Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
347 421
-

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar trancemeditation
0 / 12

A dlaczego w tak ważnej kwestii jak rodzicielstwo masz czelność wypowiadać się ZA MNIE?! Odpowiadam: NA PEWNO BYM ŻAŁOWAŁ. Rodzicielstwo to nie moja bajka, pogubiłbym się totalnie w tym smrodzie, przewijaniu pieluch, szarości dnia, braku odpoczynku, hobby i seksu (większość kobiet po porodzie traci zainteresowanie seksem). Nie wiem, załamałbym się, wpadł w alkoholizm i pracoholizm (jak większość mężczyzn) być może popełniłbym samobójstwo. Ale jedno wiem na pewno: ŻAŁOWAŁBYM. Zrozummy to wreszcie: nie każdy jest przeznaczony do ślepej replikacji DNA. To nam wmówiono, że jest to jedyna droga samorealizacji. Ale czy takie przekonania są zgodne z prawdą, z realiami, z faktami? Świat pełen jest zrozpaczonych, nieszczęśliwych rodzin. W których rodzice podświadomie nienawidzą swoich dzieci, za stracone szaleństwa młodości, za szarość i burość dnia. Tak, podświadoma, ale szczera do bólu nienawiść rodziców do rodzonych dzieci, jest niezwykle powszechna, pora złamać to tabu! W przypadku mężczyzn przejawia się ono musztrowaniem dzieci oczywiście w ramach "wychowania", zaś w przypadku kobiet przejawia się to zaniżaniem dziecku samooceny, wmuszaniem mu przekonań, że jest nieporadne, głupie, że nie da sobie rady, itp. Z tych powodów z całą odpowiedzialnością wybieram wazektomię - czyli trwałą metodę antykoncepcji dla mężczyzn. Wiadomo, kobieta może "zapomnieć" pigułki antykoncepcyjnej, i zdarza się to nad wyraz często ;-)

http://img2.demotywatoryfb.pl//uploads/201407/1404866361_by_trancemeditation_600.jpg

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar trancemeditation
-4 / 12

Nie zakończę. Nie miałem też lokaty w Amber Gold, więc także nie mogę ostrzegać ludzi przed parabankami? Nawiasem mówiąc: pyszny ból dupy xD Prowo zadziałało.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~ew43
-1 / 5

Więcej małych larw! Więcej małych larw! Prawdziwy cud życia, rozprzestrzeniający się jak dżuma w średniowieczu!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Adrian1234
-3 / 3

Usuńcie tego demota bo jeszcze ktoś uwierzy, zdecyduje się na dziecko a później oczywiście będzie żałował zmarnowania sobie życia i zaszkodzenia swojemu związkowi. BTW Jak widać są pewne kwestie w których ja i BlueAlien się zgadzamy :).

Odpowiedz Komentuj obrazkiem