Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
363 405
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar ~Vredewsa
+1 / 1

Ostatnio taka sytuacja miała miejsce ok 2500 lat temu - do Egiptu ciągnęli imigranci i gastarbeiterzy z całego basenu Morza Śródziemnego i z Bliskiego Wschodu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~34y34ty3h4y
+4 / 4

....A europejskie kobiety masowo domagają się wprowadzenia nakazu noszenia burek. :) :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Senites
+3 / 3

Problem nielegalnych emigrantów z Afryki i Bliskiego Wschodu jest coraz poważniejszy i niestety Europa nie potrafi sobie z nim poradzić. Niestety fanatyczna tolerancja UE doprowadzi do zalania Europy przez emigrantów w większości muzułmanów. Dziś patrzymy nieszczęśliwi biedni ludzi doświadczeni przez wojnę, a jutro to będą muzułmanie chcący wprowadzić prawo szariatu. Dlatego ja osobiście uważam, że z ekstremalnymi wyzwaniami wiążą się radykalne działania i UE powinna stworzyć straż morską basenu śródziemnego, która bd ostrzeliwała i zatapiała statki z nielegalnymi emigrantami. Co do imigrantów, którzy są już w Europie powinni zostać wydaleni do krajów muzułmańskich w ramach solidarności wyznaniowej. I zaznaczam nie jestem rasistą jedyne co to stwierdzam zaistniałe fakty.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar aderjan
+2 / 2

Trzeba poczekać na zlodowacenie. Tylko wtedy to się raczej będzie nazywać inwazja.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~dadvqw
+2 / 2

Emigrantów z Libii i to z otwartymi rękoma powinny przyjąć kraje które zaprowadzały tam niedawno "demokracje" po Kadafim a teraz korzystają z pól naftowych i tyle w temacie...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar TakDlaPO
0 / 0

Osoby, które przepływają przez Morze Śródziemne z Libii nie są do końca imigrantami, oni są uchodźcami uciekającymi przed wojną

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar aio
-1 / 1

25 października 2011


Szesnaście rzeczy, których Libia już nigdy nie doświadczy:

1. Brak rachunków za prąd; elektryczność jest darmowa dla wszystkich obywateli.

2. Brak oprocentowania pożyczek; banki w Libii są państwowe, a zero procentowe pożyczki są prawnie zagwarantowane dla wszystkich.

3. Posiadanie mieszkania jest w Libii uważane za prawo człowieka.

4. Wszyscy nowożeńcy w Libii otrzymują 60000 dinarów (50000 dolarów amerykańskich) rządowego wsparcia na zakup mieszkania.

5. Edukacja i opieka zdrowotna są bezpłatne. Przed rządami Kadafiego tylko 25 % Libijczyków umiało czytać i pisać. Dziś wskaźnik alfabetyzmu wynosi 83%.

6. Jeśli Libijczycy chcą zostać rolnikami – otrzymują ziemię, budynki gospodarcze, sprzęt, nasiona, żywy inwentarz za darmo.

7. Jeśli Libijczyk nie może znaleźć wsparcia edukacyjnego i medycznego, którego potrzebuje – rząd funduje mu wyjazd zagraniczny i stypendium w wysokości 2300 dolarów amerykańskich na miesiąc w celu zaakomodowania się i na wynajęcie samochodu.

8. Gdy Libijczyk kupuje samochód to rząd dopłaca mu połowę ceny auta.

9. Cena benzyny w Libii wynosi 14 centów amerykańskich za jeden litr.

10. Libia nie ma zagranicznych długów, a jej rezerwy dochodzące do 150 miliardów dolarów amerykańskich zostały zamrożone.

11. Jeśli Libijczyk absolwent nie może znaleźć zatrudnienia po skończeniu edukacji w wyuczonym zawodzie, to jeśli znajdzie inną pracę, państwo będzie płacić mu średnią pensję w wyuczonej profesji dopóki nie znajdzie pracy w swoim zawodzie.

12. Każda porcja sprzedanej benzyny jest bezpośrednio dotowana na konta bankowe Libijczyków.

13. Becikowe wynosi 5000 dolarów amerykańskich.

14. Czterdzieści bochenków chleba kosztuje w Libii 15 centów amerykańskich.

15. Jedna czwarta Libijczyków posiada uniwersyteckie wykształcenie.

16. Kadafi zorganizował największy na świecie projekt irygacji – Great Manmade River (Wielka Ludzką Ręką Uczynioną Rzekę) – w celu zapewnienia dostaw wody pustynnemu krajowi.


Gdyby nam jedno z mocarstw wprowadziło swój system polityczny przy pomocy humanitarnych bombardowań, a wdzięczni za pomoc kolaboranci przekazywali mu bogactwa naturalne to też byście byli już za granicą. W Libii było zajebiście tylko mocarstwom ropy się zachciało to teraz macie imigrantów. Ciekawe ile na ich utrzymanie dadzą koncerny naftowe z USA, Wielkiej Brytanii i Francji.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem