Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
1198 1254
-

Komentarze ⬇⬇

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar LemonAD
+3 / 11

Jedno słowo, sześć liter - POLSKA.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E endrike
+1 / 1

Pewna pani będąc pod wpływem alkoholu uderzyła swoim samochodem w auto mojego znajomego. Mało tego, uciekła z miejsca zdarzenia i musiał za nią jechać aż pod jej dom (była na tyle wcięta, że tempo jej ucieczki nie było specjalnie brawurowe). Pani oczywiście straciła prawko, ale pozostała jeszcze kwestia uszkodzonego auta. Jako, że ubezpieczyciel nie wypłacił odszkodowania z jej OC (z racji tego, że pani była pijana), mój znajomy musiał pozwać ją do sądu. Myślicie pewnie, że sąd puścił sprawczynię z torbami? Taki ch... wyrokiem sądu pani nie musi nic płacić, bo w momencie kolizji nie była świadoma swoich czynów. Na zakończenie dodam tylko, że pani jest żoną znanego w okolicy adwokata.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar kokosnh
+3 / 7

Gdyby to był zwykły budynek, pewnie wyszłaby od razu, za małą szkodliwość społeczną czynu, ale że jest to zabytek i to nie jakiś tam, to idzie z artykułu za dewastacje dziedzictwa kulturalnego ( lub coś podobnego, nie czytałem szczegółów tej konkretnej sprawy ) i za to niestety muszą karać, aby nikt nie wpadł na pomysł malowania grafity na waweli itp. Choć chciał bym, aby podchodzili do sprawy osobno, nie pakując wszystkich ludzi do jednego worka. Zawiasy i dozór policyjny pewnie by wystarczyły, ale to już kwestia sądu, nie moja.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Trafalgar_Law
+6 / 6

Babka "pomalowała" budynek będący dziedzictwem kulturowym, a za to są zgaduje większe kary niz za wandalizm itd., chociaż może za surowo ukarana i nie byłoby z tym problemu gdyby nie postawienie obok drugiej sprawy, w której ktoś po pijaku wjeżdża w przejście dla pieszych i powinien być surowiej ukarany i z miejsca prawo jazdy zabrane, ale no cóż witamy w POlsce.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J jelon888
+5 / 7

Nie żebym miał coś do Twojego wpisu, ale nie sądzę aby lszczególne zaznaczenie literek PO miało jakiś wielki wpływ na walkę z rządem, nawet zabawne to nie jest... Jeśli mógłbym prosić o wytłumaczenie, jaki jest sens takiego działania ? Jaki to ma wkład w walce przeciwko rządzącym ? Jest to działanie długoterminowe ? Dzięki za wyjaśnienie....

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Trafalgar_Law
0 / 0

Szczerze? Nawet nie zauważyłem, że tak napisałem :)
Ale jakby się tu doszukiwać jakiegoś sensu to hmmm, może ktoś nie wie jaka partia teraz rządzi :D, żeby nie było to oczywiście napisałem żartobliwie(w sensie ten "sens"), zapewne się domyśliłeś, ale wolę napisać żeby uniknąć zbędnych kłótni spowodowanych brakiem czcionki sarkazm :c

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Krzysiek9375
-3 / 3

no i co? jest mozliwosc wyjscia za oplata. Gdyby ta co jechala po pijaku nie miala kasy, to by tez siedziala. A poza tym ta malarka mogla przewidziec konsekwencje. Nudzilo sie jej pewnie. Myslala, ze mozna sobie ot tak malowac budynki?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar JanuszTorun
+3 / 3

Gwoli ścisłości... ---1--- Kredkami się rysuje, a nie maluje. Maluje się pędzlem i farbami. ---2--- W obu przypadkach były to kobiety, więc nie "obydwoje", tylko "obydwie". -|-|-|- Poza tym - sam przekaz demota - mocny.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kopytko123
0 / 2

no fakt, trochę wstyd, ale już za późno i nie mogę zedytować :) pisałem to w takich emocjach, że gramatyka wlazła mi na głowę, cóż jak to mówią: polska język trudna język :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 23 lutego 2014 o 17:43

avatar ~Paskudny_Stary_Dżon
-3 / 3

Powinni jej łapska poucinać, a nie bawić się w areszt.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Qrvishon
+1 / 1

Jak pewien ksiądz za zabicie po pijaku 3 osób samochodem dostał 3 lata... Może to jest pomysł właśnie. Jak będą skur... wychodzić z sejmu to się nawalę i wjadę w nich samochodem. Będzie warto, bo przynajmniej nie będę musiał się martwić o jedzenie i opłaty przez pewien czas.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~JP
-1 / 1

Po co malowała ?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W wichpa
+1 / 1

Ta graficzka to bezdomna. Dla niej 2 m-ce do dar od Boga i sądu

Odpowiedz Komentuj obrazkiem