Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
1606 1696
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar ~saz06
+10 / 12

afer,przekrętów...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar pandoro
+7 / 7

i zarobimy więcej.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Antonio1985
+10 / 18

Pamiętajcie: PO = PiS. Specjalnie stworzono ten sztuczny podział, tak aby mieć pewność, że system gospodarczy w Polsce się nie zmieni. Gospodarczo PiS NICZYM się nie różni od PO. Jedni i drudzy są za wysokimi podatkami, za przymusem emerytalnym, za przymusem ubezpieczenia zdrowotnego, za rozdawnictwem naszych pieniędzy (tj socjalami, zapomogami itp).

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Antonio1985
+3 / 7

@Polak1235454: Czytałem program PiS. Nie ma tam NIC o obniżce i tak już bardzo wysokich podatków i składek, a wręcz przeciwnie. PiS chce PODWYŻKI podatku PIT do 50% (tzw. 3 próg), do tego chce „dawać” 500zł/mc na każde dziecko, czy chce jeszcze BARDZIEJ OKRADAĆ ludzi z ich zarobków. PiS to LEWICA! Nie ma czegoś takiego jak socjalistyczna lewica. To sprzeczność, tak jak "jasna ciemność". PiS to konserwatywna LEWICA.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 20 czerwca 2014 o 13:59

avatar ~polak1235454
0 / 4

Podaj link I bardzo prosze nie do TVN GW albo POLSATU oplacony klamco

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Antonio1985
+1 / 5

@polak1235454: ( http://www.pis.org.pl/article.php?id=22625 - o 500zł/mc na dziecko, oraz o PIT http://podatki.gazetaprawna.pl/artykuly/695316,pis_chce_zmian_w_podatkach_najwyzsza_skala_32_proc_dla_najbogatszych_wiecej_zaplaca_tez_banki_i_sieci_handlowe.html) Nie ośmieszaj się! Powiedz mi jaki podatek i jakie wydatki chce obniżyć PiS i nie udawaj id*oty. Ja podaje KONKRETY a Ty NIC! Czym w poglądach gospodarczych różni się PO od PiS? Tylko KONKRETY, nie hasełka, że "PiS chce lepie j dla Polaków".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 4 razy. Ostatnia modyfikacja: 20 czerwca 2014 o 15:05

avatar ~Henryk1965
0 / 4

Zgadzam się z Polakiem Im bliżej końca PO tym bardziej chce się upodobnić PIS i resztę prawicy do PO Tylko dlatego żeby lewica nie umarła i nie odeszla od władzy bo wtedy umrze reszta starego ukladu Pan Antonio zapewne nie pamięta bo jest za młody (i nie wątpię za zaraz temu zaprzeczy) jak upadł ostatni komunistyczny rząd (Oficjalnie upadł bo reszta tego ukladu to teraz PO SLD PSL i TR) Dlatego radzę nie wierzyć na słowo i samemu sprawdzić informacje bo tacy ludzie jak Antonio i inni to kłamy bez sumienia którzy niszczą własna ojczyznę

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Polak_1235454
+1 / 5

Naucz sie CZYTAC ZE ZROZUMIENIEM Wyzsze podatki dla wyższych dochodow Banków ktore za rzadow PO nie placa NIC!!!! zagraniczych sieci handlowych We wszystkich innych krajach europejskich tak jest i jest dobrze zarabiasz wicej placisz wiecej A co do dzieci to 500 zl ze SRODKOW EUROPEJSKICH a nie budzetu naszego kraju Dzieki temu przynajmniej czesc naszych skladek czlonkowskich wroci do nas inne kraje tez tego chca

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Antonio1985
+1 / 5

@Polak_12345454: A skąd są środki europejskie? Z NASZYCH podatków!!! Czemu ja mam płacić na czyjeś dziecko? //// Jaki podatek chce obniżyć PiS? ŻADEN!!! NIC nie zmieni sie w gospodarcę. PO = PiS

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Antonio1985
0 / 4

@Henryk1965: KŁAMIESZ! PO = PiS. Napisz czym GOSPODARZE PO różni się od PiS? Tylko KONKRETY! Jaki podatek obniży, co zmieni w ZUS?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Nico12311
-1 / 3

Polak ma racje Czytaleś artykuły do których daleś linki? Chyba nie

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G Glupiec
-2 / 2

Odnoszę silne wrażenie, że Polak1235454 i Henryk1965 to ta sama osoba. Oboje zaczynają zdanie wielką literą jednocześnie zapominając o kropce na końcu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar szarozielony
-5 / 9

@Antonio - dodaj więcej Caps Locka i wykrzykników - Twoja argumentacja zostanie potraktowana poważniej... -,-

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Like_Vodka
0 / 0

chyba "zarobimy wiecej"

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Antymonachomachia
0 / 0

Nikt ani nic tego nie powstrzyma niestety.. ani lewaki ani prawaki ani żaden miłosierny choćby na prawdę bardzo chcieli. Wg mnie powinno się iść w prawo, ale to tylko kierunek.. zawsze będą złodzieje, korupcja, przekręty i patologia... zrobią co będą chcieli, będzie coraz gorzej, bogaci będą jeszcze bogatsi, a my jeszcze biedniejsi, więc nauczmy się żyć skromnie i zdobywajmy wszelką wiedzę pozwalającą Nam się uniezależnić od tego systemu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar lucent
0 / 0

Konkluzja niestety przeczy twojej oceny teraźniejszości , nasza oszczędność, nie uzależni nas od rządu korupcyjnego itp. Rosja np. Nie ma tam mądrych i oszczędnych ? A są tam najbogatsi na świecie jak i zdychający z głodu..
To czy jest układ POPISU nieformalny czy nie ,co za różnica . Nie idąc na wybory pozostawiamy ich przy korycie ,wdając się w afery (często produkowane) obstajemy przy jednej ze stron , czy nie oto im chodzi??
Pozyskiwanie wiedzy politycznej ,ekonomii to jedno, ale zorganizowanie się w jednomyślności to drugie i to właśnie tego nam brakuje , co sprawia że złodzieje i mafia u władzy.. Oni właśnie skupieni są jak destabilizować społeczeństwo , na to głównie poświęcają swój czas by manipulować masami a w duuupie mają pracę nad ustawami , leczeniem czegokolwiek ,prócz własnej zasobności portfela,Nie wiem kiedy naród się obudzi z marazmu ,oby nie było za późno, a są już tacy którzy twierdzą że już jest.. :(

Odpowiedz Komentuj obrazkiem