Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
1102 1126
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar samodzielny68
+5 / 15

@pawel24pl A poza tym są to ewidentne tortury!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar belzeq
+13 / 25

@pawel24pl A jak nie lubisz Biedronki to nie będziesz zbierał pod Biedronką?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar pawel24pl
+6 / 8

@belzeq Nie no… jak najbardziej można w ten sposób dopiec komuś. I chyba p. Ozdoba właśnie ubolewa z tego powodu.
W poprzednim komentarzu chodziło mi bardziej o to, że odpowiedź jest bez kontekstu. Riposta jest dobra, jak jest w tym samym temacie, a w tym przypadku to jakiś losowy pojazd. Może i całkiem trafny, ale jak dla mnie za słabo odnosi się do pierwotnej wypowiedzi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R Rydzykant
+6 / 18

@belzeq
Jeśli wszystkich ludzi korzystających z Biedronki nazywam łajdakami i gwałcicielami, to nie stoję pod Biedronką i nie zbieram od nich kasy.

Nie słyszałem, aby Owsiak atakował Kościół Katolicki.* Na organizowanych przez siebie koncertach gości także księży. Nie wywołuje też konfliktu z organizowanymi przy okazji Pol’and’Rock Festival (dawniej Przystanek Woodstock) imprezami "Przystanek Jezus".
Natomiast faktycznie potępia przedstawicieli Kościoła, popełniających przestępstwa lub tez zachowujących się niegodnie. Postawa Owsiaka budzi mój pełny szacunek.

Kobiety protestujące w obronie swoich praw też miały mój szacunek. Do momentu, gdy postulaty o prawa kobiet zaczęły być zastępowane prawami (a w zasadzie to przywilejami) dla LGBT a panie z błyskawica zaczęły sprejowac swoje napisy na kościołach i przeszkadzać w odprawianiu mszy. Skoro tak się zachowywały, dlaczego teraz zbierają pod kościołem? Mają tysiące innych miejsc. Pod kościołem niech zbierają katolicy, popierający Owsiaka. Wbrew hejterskiej propagandzie antyteistów, większość katolików popiera WOSP. Nie ma "konkurencji" między dawaniem do puszek a dawaniem na tacę. To jest wymysł fanatyków - zarówno tych ultraprawicowych, jak i tych antyteistycznych.

p.s.
* teraz wiesz czym różnisz się od Owsiaka. Ale nie tylko tym. On nie jest błaznem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar belzeq
-3 / 5

@Rydzykant Uprzejmie dziękuję za porównanie mnie do Stańczyka.
Ty natomiast wciąż przypominasz najbardziej szarego z przyjaciół Puchatka.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R Rydzykant
+2 / 8

@belzeq
Zawsze miałeś przerośnięte ego i wybujałą fantazję. Wyjaśniam - nie każdy błazen jest Stańczykiem, tak jak nie każdy skazany polityk jest więźniem politycznym.

Natomiast nadal nie odpowiedziałeś na rozwinięcie swojego własnego pytania. Czy wszystkich kupujących w Biedronce uważasz za "członków organizacji przestępczej"?

p.s.
Kłapouchy wykazywał się bardzo głęboką mądrością życiową. Co prawda pesymistyczną, jednak znacznie sensowniejszą niż głupota, strachliwość czy też ADHD występujące u innych postaci wskazanej przez Ciebie bajki.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar belzeq
-2 / 2

@Rydzykant Miałem na myśli raczej to, że Kłapouchy jest stetryczałym, upierdliwym, malkontenckim chimerycznym zrzędą cierpiącym na adhedonię.
Ale Twoje przerośnięte ego i wybujała fantazja kazały przypisać mu jakąś pozytywną cechę...
Pamiętaj - każdy Kłapouchy jest osiołkiem, ale nie każdy osiołek jest Kłapouchym.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K KingBruceLee1983
+1 / 19

Może krótka, tylko sęk w tym, że nie na temat :-)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N niemlody
-3 / 5

@KingBruceLee1983 może przeczytaj jeszcze raz tym razem ze zrozumieniem

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S sw3
-3 / 15

Chętnie bym zobaczył zestawienie kosztów jakie samorządy różnego szczebla, wojsko, policja, PSP, itd. poniosły w związku z tą imprezą utrzymywaną przez tych co chcą.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N niemlody
+5 / 11

@sw3 to przeczytaj, popytaj, wymyśl, może opluj, wam pisobolszewicy nie pasuje nic co nie jest pod waszą kontrolą, koniec z tym

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L Livanir
+2 / 2

@sw3 Fakt, ciężko znaleźć na ten temat informacje, ale np. w 2020roku częstochowska wydało na to 20 tysięcy. dziesiętki razy mniej złotych, niż na wypłaty dla katechetów w szkole.
Ochrona- płatna jak podczas każdego innego wydarzenia, więc czepiać się tego to jak czepiać pielgrzymek, koncertów, dożynek... Najwyżej trzeba doliczyć kilku policjantów na pokazy czy inne mecze charytatywne. Mimo wszystko jednego roku Częstochowa wydała 40tys, a zarobiła ponad pół miliona na sprzęt. W WOŚP ok 14% idzie na organizacje wszystkiego, czyli Częstochowa zarobiła 473tys. na sprzet medyczny.
Danych z tego roku jeszcze nie udało mi się znaleźć, ale minęły dopiero 2-3 dni.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem