Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
832 1002
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar anarchistt89
+5 / 23

Gram na komputerze kilkanaście lat, pomaga mi w tworzeniu muzyki, uczyłam się na technika informatyka, kocham komputery, inwestuje w nowy sprzęt i pokazuję wam środkowy palec. Nie każda baba jest ignorantem w tej dziedzinie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar anarchistt89
+12 / 22

Olałam tę szkołę i poszłam na studia w zupełnie innym kierunku. To, że lubię komputery jednak nie oznacza, że będę 8 godzin dziennie programować ;] Wolę bardziej dynamiczną pracę. Również wolę siedzieć przed monitorem dla rozrywki. Po godzinach... Grywam we wszystko co mi podejdzie. Dlaczego? Bo granie to dla mnie emocje. Od Call of Duty, poprzez Stalkera, Battlefield, Need For Speed, po Tomb Raidera czy Silent Hill. Tego jest masa... Jednakże nadal mam sporą wiedzę na temat informatyki, bo jak coś robię to lubię wiedzieć, czym to się je, jak to się potocznie mawia... I nie będę jak ten idiota prosić kolegów o zmianę karty graficznej etc. Sama sobie radzę. Na serio, też mam ręce mimo, iż jestem kobietą!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 6 października 2012 o 12:36

avatar vvrytmiereggae
-2 / 4

Ja akurat jestem na informatyce i niestety w naszej szkole jest dużo nauczycieli, którzy twierdza, że kobiety nie powinny się takimi rzeczami zajmować i za wszelką cenę próbują je usadzić... Nie mówiąc już o tym, że każdy, kto dowie się, że ja jako dziewczyna idę w tym kierunku nie ukrywa niedowierzania, jakby to było coś nienormalnego...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M Moher_przez_samo_h
-1 / 1

@vvrytmiereggae Ale serio? Dobrze, że Margaret Hamilton żyje, boby się musiała w grobie przewrócić. Laska, której program posadził Apollo-11 na Księżycu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem