Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
2676 2740
-

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar JohnLilly
+4 / 26

Wkurza mnie jak ktoś tego wariata, przedstawia jako kogoś kto zrobił dobrze. Problem to i bez niego jest bardzo dobrze widoczny, a sam Breivik, nie przyczynił się do jego zmniejszenia.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Rhz
+16 / 22

Breivik nie jest niepoczytalnym wariatem, tylko wyrachowanym, działającym metodycznie i planowo mordercą i sprawnym ideologiem. W czasie popełniania obu morderstw był członkiem masonerii.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Saerl
-3 / 11

Breivik miał problem z arabskimi imigrantami w Norwegii. Wziął więc broń i zabił...kilkunastu młodych Norwegów. Nie Arabów, nie muzułmanów, a właśnie Norwegów, w dodatku młodych, którzy mogli w przyszłości mieć dzieci i powiększyć pulę. Logiczne.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar JohnLilly
0 / 4

@Rhz, bez względu na to czy jest, czy nie jest poczytalny, nie można pochwalać tego co zrobił!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Rhz
+3 / 5

@Saerlu, Breivikowi nie brakuje logiki, ale to jest logika bezwzględnego mordercy. Wykombinował to inaczej — na wyspie Utoja zajął się zabijaniem młodzieżówki partii, która była narybkiem szkolonym do aplauzu na wszelkie multi-kulti, socjalizmy. Wedle swoich poglądów mordował wrogów, tym samym likwidował przyczynę. Dał też jasny przekaz dla takich jak on, że można zabijać, bo prawo Norweskie i tak go nie uśmierci. ________|
@JohnieLilly, ale jak to „pochwalić”? Morderca powinien mieć KS i to wykonaną a nie jedynie orzeczoną. Ewentualnie dożywocie, bez prawa do amnestii + codzienną pracę fizyczną na rzecz państwa.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~lukasz160795
-1 / 5

Brevik zrobił to po dwóch zamachach w centach handlowych w Norwegii.. O tym wam media nie powiedzą...
Brevik zrobił słusznie , nie ważne kogo zabił, ważne , że brudasów mniej, i zasługuję na te wygody w więzieniu bardziej niż te ścierwa u nas w więzieniach :) Ma swoje poglądy które ceni sobie i ma prawo walczyć o swoje prawa i o swój kraj , ale niestety poszedł do więzienia;/ Powinni mu postawić pomnik i dać więcej amunicji :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar JohnLilly
+1 / 1

@Rhz, wybacz, opacznie zrozumiałem Twoją wcześniejszą wypowiedź.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Rhz
0 / 0

Katu go, jak w Biblii napisane. A system zmienić na odnawialne umowy narodów tak, że każdy naród wybiera sobie, czy chce więcej Unii — czy więcej własnego Państwa, ojro — czy własny pieniądz, Schengen — czy paszporty, składki na Airbusa — czy własne zakupy itd, itp. A umowy wymagają osobnych parafek — żadnego hurtu i żadnej konstytucji unijnej. Obecną wymówić.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar LadyPaula
+74 / 76

Nietolerancja skądś się bierze. Człowiek próbuje, wręcz stara się, żyć z ludźmi innego wyznania czy też pochodzenia, a tu taki przykre niespodzianki go spotykają. A później płacz i lament ze strony tamtych że czują się "poniżani, odpychani". Przepraszam bardzo, ale fakty są takie, że nie będę przytulała kogoś, kto zaraz przypierdzieli mi łańcuchem lub innym żelastwem w łeb. Tolerancje tolerancją, ale to idzie już w bardzo złym kierunku.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar t1ger
+23 / 49

@Xar - i to mówisz ty... Ale wobec KK to ci nie przeszkadza i na podstawie pojedynczych przypadków oceniasz całość... Oświecę cię - większość Muzułmanów się NIE asymiluje. Pojedź do Wiednia, sam sobie zobacz.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kosmita123
+17 / 25

@Xar rozważ fakt, że na kościół robi się nagonkę, ale jakoś nie słysze, żeby mówiono o pedodziennikarzach, pedopolitykach lub pedorabinach. Na podstawie kilku przypadków media uogólniają to w stosunku do całego kościoła. Nie mówie, żeby tych ksieży chronić, takie przypadki trzeba konsekwentnie karać ale wszystkich równo i sprawiedliwie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar t1ger
+4 / 22

@Xar - "Bo widzisz t1ger, kosciol jest zhierarchizowany" - a Islam nie? "a ci ktorzy sa wyzej chronia swoich podwladnych i maskuja ich wybryki." - Islam nic nie maskuje, tylko w świetle dnia kamienuje kobiety, zabija ofiary gwałtów czy popiera wysadzanie się w imię allaha... Poza tym - kościół nikogo nie chroni bardziej niż szkoły nie chronią nauczycieli-pedofilów. No i pedofilia w kościele jest bardzo często wyłapywana. Ale w mediach się mówi tylko o kościele, nie o szkołach, politykach, firmach... To nie jest oczywiście wg. ciebie problem, który opisałeś jako "Problem jest taki, ze za zachowania malej czesci szajbusow dostaja po dupie wszyscy."? Dlaczego? Przecież to to samo. Jednych wolno oceniać na podstawie kilku szajbusów jak to nazwałeś, a innych już nie? "na przykladzie grup zadowowych,zeby wyeliminowac aspekt religijny o ktory niektorsy sie tak pienia" - wyeliminuj aspekt religijny z ulic Wiednia. Liczne są worki na śmieci zwane burkami - ten aspekt religijny ci nie przeszkadza? "drwal zgwalcil dziecko. Inni drwale w ogole nie utrzymywali z nim kontaktu" - a teraz rozwińmy to idąc twoim podejściem do kościoła, ok? Wg. ciebie wszyscy drwale to pedofile, bo każdy z nich zamiast zgłosić tego jednego pedofila nie chciał mieć z nim kontaktu, czyli ukrywali go wg. tego, co mówisz o kościele. Co tam, że został wydany w ręce prawa. Ale idźmy dalej - oskarżono NIEWINNEGO drwala o pedofilię. Wg. ciebie każdy z drwali, który mówi, że gość jest niewinny - chroni pedofila. Nie obchodzą cię sytuacje samosądów (przez które domniemani pedofile są przenoszeni na inne parafie - ale prawo przecież w całej Polsce obowiązuje to samo, a sprawa może toczyć się bez oskarżonego na sali). Podsumuję to tak - Nie jesteś konsekwentny w swoich przekonaniach. Jednym wg. ciebie wolno, innym nie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D dbgoku
+3 / 17

Nie gadajcie z idiotą, sprowadzi was do swojego poziomu i pokona doświadczeniem. Xar od dawna jest wiernym sługą islamu, muslimy non stop robią rozróbę, biją, gwałcą, mordują - nic się nie stao, to pojedyncze jednostki. KK dostaje dotacje 16 mln zł to od razu ból dupy, że tam się gwałci i pedałuje.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Gats
+6 / 14

Xar, Twoja niechęć do KK przesłania Ci mózg. W islamie nie ma hierarchii? To powiedz mi królu złoty, kim był w takim razie ajatollah Chomeini, najwyższy przywódca duchowny irańskich szyitów? Kim są w takim razie mułła, imam, mardża at-taklid, jeśli nie kolejnymi stopniami w duchownej hierarchii islamskiej? No kim oni są królu złoty, jeśli nie kolejnymi szczeblami kariery? Naprawdę nie widzisz różnicy między chademem a ajatollahem? Doucz się trochę miłośniku islamu, bo Twoje zacietrzewienie Cię kompromituje. O takich jak Ty Lenin mawiał: POŻYTECZNI IDIOCI, i niestety, na takiego właśnie się kreujesz. Hierarchia i służbowa podległość jest w każdej usystematyzowanej religii świata, hierarchię masz nawet w klasztorze Shaolin, więc nie wiem, skąd to bredzenie, że istnieje tylko w KK. Bo w islamie nie ma papieża? No straszne, jest za to ajatollach. Nie ma biskupa? Jest za to imam, przywódca lokalnej wspólnoty religijnej - tak jak biskup w KK. Jeśli dalej nie widzisz podobieństw, to odsyłam do pierwszego lepszego podręcznika historii, gdzie masz opisaną dość dobrze strukturę duchownych muzułmańskich (przynajmniej za moich czasów to było).

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar YQY
+5 / 7

Xar jesteś niezgodny

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar t1ger
+1 / 13

@Xar - "To zes sie popisal - w islamie nie ma hierarchii takiej jak w kk. Nie ma papieza, biskupow itd." - to się po prostu inaczej nazywa. Nie ma TAKIEJ hierarchii jak w KK, ale JEST inna. Powtórzę JEST hierarchia. Nie rżnij głupa. Po prostu nie musisz :) Każda religia ma kapłanów i wiernych. A w śród kapłanów zawsze jest ktoś ważniejszy. No i każda ma wiernych. To, że niema papieża nie znaczy, że niema hierarchii... W demokracji też hierarchii niema, bo jest parlament a nie dyktator/król?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Gats
+3 / 3

^Xar, oficjalnie hierarchii, nie ma a nieoficjalnie czyj głos ma większą wagę: ajatollacha czy imama, za czyim naśladownictwem pójdą masy?;) Szyici to wielomilionowy odłam islamu, wybacz, ale skoro na zamieszkanych przez nich terenach jest struktura, nawet nieoficjalna, tzn że jakaś hierarchia jest. Poza tym, gdybyś lepiej znał historię to byś wiedział, że w czasach podbojów i ekspansji muzułmańskiej powstał tytuł kalifa - czyli coś w rodzaju NAJWYŻSZEGO ŚWIECKIEGO I RELIGIJNEGO przywódcy, Miecza Boga, najwyższego, rozumiesz? Więc skoro był najwyższy rangą, to był ktoś od niego rangą niższy. Ostatnie pytanie, specjalnie dla Ciebie Xar: KTO KOGO MA SŁUCHAĆ: IMAM KALIFA CZY KALIF IMAMA? Kiedy odpowiesz sobie na to pytanie to sam zrozumiesz, jak wielkie brednie o braku hierarchii w islamie opowiadasz:) Bo opowiadasz brednie, i to straszne, a ludzie Cię plusują bo zwyczajnie nie znają historii, tytuły takie jak AJATOLLACH CZY KALIF nic im nie mówią. Najlepiej posłuchać xara który rzuci hasłem że w islamie nie ma hierarchii, każdy ma taki sam głos i dalej pluć jakie to chrześcijaństwo nietolerancyjne;)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Rhz
0 / 2

Tolerować to tyle, co znosić cierpliwie czyjąś obecność, lub głupotę. Nic nadto. Tolerancja nie obejmuje akceptacji, aplauzu, ani tym bardziej przyłączenia się do jakiejś dewiacji — a to nam się właśnie wmawia.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Rhz
+1 / 3

@LadyPaula, tolerować to tyle, co znosić cierpliwie czyjąś obecność, lub głupotę. Nic nadto. Tolerancja nie obejmuje akceptacji, aplauzu, ani tym bardziej przyłączenia się do jakiejś dewiacji — a to nam się właśnie wmawia. Także, zuch z Ciebie dziewczyna, że nie dajesz się nabrać na tę pseudo-tolerancyjną nowomowę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Spades
0 / 0

@LadyPaula Otóż to. Paradoks polega na tym, ze media wmawiają nam tezę "Nietolerancja bierze się ze strachu przed nieznanym", ale większość ludzi, którzy pojeździli po świecie i poznali z kim maja do czynienia to rasiści. Rasizm bierze się z wiedzy. Ja przewidziałem gwałty, przewidziałem zamachy, przewidziałem też brak asymilacji i to, że w zamachach będą uczestniczyć ludzie, którzy od pokoleń mieszkają w Europie. Na podstawie mojej wiedzy. Przykro mi, że nie mogłem temu zapobiec, ale cóż. Miałem polecieć do Brukseli i powiedzieć strażnikom, że muszę porozmawiać z przywódcami państw UE, bo mam ważną analizę?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar RyderPuszek
+131 / 141

Islamiści sobie życzą deportację z Europy przez komin

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar slawek153
+10 / 14

Nostradamus przewidział najazd muzułmanów na Europe i trzecią wojnę z tym związaną.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K Knajcior
+8 / 10

może to będzie ta wojna która nie dotknie Polski.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Spacznia
+28 / 34

Islamu nie bedzie w Polsce. Mamy za niskie zasiłki dla bezrobotnych.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B Barcix67Fire
+3 / 7

@daila polacy sami sobie poradzą z islamem kiedy zjawi się w polsce :P

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Zoogler
0 / 6

@daila: Mamy się z muslimami podzielić Europą, by potem wbić im kindżał w plecy. Chrześcijaństwo u nas pozostanie, będziemy kierować odbudową świata. Całkiem pozytywna lektura, te Centurie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D daila
+2 / 2

chlopaki.....to ja mam taka nadzieje!!!nadzieja zawsze umiera ostatnia.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar fejk366
+1 / 1

Dokładnie,ciekawe czy ci kozojebcy dawaliby tyle swobody chrześcijanom na swoim terenie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 28 grudnia 2014 o 23:29

avatar larkin123
+13 / 15

i zawsze banda takich cwaniaków muslimów i choćby nie wiem jakbyś był dobry i potrafił się bić to nic nie zrobisz, a broni nie wolno...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar NightBosman
+22 / 30

Nie widzę zalet bycia tolerancyjnym

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Akawir
+17 / 21

Jak tak dalej pójdzie to się zaczną nawoływania do Ostatecznego Rozwiązania Kwestii Islamistycznej.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar slawek153
+1 / 5

Nostradamus przewidział najazd muzułmanów na Europe i trzecią wojnę z tym związaną.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Ratohnhaketon1756
+1 / 5

I chyba jego przepowiednia zaczyna się spełniać.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar samknijmordeponcki
+7 / 9

Napisał to dosłownie czy po prostu jak wszyscy prorocy napisał coś tak uniwersalnego, że można pod to dopasować wszystko?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D daila
-4 / 4

napisal doslownie!poludnie pl bedzie wyrzniete w pien....

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D dbgoku
+2 / 10

3 wojna światowa ma być wojną religijną. Celem jest wytępienie ateizmu (tak, ateizmu) chrześcijaństwa i wszelkich innych religii, ma zostać lucyferanizm. A sama ludzkość ma zostać w liczbie około 500 mln. Plany 3 wojny światowej, tak jak 1 i 2 są znane od 1871 r.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar kuba007x
0 / 0

NWO na pełnej ... Dokładnie jak już rozpocznie się 3 wojna światowa to jedyne bezpieczne miejsca to będą obszary polarne. Ewentualnie małe wyspy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~7hjkjkh
+5 / 23

mnie raz pobiło dwóch katolików jak jako dziecko wracałem Rorat

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar UberPanda
+4 / 10

Jakby jeszcze was to dziwiło. Gorsze się rzeczy u nich dzieją, żywcem odcinane głowy wiszą na ogrodzeniach. Kolejny demot z ich brutalności aby każdy wywalił w komentarzu swoją nienawiść - i co wam to da? Ignorować takich rzeczy nie można ale wywalanie 100 komentarzy pełnych smutku nie przyniesie żadnej korzyści

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Gats
+1 / 7

To nam da, żeby pożyteczni idioci nie wychwalali pod niebiosa islamu jako religii pokoju. Bo pożyteczni idioci lubią stawiać za przykład chrześcijańskiej nietolerancji pobicia przez skinheadów jakiegoś murzyna z Erazmusa. To ja się pytam: gdzie w Europie jakiś chrześcijański fundamentalista spalił meczet pełen wiernych i uciął głowę imamowi? Tak tylko pytam, to w kontekście rzekomej europejskiej nietolerancji i nienawiści rasowej, przejawiającej się w bandyckich, pojedynczych incydentach, gdy w miłującym pokół islamie pali się kościoły taśmowo, wysiedla i morduje chrześcijańską mniejszość, mieszkającą tam od wieków.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Gats
0 / 0

^Tytusz, głodnemu chleb na myśli: zboczeńca to sobie szukaj wśród swoich przyjaciół hipsterów/lewaków/ multikulti czy kogo tam znasz. Określenia CHŁOPAKU używam w zupełnie innym kontekście, dla podkreślenia naiwnego, godnego nastolatka światopoglądu rozmówcy, ale Ty ciołku tego nie pojmiesz, bo jesteś zbyt ograniczony:) Wyjeżdżasz mi z bandyckim podpaleniem jednego mieszkania gdzie muslimy palą całe wioski i mordują dziesiątki ludzi i nie dostrzegasz skali tego zjawiska. Argumentacja kiepska, ni przypiął , ni przyłatał. Jeszcze wynajdź jakiś przykład sprzed 300 lat jak to pijany szlachcic żyda szablą przez łeb zajechał, że to niby ta polska nietolerancja i prześladowania:) A przykładów masowych pogromów muzułmanów w Europie sprzed kilku dekad jak nie ma, tak nie ma. Do usranej śmierci przypominacie tylko krucjaty, tych skinów w galerii handlowej i to płonące mieszkanie w Białymstoku bo nie chcecie ciołki dostrzec, że jak muslimy mordowali Ormian 100 lat temu, jak teraz mordują w Nigerii, Sudanie czy Peszawarze, tak się nic nie zmienia, oni nie odmieniają tej mentalności. I dalej kochacie tych swoich muslimów i plujecie na chrześcijaństwo, kler, naszą cywilizację, bo wszystko złe, allachy są idealni, mają najlepszą kulturę, religię, cywilizację. Tak da się wywnioskować z waszych postów.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Gats
0 / 6

Podaj chłopaku przykład spalenia przez tych nacjonalistów meczetu, ucinania głowy muzułmańskim zakładnikom do wtóru okrzyków BÓG JEST WIELKI, wysiedlania, mordowania i krzyżowania mniejszości islamskiej. Podaj przykład z ostatnich 3 dekad na terenie Europy i nie zasłaniaj się chłopaku krucjatami, bo ja też mogę Ci podać przykłady muzułmańskich rzezi z tamtego okresu, i późniejszych też. I nie porównuj chłopaku islamskich rzeźników europejskich partii bogoojczyźnianych, bo to w tej paskudnej nacjonalistycznej Europie możesz sobie hejtować w Internecie, w objętej prawem szariatu Nigerii nie miałbyś komputera. To tyle w kwestii porównywania obu nacjonalizmów

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Xar
-4 / 10

Ty chyba nie wiesz co to jest nacjonalizm. "Podaj chłopaku przykład spalenia przez tych nacjonalistów meczetu, ucinania głowy muzułmańskim zakładnikom" - przyklad z brzegu nacjonalisty- Breivik.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Andriej69
-4 / 12

Xar, szkoda energii na dogadywanie się z demotowiczami walczącymi, wygrażanie złym saracenom, wezwanie do boju, BHO, wszystko to jest takie łatwe i wygodne w internecie. Teraz takie dzieciarnia ma zajęcie: otwieramy Chrome/Firefox - sprawdzamy Korwina na dziś - bełkoczemy po patriotycznemu - pornole - wyłączamy Chrome/Firefox - gramy w CoD/BF("bo przygotują do wojny z islamem") - jak mama się drze to idziemy spać, jutro do szkoły!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Gats
+4 / 6

^Xar, Breivik palił meczety i ucinał łby muzułmanom? A to ciekawe, bo ja do tej pory myślałem że on strzelał do lewackich młodzieżówek, no popatrz, jaka pomyłka:) Specjalnie dla Ciebie Xar chłopaku zadam to samo pytanie ponownie: PODAJ PRZYKŁADY Z OST 3 DEKAD W EUROPIE, GDZIE FANATYCY CHRZEŚCIJAŃSCY W RAMACH LINCZU SPALILI MECZET, WYRŻNĘLI MUZUŁMANÓW, POUCINALI ŁBY ZAKŁADNIKOM, ZRABOWALI MUZUŁMAŃSKĄ BIBLIOTEKĘ. PRZYKŁADY ZORGANIZOWANEGO SAMOSĄDU, NIE BANDYCKIE NAPADY SKINHEADÓW NA MURZYNÓW Z ERAZMUSA W GALERII HANDLOWEJ. PROSZĘ O UDOKUMENTOWANE PRZYKŁADY Z EUROPY, I NIE, NIE Z CZASÓW WOJNY BAŁKAŃSKIEJ, BO TAM OBIE STRONY PALIŁY I WYRZYNAŁY SIĘ NAWZAJEM.
^Andriej, a co Ty robisz po całych dniach? Czytasz dzieła politruków z uniwersytetu im. Łomonosowa i snujesz plany zuniformizowanego świata pod dyktando lewackiej poprawności politycznej i multikulturowości? Co Ty robisz po całych dniach, o dojrzały i doświadczony dorosły, popierający GRUBĄ KRESKĘ I STÓŁ W MAGDALENCE?;) Spytasz, skąd wiem takie bzdury? A wymyśliłem sobie, tak jak TY wymyślasz czytających Korwina gimnazjalistów, towarzyszu:) Ps. Ty nie musisz iść do pracy jutro towarzyszu? Czyżby wolny zawód a może, Broń Boże, ubecka emerytura?;)
^Tytusz, nadal porównujesz chłopaku podpalenie przez nieznanych sprawców 1 MIESZKANIA, w porównaniu do masakrowania przez syryjskich bojowników całych wiosek, krzyżowania chrześcijańskich sąsiadów przez ich MIŁUJĄCYCH POKÓJ MUZUŁMAŃSKICH SĄSIADÓW? CZY W BIAŁYMSTOKU WBITO NA PAL CZECZENÓW DO WTÓRU OKRZYKÓW BÓG JEST WIELKI I POKAZANO WIWATUJĄCY, ZŁORZECZĄCY MUZUŁMANOM TŁUM? Nie chłopaku, nie było czegoś takiego, to tylko w Twojej oszołomionej lewacką propagandą multikulti głowie wyroiło się, że w Europie prześladuje się muslimów tak samo, jak chrześcijan w Pakistanie. Nie chłopaku, muslimów w Europie nie prześladuje się tak jak chrześcijan w Pakistanie, nikt nie pali dzielnic muzułmańskich: jest na odwrót:) No, ale ludzie dalej nie mają skali, dalej porównują przypadki POBIĆ Z MASAKROWANIEM CAŁYCH CHRZEŚCIJAŃSKICH WIOSEK NA TERENACH ZAJĘTYCH PRZEZ MIŁUJĄCYCH POKÓJ MUSLIMÓW.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 28 grudnia 2014 o 22:14

avatar tytusz
-3 / 5

Gats, nie jestem twoim chłopakiem, zboczeńcu.
Może pozbyłbyś się tej pedalskiej maniery?
Prosiłeś o przykład agresji wobec niewinnych muzułmanów w Polsce, podpalenia, to dostałeś.
Nie podoba się? Jasne, że się nie podoba, bo nie pasuje ci do obrazka, który stworzyłeś sobie w glowie. Obrazka fałszywego,

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Gats
+1 / 7

^Tytusz, głodnemu chleb na myśli: zboczeńca to sobie szukaj wśród swoich przyjaciół hipsterów/lewaków/ multikulti czy kogo tam znasz. Określenia CHŁOPAKU używam w zupełnie innym kontekście, dla podkreślenia naiwnego, godnego nastolatka światopoglądu rozmówcy, ale Ty ciołku tego nie pojmiesz, bo jesteś zbyt ograniczony:) Wyjeżdżasz mi z bandyckim podpaleniem jednego mieszkania gdzie muslimy palą całe wioski i mordują dziesiątki ludzi i nie dostrzegasz skali tego zjawiska. Argumentacja kiepska, ni przypiął , ni przyłatał. Jeszcze wynajdź jakiś przykład sprzed 300 lat jak to pijany szlachcic żyda szablą przez łeb zajechał, że to niby ta polska nietolerancja i prześladowania:) A przykładów masowych pogromów muzułmanów w Europie sprzed kilku dekad jak nie ma, tak nie ma. Do usranej śmierci przypominacie tylko krucjaty, tych skinów w galerii handlowej i to płonące mieszkanie w Białymstoku bo nie chcecie ciołki dostrzec, że jak muslimy mordowali Ormian 100 lat temu, jak teraz mordują w Nigerii, Sudanie czy Peszawarze, tak się nic nie zmienia, oni nie odmieniają tej mentalności. I dalej kochacie tych swoich muslimów i plujecie na chrześcijaństwo, kler, naszą cywilizację, bo wszystko złe, allachy są idealni, mają najlepszą kulturę, religię, cywilizację. Tak da się wywnioskować z waszych postów.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Nowy2
-3 / 15

U nich brak tolerancji i u nas brak tolerancji. Wychodzi na to, ze nieduzo nam do nich brakuje...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~fffffffffffffff
-2 / 4

Sie wigili zachciało co? Trzeba było ku*** głosować przeciw prawu imigracyjnemu ku*** :D może się czegoś nauczyili i pójdą na wybory!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~TheViant
+10 / 16

Na szczęście utrzymujemy obozy koncentracyjny w znakomitym stanie technicznym...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~TheAndostro
+1 / 7

szczerze zastanawiam się co by było jak by tak zrzucić bombę na mekke albo medyne (święte miasta islamu) czy była by reakcja łańcuchowa te wszystkie pasy samobójców by wybuchły aż miło się robi na sercu jak to się pisze :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~qazcderv
+4 / 4

Problem w tym, że to jest właśnie nietolerancja - tylko od ich strony.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~NationaL333
0 / 6

W Polsce to islamskie kozoyebne ścierwo nie przeżyłoby dłużej niż tydzień. Skrzyknąć kiboli, zwykłych ludzi nawet. Cały zachód nie ma jaj, żeby coś z nimi zrobić. Ale w Polsce ich nigdy nie będzie, ponieważ:
- mamy biedę
- Polacy to nie cipki i nie pozwolą na coś takiego.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N Nullmaruzero
+9 / 11

Tak się składa że akurat jestem w DK i to jeszcze nie wszystko. Okazuje się że chłopak, z którym wracała miał gdzieś na fejsie jakąś wstawkę Proud To Be Danish (tyle, żadnych rasizmów) i stado lewackich lemingów zaczęło go atakować za to że ma takie nacjonalistyczne i rasistowskie treści na fejsie i że to był prawdopodobny powód pobicia... Wygląda na to że będzie musiał chłopak przeprosić za to że jest dumny z bycia duńczykiem...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 28 grudnia 2014 o 13:59

avatar Gats
+3 / 5

Gdyby to było w Polsce, taki Xar czy inny Andriej jeszcze by pochwalili to pobicie, przecież dostało się plugawemu, konserwatywnemu nacjonaliście:) I jeszcze by dowalili, że to katol, mocher, pedofil sukienkowy, a tak w ogóle zasłużył na swój los, INSZALLAH

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar metropolis92
+1 / 5

Ja jestem antynacjonalistą i nie uważam patriotyzm za coś racjonalnego ale dopóki koleś nie chce mordować innych za swój kraj to nie widzę powodów by nazwać to rasizmem...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Mejbi050505
-5 / 9

Nietolerancja dla zła to jedno, ale przejawianie panicznej agresji do wszystkiego co w jakimś sensie jest "inne", co jest typowe dla zaściankowej części polskiego społeczeństwa to drugie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A ares354
+3 / 5

Ty jesteś urodzonym debilem?. Nie ma tolerancji dla Tych co tego słowa nie znają i nie pojmują. Oni w Arabii mordują wyznawców Chrystusa, idź tam pierdoło i krzycz że ma być tolerancja.

Wiesz co trzeba by było w takim przypadku zrobić ? nasmarować krwią świń ich rodziny, a Ty skur*****, potraktować tak samo, bić do krwi. Prawo talionu. Wiesz co by Rzymianie zrobili, spali wiochę takich s*********, ku przestrodze za atak na obywatela Rzymu. Z wrogiem nie walczysz słowami, jeśli wróg chce twej krwi, to nie próbuj z nim dyskutować. Dialog jest skuteczny tylko gdy obydwie strony wiedzą co to jest dialog i chcą sprawę dialogiem rozwiązać. Ale to bydło, psubraty tego nie wiedzą, ani tylko krzyczą że My ich nie TOLERUJEMY, gdy są w mniejszości. Na radykalne działania, środek winien być ten sam, radykalny. Mnie krew zalewa gdy widzę jak kiedyś dumna Europa, spoufala się ze wszystkimi w imię durnej tolerancji, wywodzącej się z lewackiego myślenia. W Polsce nie palono na hektary, w Rzeczpospolitej I, i jakoś inne wyznania u nas były. Tolerancja to mydlenie oczu. Jeśli ktoś chce w twoim kraju mieszkać, to absolutnym wymogiem jest by dostosował się do prawa panującego. Nie ma burek na ulicach, więc muzułmanki niech w domu to noszą, nie na ulicach. Niech się modlą w domu, zakaz na ulicach. Jeśli mówią że im krzyż przeszkadza, obraża ich, bilet w jedną stroną do kraju kozo-jebców, bez powrotu. Chce być obywatelem naszego kraju, ok. Ale jego wyznanie zostawią w domu. Bo to nasz kraj, nasze zasady. To jest proste, ale Europa się woli utopić, proszę bardzo. A jak Polki czy Polacy tak bardzo kochają arabów, arabki, to albo oni będą w domu swoje prawa stosować, albo bilet i won do ich pięknego kraju.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 28 grudnia 2014 o 17:53

avatar t1ger
-4 / 8

"ale przejawianie panicznej agresji do wszystkiego co w jakimś sensie jest "inne", co jest typowe dla zaściankowej części polskiego społeczeństwa to drugie." - czyli mówisz, że lewica jest zaściankowa? Przecież przejawia agresję wobec patriotyzmu oraz ogólnie każdego, kto ma inne zdanie niż ich własne.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~aEsjsiej
+3 / 7

To nie Muzułmanie. To wredne pier*olone pieprzone ku*wy (w sensie ci "Muzułmanie"). Nie obrażajmy dobrych Muzułmanów

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Problem jest taki, że tolerancja musi być obustronna. Jak my szanujemy ich, to nie może być tak, że ktoś nie może np mieć sobie różańca, medalika z Maryją czy czegoś innego, bo 'obraża uczucie religijne innych". A w świętych księgach islamu jest mowa o zabijaniu niemuzułmanów, więc samo w sobie szanowanie ich i dawanie im praw rozsądne nie jest. Ja wiem, że jest cała masa muzumanów, którym być może przez głowę by nie przeszło choćby uderzyć innego, ale naprawdę liczna jest grupa fanatyków, którzy z radością w biały dzień utną komuś głowę. Tak być nie może, na to godzić się nie można.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
O oliveira
+5 / 9

Kilkaset lat temu w Polsce schronienie mógł znaleźć każdy - od heretyków i żydów, po pedałów (Polska jest jedynym krajem, w którym homoseksualizm nigdy nie był karany prawnie). Swoim zachowaniem i poglądami okazujecie się bardziej zacofani niż kmiecie sprzed 500 lat. Nienawidzę lewactwa tak samo jak rasizmu i katotalibanu. Jestem wierzący, ale jestem też antyklerykałem (jak większość Polaków). A w Polsce muzułmanizm się nie przyjmie z innego powodu - żaden Polak nie da sobie narzucić innych poglądów - nie ze względu na nietolerancję, ale na nasze wrodzone pieniactwo.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 28 grudnia 2014 o 18:56

avatar Rhz
-1 / 3

Znaleźć schronienie, siedzieć cicho, być wdzięcznym i pomocnym, to jedno, a siać ferment, gryźć karmiącą dłoń i grać na rozbicie Narodu, który przygarnął — to drugie. _____| Tematem nie jest to, czy w Polsce przyjmie się islam, bo nie przyjmie się, lecz to, jak ferment z muzułmanami wykorzystują władze przeciw nam.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
O oliveira
-2 / 2

@Rhz- "gryź karmiącą dłoń"?? Zdrowo cię po...ło. Ile razy w Polsce pojawiały się mniejszości religijne czy narodowe, tyle razy cały kraj na tym korzystał - bo oni swoja praca rozwijali całą gospodarkę. We wszystkich teoriach zarządzania uznaje się, ze im bardziej różnorodny zespół, tym większe ma szanse na sukces.
Że niby będą żerować na zasiłkach? Widzę dookoła tysiące takich pasożytów, i każdy jest prawdziwym urodzonym Polakiem. Do żerowania na podatkach uczciwie pracujących nie trzeba być arabem czy cyganem.
A w mordę można dostać też od prawdziwych katolików w szalikach i dresach. Bez powodu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Rhz
0 / 2

Zobacz, nie dość, że klniesz na rozmówcę bez powodu, to jeszcze nie odniosłeś/odniosłaś (tu mam prośbę: jeśli już masz nick kończący się na „–a”, to wstaw płeć do profilu, a będzie prościej) do mojego argumentu. Dlatego zrobię tak: najpierw odpowiem na Twój wątek, a potem, z konieczności — powtórzę się. Lecimy? _______| Raz, czyli odpowiedź na Twoją opinię: Tak, bez względu na to, czy masz budkę z sajgonkami, czy jesteś właścicielem wielkiej sieci — Twój klient jest Twoim karmicielem. Podobnie, jeśli do Polski przyjechał ktoś z zewnątrz i został za nasze pieniądze posłany najmniej na kurs j. polskiego, to siłą rzeczy Państwo Polskie to właśnie karmiąca dłoń. I dalej: Nie każdy „pasożyt” jak się wyraziłeś/aś, „którego widzisz” jest „prawdziwym urodzonym Polakiem”. Zwyczajnie, żyjesz w Polsce, to i Polaków widzisz najwięcej, tak pasożytów, jak i uczciwych, tak pracujących, jak i bezrobotnych. Kolejna sprawa: „ Ile razy w Polsce pojawiały się mniejszości religijne czy narodowe, tyle razy cały kraj na tym korzystał” — racja o tyle, że użyłeś/aś czasu przeszłego. Specyfika tamtego okresu była taka, że warstwy społeczne były specjalizowane, a specjalizacji tych było mało. Jeśli w kraju brakowało jakiejś specjalizacji, to zamiast uczyć mieszczan handlu na dużą skalę, co trwa kilka dekad, zachęcało się Żydów, którzy już mieli stosowne know how. Ale dziś mamy społeczeństwo o mnogich specjalizacjach, więc sprowadzanie całej grupy mniejszościowej mija się z celem — profitu nie przyniesie, a będzie zarzewiem potencjalnego konfliktu. BO DZISIEJSZE SPOŁECZEŃSTWO JUŻ JEST RÓŻNORODNE. W tym samym zdaniu napisałeś/aś: „oni swoja praca rozwijali całą gospodarkę”, co jest nieprawdą. Rozwój nastąpił tylko tam, gdzie wnieśli umiejętność i wiedzę. Na koniec zostawiłem sprawę najważniejszą z pośród tych, które poruszyłeś/aś: Rzeczywiście, zespół lepiej się sprawdza, o ile jest NIECO zróżnicowany, ale nieprawda jest, że „im bardziej różnorodny zespół, tym większe ma szanse na sukces”. To działa tylko przy skrajnym założeniu, że zespół czeka nieznane zadanie. W każdym innym przypadku kryterium przy doborze członków do zespołu jest ich wiedza o celu i zgranie, a więc monolityczność, co jest przeciwieństwem różnorodności. ______| Co by tu jeszcze? Ano: Twoja teza o wrodzonym pieniactwie Polaków to rasizm.
_______| Dwa, czyli powtórka z konieczności: Tematem nie jest to, czy w Polsce przyjmie się islam, bo nie przyjmie się, lecz to, jak ferment z muzułmanami wykorzystują władze przeciw nam.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~STOPisis
+2 / 6

biją,gwałcą,podpalają,kradną-bezkarni.To są cwaniacy czemu wcześniej nie emigorwali do Europy ? bo bali się Hitlera któy nie tolerował gówna?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Gatsuga
0 / 2

Wiem, może głupie pytanie, al e co oni zrobili z jej prezentami (przypuszczając, że je dostała)? Spalili, a może wzięli? A dziewczyny mi szkoda, wytępić te islamskie ścierwo.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ANIMAVILISIUS
+2 / 2

"nie doświadczymy na własnej skórze" zapraszam cię do krakowskiej huty

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~zenon124151
0 / 8

Szkoda tylko, że jesteśmy tolerancyjni dla patriotycznych maczet z Krakowa i bogobojnych morderców z Łodzi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Andriej69
0 / 6

Dokładnie, właśnie o tym mówiłem. mamy swoich rodzimych pomyleńców!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Rhz
-1 / 1

Śmy? Ja — nie jestem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Gats
+1 / 3

Komu w imię chrześcijańskiego Boga Ci mordercy z Łodzi ucięli łeb, jakiego Ci maczetowcy muslima ukrzyżowali a nagranie wrzucili do internetu, jaki ksiądz im maczety poświęcił i wysłał na mordowanie niewiernych, czy te maczety czynią to w imię krzyża, z pastorałem w ręku, recytując Biblię? Jeśli nie, to nie porównuj tego do wojny religijnej jaką prowadzą islamscy fundamentaliści.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar t1ger
-3 / 9

@Andriej - podaj mi 3 ostatnie zamachy lub ataki chrześcijan kończące się czyjąś śmiercią. No dobra, może być jeden.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Mfauwf
+3 / 7

Jakoś nie widziałem demota z takim zdjęciem, który by mówił: "Oto ofiara pobita przez męża alkoholika, zastanów się zanim sięgniesz po alkohol". A problem w Polsce jest powszechny. około 2% ludzi jest alkoholiami, a 4% żyje w otoczeniu alkoholika. I jakoś nikt ich nie piętnuje kiedy znęcają się nad swoimi bliskimi. Dopiero jak posuną się za daleko i zabiją, to jest szum w mediach.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Intendo_RR
0 / 2

Gdy się słyszy takie rzeczy to ciśnienie się podnosi. Jak nie jestem jakimś psychopatą ale w tłum tych protestujących muzułmanów rzuciłbym granatem lub jakąś bombą a z tego co zostało zrobiłbem karmę dla psów...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~swjknsrklGS
+2 / 2

Chciałbym zobaczyć u siebie, w Nowej Hucie, jak długo tacy "odważni" mieli by niepodziurawione od noży i maczet dupy ;)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar fejk366
-1 / 1

A ja chciałbym zobaczyć u siebie grzyb atomowy,który będzie się unosił nad ich złożami ropy :D

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar tytusz
-5 / 9

Dlaczego akurat to, że byli Muzułmanami jest wytłuszczone?
A nie to, że byli bandytami.
Albo mężczyznami?
Albo pijakami.
Albo biedakami.
Albo psycholami?
Jakoś jak polscy bandyci napadną na kogoś - nie ma artykułów - "Katolicy napadli na dziewczynę"
Nie dajmy się szczuć faszystom - ten przypadek spowodowali BANDYCI, bez względu na religię i bandyci powinni zostać ukarani.
Zrzucanie wszystkiego na miliard Muzułmanów mieszkających na Ziemi zaczyna być nużące. Kiedyś "chłopcami do bicia" i nienawidzenia byli Żydzi - dziś - Muzułmanie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Rhz
-2 / 2

To, że bandyci — na pewno. @Tytuszu, myślałem, że w UBekistanie, to Polacy są chłopcami do bicia i przede wszystkim do dojenia, ale… Muzułmanie?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Andriej69
+1 / 7

Doświadczamy, w wykonaniu brunatnych patriotłuków. Mało ludzi pobili, zabili, przecież zgwałcili jakąś dziewczynę i potem próbowali wymusić na niej groźbami wycofanie pozwu, było chyba w zeszłym roku

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar t1ger
-4 / 8

Tak, gdzie niema argumentów - pojawia się wulgarny język.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar NiszczycielGwiazd
+1 / 3

Ale to niemożliwe! Przecież to religia pokoju! To zrobili katolicy i KNP! tak, tak na pewno! Jutro w gazecie Wyborczej powiedzą cała prawdę a jak nie to na TVN. (ironia)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Rhz
+1 / 1

Też mnie to ciekawi, moja Droga. Pobiegł po pomoc, czy tylko pobiegł?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar aku666
+1 / 9

Przejdź się po Krakowie w szaliku Wisły/Cracovii w dzielnicach Cracovii/Wisły. Zaznasz trochę prawdziwego patriotyzmu, takiego co nie jada kebaba.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~gosc1234567
0 / 4

Przeganiając jedną zarazę robimy miejsce gorszej - żydostwu. Ci,co zabili T., Ratajczaka czy Szczerego, ci, co grozili ujawniającym przekręty przy prywatyzacji i szantażujący naszych polityków. To jest zaraza, z którą każdy powinien walczyć. Pora po prostu rozliczyć kraj genetycznie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A axial
+1 / 1

Nasi rodacy (czasem z jednej dzielnicy) też tłuką się łańcuchami, kascetami, maczetami i nożami.
W każdym społeczeństwie, narodzie czy religii znajdzie się kilku debili i morderców....
Taka już nasza, ludzka natura, tylko tłumaczenia są inne: religia, inny klub bo zupa była za słona etc.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Ja
+1 / 1

Tolerancja nie ma tu nic do rzeczy, poprostu w naszym kraju nie da się wyżyć z socjala to nie przyjezdzają...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T trznadelka
-2 / 4

obciąć muzułmańskie łby i nasrać do szyi

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar fejk366
0 / 2

Po czym zmielić i zrobić z nich zanetę na jesiotry,aby skończyli jako rybia sraka na dnie morza.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Rhz
+3 / 5

Autorze demotu, mylisz się — nie jesteśmy narodem nietolerancyjnym. Nie robimy kłopotów Turkowi, Arabowi, czy Wietnamczykowi, bo prowadzą u nas budki z jedzeniem, a nawet restauracje. Czasem u nich jadamy, niech mają, o ile gotować potrafią. Podobnie, nie reagujemy wrogo, gdy dowiemy się, że ktoś jest biseksualny, czy homoseksualny. Co najwyżej pokiwamy z politowaniem głową i trzymamy się z daleka. I to jest zachowanie z definicji tolerancyjne! _______| Ale sprawa zmienia się radykalnie, jeśli ktoś nas nazywa nietolerancyjnymi „homofobami” (co za nonsens z tym „homoseksualizmem”, cóż to za durny termin? „Homo” znaczy człowiek) — gdy sprzeciwiamy się dyktaturze sodomii, rozbijającej rodziny i trwale niszczącej relacje międzyludzkie, wreszcie, „ksenofobami” — gdy tymczasem chodzi o naszą niezgodę na radykalny islam, oraz „antysemitami” — kiedy bronimy się przed żydowskim pomówieniem o współudział w szoah. To my jesteśmy stroną atakowaną i nietolerowaną, co dzieje się w kraju, na razie naszym, przynajmniej z nazwy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 28 grudnia 2014 o 23:14

avatar Gats
+4 / 4

Zgadzam się i podpisuję pod Twoją definicją tolerancji, ale ludzie słabo zrozumieją Twój przekaz, zbyt wielkie spustoszenie czyni marksistowska propaganda multikulti. Ktoś, kto szanuje ojczyznę i pamięta historię jest zaściankowym prostakiem, za to wielkim postępowcem i światowym człekiem jest transwestyta plujący na każdym kroku na naród i narzekający, jakie to w Europie jest zacofanie i nietolerancja. Mówienie prawdy jest passe, a zdroworozsądkowe widzenie świata piętnowane. Propaganda sukcesu wyprała mózgi sporej części ludności

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Rhz
0 / 2

@Gatsie, jak pewnie wiesz, definicja nie jest moja. Przyszła do nas z Rzymu i do połowy XX wieku wszystkim pasowała, ale towarzysze z jaczejek zaczęli nie tylko przy niej majstrować. Pamiętam, że dawniej zajrzałem za tolerancją do wikipedii, ale tam były takie brednie, że aż w oczy szczypało. _______| Co do braku skuteczności… czy ja wiem? Niby powinienem jednego z drugim barana rozweselić, albo inaczej pozyskać, a dopiero potem wykładać kawę na ławę… ale nie chce mi się. Szkoda mi czasu na podchody. Dlatego piszę jak jest, garby im prostuję, a jeśli któryś nie zrozumie — to trudno, paszoł won. Ludzie radzieccy mnie nie interesują. _______| Co do propagandy neomarksizmu… może nie jest tak źle. Chyba mamy apogeum. Być może już dobili do ściany i mocniej drzeć się nie mogą — i piana się kończy i jad już nie ten. A jeśli mam nosa, to właśnie uśpiony od dwóch dekad naród powiekę otwiera, coś jednak usłyszał. Może tylko przewróci się na drugi bok, a może… wstanie, da nowej bolszewii w mordę i powie, a jakże — paszoł won.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Xenomorph2222
+2 / 4

To pora zastosować reguły jakie wprowadził rząd Australijski. Albo respektujecie nasze zwyczaje i poglądy, albo do widzenia. To my tutaj jesteśmy u siebie, a Wy jesteście goścmi, czy pożądanymi, to już od Was zależy. Acha, obowiązkowa jest umiejętność komunikatywnego posługiwania się językiem kraju, w którym przebywacie. AMEN

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar fejk366
0 / 2

To już wiem gdzie się przeprowadzić jak już całą Europę ogarnie fala tych bydlaków :D

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~esuelle
+1 / 3

jestes idiota, to wlasnie ich nietoleracnja spowodowala, ze ja pobili, pomysl nastepnym razem zanim dodasz demotywator.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Rhz
0 / 2

BRAKUJE tu wpisu @kolorowejtolerancji, więc go zastąpię, tylko za bardzo nie przyzwyczajajcie się do farmazonii:
Ta zaściankowa i zabobonna kobieta wracała z rytualnej wieczerzy, co już samo w sobie jest przyznaniem się do popierania zbrodniczej organizacji jaką jest Kościół Rzymsko-katolicki oraz do wąskich, nieeuropejskich poglądów. Gdy doszło do spotkania jej czarnosecinnej obyczajowości z odmienna kulturą, nie umiała okazać gościnności. Źle zrozumiała ich gesty i intencje. Wiadomo, Chrześcijaństwo jest przyczyną wszelkiej nieufności i uprzedzeń. Gdy tę ciemną chytrą babę dotykali łańcuchami światli cudzoziemcy, nie umiała tego uszanować i zachować się godnie. Ci muzułmańscy goście ledwie dwa pokolenia temu rozpoczęli proces oswajania się z naszą europejską otwartą społecznością, a tu już ich adaptacja została brutalnie zaprzepaszczona. Przez swoją nietolerancję, wyrażoną w spojrzeniu, naraziła muzułmańskich gości na opędzanie się łańcuchami od jej złego wzroku i spuszczenia jej sprawiedliwego łomotu. Nie dość, że była nieodpowiedzialna, to jeszcze nie umiała obronić swojego partnera i naraziła go na szwank. Gdyby nie uciekł, to by mu się rozmazała szminka i jak by później wyglądał stojąc w pończochach przy drodze? Taki rozmazany?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Polak999999
-2 / 4

WIECEJ MECZETOW IM STAWIAC I WIECEJ PRZYWILEJOW DAWAJ !

SMIERC ten hołocie , bo inaczej nie da sie ich nazwac

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~elzunia1
+1 / 1

Za to doświadczamy wielu innych sytuacji i wielu innych tragedii, tylko że nikt ich nie nagłaśnia, a niektórzy nawet je bagatelizują, bo nie można napisać chwytliwie, że ich sprawcami są islamscy imigranci. Poza tym, Polacy na Wyspach też dopuszczają się wielu przestępstw, ale tych informacji już tak wiernie nie donosicie. W Polsce dzieje się wiele takich sytuacji - napaście, gwałty (gdyby sytuacja działa się w Polsce, to założę się, że kilku idiotów już by tu napisało, że dziewczyna jest sama sobie winna, bo wracała wieczorem sama z Wigilii), przemoc domowa... Ale Polak okładający po mordzie żonę nie jest wart uwagi, a islamista okładający swoją już tak.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Gats
+1 / 3

Bo Polak okładający swoją to przestępcza patologia a muzułmanin okładający swoją to przejaw kultury danej cywilizacji gdzie kobieta znaczy mniej niż koza? Wiesz ile w UK i Polsce dzieje się codziennie przestępstw natury kryminalnej, i co, o wszystkich mają trąbić gazety, o każdym włamaniu, pobiciu, czy to na prowincji czy w Soho? Wiesz ile było demotów w czasach afery z matką Madzi/tego pedofila z Podlasia, polskiego Fritzla/napaści szalikowców/każdej głośniejszej afery kryminalnej? Takie zjawiska zawsze były piętnowane na demotach kiedy tylko wypływały, gdzieś Ty się kobieto uchowała? A o tym, jaką Polacy na Wyspach mają patologiczną opinię (narkusy, złodzieje, awanturnicy) trąbią i wyśmiewają na każdym forum, powtarzam, na każdym, to akurat jest wdzieczny temat żartów. Kobieto, może po prostu zacznij czytać inne fora niż Samosia/Kafeteria to zobaczysz, ile pisze się o Polakach w negatywnym kontekście. Zajrzyj proszę nawet na Sadistica, może to rozjaśni Twój umysł w kwestii rzekomego braku zajmowania się WIELOMA INNYMI TRAGEDIAMI. uwierz, na demotach pamiętaliśmy nawet o Biesłanie czy wypadku autobusu licealistów w Jeżewie

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 29 grudnia 2014 o 4:42

avatar ~esajmon1
+1 / 1

Do nas nie emigruja bo u nas jest BIEDA!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~strzyk
+1 / 1

Polacy są tolerancyjnym ale biednym krajem i dlatego nie ma tylu emigrantów.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar fejk366
+2 / 2

Dokładnie,siedzą na zachodzie bo mogą się dupczyć dowoli,nic nie robić i dostawać kase na każdego bachora.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~asiaaae
0 / 0

Muzułmanie powinni mieć zakaz wstępu do Europy.Wjazd tylko z ciężko dostępnymi wizami.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M michael112
0 / 0

Najwyższy czas wyrzucić wszystkich muzułmanów z Europy. Przykro mi, jeżeli są jacyś normalni muzułmanie i poczują się skrzywdzeni, ale my nie możemy ciągle bać się o własne bezpieczeństwo, za dużo już przemocy wyrządzili muzułmanie. A my nigdy nie wiemy, który z muzułmanów jest, a który nie jest terrorystą. A kiedy się dowiemy, będzie już zazwyczaj za późno, bo właśnie będzie przeprowadzał zamach.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Leonidas893
0 / 0

Ci Arabowie panoszą się w Europie już za bardzo, najwyższy czas zrobić porządek z ISIS, oszołomami w krajach europejskich i wszystkimi innymi tej maści oszołomami. Miarka się im przebrała po tylu zamachach, incydentach i mordach.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem