glosem: Pies, najlepszy przyjaciel człowieka. Dostrzegacie o co mi chodzi?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 19 września 2012 o 19:55

H Hornecik
+1 / 1

Znakomite i bardzo zabawne +. Co więcej pies mojej babci wabi się Rambo :) Przez co dla mnie jest to podwójnie śmieszne. choć podpis taki sobie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar lunatic0
+2 / 4

Ale durna konkluzja

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar maupa90
+1 / 1

śmiech pomieszany z łzami.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K knyss
0 / 4

Rzadko zdarza mi się czytać takie długie demoty w całości. Mogłem się pośmiać, a pod koniec uronić łzę. Bo ja mam tak samo z moim (może poza tym, że jest abstynentem seksualnym). Podpis banalny, ale i tak szacun dla twórcy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Iskierka
+5 / 5

To za co ten szacun? Za kradziony komiks cudzego autorstwa?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 19 września 2012 o 20:35

K Kokos666
-1 / 3

Poryczeliśmy się ze śmiechu :D

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G Groove1
-1 / 3

Kto zamraża gówno kota?!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M konto usunięte
0 / 0

Genialne podsumowanie psiego żywota :D

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar data17
+1 / 7

Najpierw liże sobie jaja i dupę a potem ci twarz? hehe nie no urocze. A potem dziwic ze ze masz pryszcze

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ErazmKoczmouchowicz
+1 / 3

Myślałem że to będzie coś śmiesznego ale... poszły mi łzy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W Wandyta
+1 / 3

Najlepszy demot jaki w życiu ujrzałem. Był śmiech i dramat.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S shrew90
0 / 4

demot:Własny pies:Już nie pies - jeszcze nie człowiek.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 19 września 2012 o 21:59

A anita1991
+1 / 5

Moja mała też ostatnio mnie opuściła , i niby to tylko pies ale bez niej nic nie jest takie samo . Smutno jakoś bez niej …………

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar brovareck
+4 / 6

Mam ochotę wygłaskać z mojego cholerę po tym komiksie, ale bydlę śpi i nie będę go budził :D Czy tylko ja się wzruszyłem?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K Klopsik143
+4 / 4

Po twoim komentarzu można prosto wywnioskować, że jesteś samolubnym gburem, który najwyraźniej nie zdaje sobie sprawy z tego czym jest "przywiązanie".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kuakrzys
-1 / 5

Klopsiku, właśnie zdaję sobie lepiej od Ciebie sprawę z tego co to jest "przywiązanie" :) Psy się do ludzi przywiązują, ale ich nie kochają. Jak ktoś tak twierdzi to znaczy, że ma coś z głową. Natomiast jeżeli człowiek twierdzi, że kocha swojego psa to przyznaje się do zoofilii. Bo jak inaczej można "kochać" psy? Miłość jako uczucie wyższe odczuwają tylko i wyłącznie ludzie. Pozdrawiam.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Seiti
-5 / 7

Serio macie takie psy? Gratuluję nie potraficie ich wychować. Zżeranie rzeczy- nadmiar energii bądź lęk separacyjny, jedzenie kupy- jeśli je karmicie marketowym chłamem to nic dziwnego, że szuka składników odżywczych, dajcie im papier toaletowy lepiej odżywi psy niż pedigree, szczekanie na ludzi i samochody- czy tak trudno poszukać jak tego oduczyć? a nie sorry trzeba w to włożyć trochę pracy. Pies nie jest dla wszystkich, nie wystarczy mu zapewnić dachu nad głową i marnego jedzenia. To towarzysz człowieka, a człowiek ma być przewodnikiem psa po ludzkim świecie i jeśli macie takie psy jak w tym democie to wiedzcie, że to nie pies jest poje**** tylko wy źle spełniacie rolę przewodnika.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M Martus007
+1 / 1

Daje plusa!!! Kocham psy a ten demot mnie normalnie powalił;D sama prawda:)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Wilk1370
+3 / 3

Genialna historia, brzuch mnie boli ze śmiechu i jestem mokry od łez !

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J konto usunięte
0 / 0

Gdzieś jest też podobna historia o kotach, ale z psami jest lepsza :D

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K Klopsik143
+2 / 2

Przeczytałem to całe i mimo tego prymitywnego humoru i przekleństw ten demotywator bardzo mnie wzruszył.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R Rynioo
+3 / 3

XXardas i inni. Człowiek od psa mógł by się wiele nauczyć, mimo iż jest rozwinięty technologicznie etc, brakuje mu takiej wierności jaką mają psy, tej wdzięczności i innych cech których u ludzi już ciężko dostrzec. (oczywiście nie popadajmy w skrajności i proszę bez tekstów w stylu "mam Cie pogryźć, obsikać?"

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar tommyjr
0 / 0

Super! :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar milusia102
+1 / 1

A te wypowiedzi psa prawie jak żyły ;d

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Will_Prince
-1 / 1

Najlepszy demot, jaki dotąd widziałem. Oczywiście Mocne.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar TheAnonim13
0 / 0

tsaa, akurat dzisiaj zmarł mi pies

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~konger2013
-1 / 1

Przepiękne :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K Kalia24
+1 / 3

Co do szczekania na osoby, które chciałoby się poznać, to są dwa wyjścia: dana osoba śmierdzi kotem/innym psem (np. moja psa nienawidzi kotów, a koleżanka ma kota, więc na jej widok - zapach - psa dostaje kota) albo śmierdzi samym sobą (czyli coś jest z nią wybitnie nie tak - albo alkohol/narkotyki, co pies wyczuwa i mu się nie podoba albo osobowość, którą jakimś cudem też wyczuwają - być może osoby np. agresywne pachną dla psów inaczej).

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~asdf4
0 / 0

TLDR :P

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M maku18
-1 / 1

Super :) Nikt tak nie potrafi pokazać tęsknoty i przywiązania jak pies :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P pxyz
-1 / 1

Może to śmieszne ale ja się wzruszyłam:)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~mataaa
-1 / 1

mega mega mega pozytywny demot!!! szacunek :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~JakajaPyza
+1 / 1

Przez półtora dekady?! PÓŁTORA????!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~PauleTTa89
-1 / 1

Cudowne I Pełne Prawdy :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~KK
-1 / 1

najpierw się uśmiałam apotem z płakałam, ale czytałam nie dawno, że one nie umierają tylko zasypiają

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T TomaszPietrzak
+1 / 1

byle byście jeszcze te kupy po waszych kundlach sprzątali

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N natka_p
0 / 0

Sorry, ale nie da się doczytać do końca. Nuda. I znowu te cholerne psy. Świat byłby lepszy bez nich.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Qbus81
0 / 0

Poltora dekady??

Wiadomo - jeden dekad, poltora dekady...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Meeegyyyy
0 / 0

Superowe!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Zobros
0 / 0

fajne

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~ell_em
0 / 0

...cudowne...jedna z najfajniejszych historyjek obrazkowych jakie kiedykolwiek widziałam :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~twardzielos
0 / 0

ku.twa beksa poszla...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem