Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
676 737
-

Komentarze ⬇⬇

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar breyas325
+4 / 6

@aplhasygma

Po pierwsze, zacznij używać znaków interpunkcyjnych bo twoją wypowiedź bardzo ciężko zrozumieć. Po drugie, myślisz, że taki Brazylijczyk ze slumsów uważa to wydarzenie za najważniejsze? Człowieku dla 5 milionów mieszkańców faveli najważniejszą rzeczą jest wykarmienie rodziny i zapewnienie im dachu nad głową. Brazylia wyda na mundial 2014 ~12mld dolarów, zastanawiałeś się co by było gdyby tą kwotę przeznaczyć dla najbiedniejszych mieszkańców tego kraju? Sport, rozrywka- owszem, ale nigdy kosztem innych.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~gagagag
+1 / 3

Co by było? Ludzie by się przyzwyczaili, porzucili resztki zaradności i żądali więcej. Na serio wierzycie w socjalistyczne brednie, że rozdawnictwo komukolwiek kiedykolwiek pomogło?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ChaserJohnDoe
-1 / 1

Nawet na necie było nagranie (ale jak wiadomo usunięto, bo było szkodliwe dla brazylijskich władz) jak wojsko razem z policją dosłownie masakrują protestujących przeciwko mundialowi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ChaserJohnDoe
-1 / 1

Był jeszcze jeden dodany jakoś w połowie maja, ale kilka scen właśnie jest z tego usuniętego.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar KTU
+1 / 1

Jak Brazylia odpadnie z mistrzostw to kto wie czy tam nie będzie ostrych zamieszek bo chyba tylko wygrana Brazylii w tych MŚ może jakoś udobruchać tych ludzi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ellaella87
0 / 2

Nie rozumiem tego szumu wokół mistrzostw. Dlaczego nikt nie zauważy ile kasy marnuje się na inne rzeczy, a jak już są mistrzostwa to już wielkie halo. Mistrzostwa to też i zysk po pierwsze, a po drugie biedni ludzie byli, są i będą niezależnie od tego gdzie i czy w ogóle mistrzostwa się odbywają.

Na świecie od zawsze był nierówny podział dóbr, bo jedni mają tyle, że nie widzą, co z tym zrobić, a inni nie mają nic. Koniec.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Lipton92
+2 / 4

Myślicie, ż gdyby nie Mundial, to by coś zmieniło? Nie, byłaby ta sama bieda, a tak to przynajmniej jest Mundial. Tak samo w Polsce, gdyby nie Euro, to tych pieniędzy by po prostu nie było i taka jest oczywista prawda.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~ja
+1 / 1

zmienić napis na koszulce i jak Polska 2 lata temu

Odpowiedz Komentuj obrazkiem