Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
981 1069
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
J jsbuba
+2 / 6

coś w tym jest że pewne marki jezdzideł lubią łosi (lub na odwrót -łosie lubia pewne marki padliny) U mnie zauważam że Skoda Felicja (2 takie czerwone zgnilizny) i 2 Fiaty Uno (czerwony i niebieski) są notorycznie parkowane na ukos lub w poprzek stanowisk parkingowych . Takie 2 łosie ze Skody i Uno potrafią dwoma zardzewiałkami skutecznie wku.wić i zablokować 3-4 miejsca parkingowe na których normalnie wejdą 3-4 duże SUV-y czy kombiaki

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Polllll
+1 / 5

Jakie to prawdziwe.... :(

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D dawidsznurek
+2 / 2

Wy się śmiejecie, a ja kiedyś widziałem samochód, Toyotę chyba corollę hatchback która zajęła 4 miejsca parkingowe. Jednak mnie już to nie zaskoczyło tak bardzo, bo to było w Radomiu pod leclercem :) Taka ciekawostka, jakimś cudem, pod drugim wejściem gdzie często parkuję (nie pod głównym gdzie zawsze brak miejsc do parkowania) nie wiedzieć czemu ludzie nie potrafią parkować, stają jakby się dopiero uczyli jeździć, aczkolwiek wspomniana pani (płeć nie dziwi) zaparkowała tą swoją małą toyotę na 4 miejscach to był rekord :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar pawelkolodziej
-1 / 1

po tej informacji moje życie już nigdy nie będzie takie samo ...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~ixi555
-3 / 3

Widać, że jesteś mężczyzną z kompleksami. Mam ci opowiedzieć jak jeżdżą mężczyźni? Dnia by nie starczyło od opowiadania o głupich zachowaniach męskich, na drogach i parkingach.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Ksiądz_nauczyciel
-4 / 4

Ciiiii! Jeszcze dostaniesz minusy, że masz czelność podważać ich męską dumę i wyższość nad kobietami. :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem