Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
1226 1288
-

Komentarze ⬇⬇

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar Sajotyn
+28 / 32

Piękne też jest jak ktoś głosował w drugiej turze na Komorowskiego, gdzie głównym argumentem było: "by PiS znów nie doszło do władzy", a co tak strasznego, gorszego od PO robiło przez te nieco ponad 2 lata rządów?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F Felippe91
+15 / 17

@Sajotyn Chyba tylko to, że Ziobro chciał zrobić porządek z korupcją. Ale nie udało mu się, niestety.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 25 maja 2015 o 16:22

avatar sadzio132
+5 / 7

@Sajotyn Według mnie winna jest temu manipulacja. Po prostu przez cały okres rządów PO byliśmy straszeni PISem, że oni to niby rządzili dużo gorzej i tak dalej. Jak dla mnie to ta sama banda ciągle jest tylko się osoby wymieniają.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar docxent
+4 / 6

@Sajotyn Kiedyś wyczytałem jak doprowadzić do wściekłości wyborcę Platformy: Wystarczy go poprosić aby uzasadnił swoje preferencje wyborcze, przy czym zastrzec, że argument typu "żeby PiS nie doszedł do władzy" się nie liczy :) A z tego co widzę, ten "argument" świetnie funkcjonuje u wielu ludzi... no cóż - należy tym ludziom współczuć poziomu rozumowania...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T taaglowa
+9 / 11

Nareszcie głos rozsądku! I to z TVN-u!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~avvert
+5 / 5

Oho, ciekawe ile jeszcze popracuje w TVN.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D deanthehunter
+4 / 4

Właścicielami masy upadłościowej TVN są Amerykanie. Więc może się okazać za rok, że Meller pracuje a Olejnik, Kuźniara i Pochanke już nie. Durczoka już nie ma i bardzo dobrze. A z RMF FM jest niby lepsze od TVN-u? Popatrzeć wystarczy na Piaseckiego. Przez pół roku nie zaprosił do siebie Dudy. Przyzwoitość to nakazywała po wygranej przez niego pierwszej turze wyborów. A jednak odkąd rozpoczęła się kampania wyborcza nie zaprosił głównego kontrkandydata dla obecnego prezydenta. Dziennikarstwo "mainstream-owe" w Polsce to ściek gorszy od komunistycznej propagandy. Ktoś mi powie że TV Republika czy Wpolityce.pl lub Niezależna.pl to serwisy PiS-u. Dlaczego? Bo krytykują obecną władzę? Bronisław zeznawał przez prokuraturą 18 grudnia 2014 w swoim pałacu. Transmitować miały 4 telewizje. PolsatNews transmitował przez pierwsze 15 minut po czym wyłączył kamery. Inne stacje nie transmitowały. Wyjątek stanowił Dziennikarz TV Republiki który nagrywał zeznania telefonem. W każdym demokratycznym państwie na świecie prezydent zeznający przed prokuratorem był newsem miesiąca i pewnie przez miesiąc by o tym mówiono. W Polsce cisza zaległa... Nikt nic nie wie -bo i po co denerwować społeczeństwo przed Świętami Bożego Narodzenia.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar kuba007x
+2 / 2

Dokładnie tak jest ;)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~bobson11
+1 / 1

madrego to i czasem dobrze posluchac panie Meller

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar d4rek
+1 / 1

Dotrzymania obietnic to się powinno żądać a nie życzyć.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar mareczek00713
+7 / 7

Ah, akurat siedzi człowiek za domem na łączce, z browarkiem w ręku i laptopem na kolanach. A ludziom wspierającym Komora powiem jedno - PO przez swoje rządy uczyniło kraj słabszym i bardziej nieprzyjaznym niż PiS, sądząc po ich dwuletniej władzy, mógłby przez 20 lat, pomyślcie więc sobie co by było gdyby Komor dostał drugą kadencję... i pomyślcie sobie co będzie jeśli PO dalej będzie najsilniejszą partią w sejmie. Panowie, Panie, tak przyjaciele jak i wrogowie - robota jeszcze nieukończona :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M Morela01
+2 / 2

A teraz porównajmy to z wypowiedzią pana Kuźniara o "pokoleniu żal.pl". Dziennikarz powinien przynajmniej zachowywać pozory obiektywności.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M maxpaw
+1 / 1

hmm tak sobie myślę że było by co najmniej uczciwie żeby PO przegrało na jesieni i ktoś rozliczył ich z ostatnich 2 kadencji. Z afer pozamiatanych pod dywan i całego gówna, które przykrywało "matką madzi" i innym szajsem dla mas... jak się dobrze przyjrzeć to nawet za PISu sytuacja gospodarcza Polski była lepsza niż za PO... i nie, nie głosuję za żadną z tych partii..

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D dollor
0 / 0

Bardzo szybko szanowny Pan prezenter TVN zmienia front. Do wczoraj wierny PO, a od dzis lize dupe nowe wladzy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~VC
+1 / 1

@Sajotyn hipokryzja wyborców PO sięga zenitu, wystarczy poczytać co piszą fanatyczni fani bronka na jego profilu na fb. Jedna laska pisze mniej więcej tak: prymitywny naród dał nabrać się na obietnice, które nie będą zrealizowane. Spytałem się jej czy Ci, którzy uwierzyli w niezrealizowane obietnice PO i bronka tez są prymitywni czy już nie. Duda nie był moim kandydatem, mój odpadł w I turze, ale wkurza mnie to, że wszyscy skreślają już go na samym początku.Najlepsze jest to, że najwięcej krzyczą ci, co się nie interesują polityką. Mówią teraz to na pewno wojna z Rosją będzie zapominając, że to PO na czele z bronkiem ciągle się przypieprzają do Putina, nakładają durnie sankcje i cały czas prowokują Rosję, już nie wspomne o motocyklistach z Rosji, kiedy całkowicie się ośmieszyliśmy jako państwo. Straszy się ludzi Macierewiczem, a przecież w PO też jest Macierewicz tylko, że nazywa się Niesiołowski(bez obrazy dla tego pierwszego).

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar DameMitHermelin
0 / 0

Wlasnie, a zeby bylo zabawniej, to ruski szef do spraw zagranicznych Puszkow napisal po wyborach z msciwa satysfakcja, ze dobrze sie stalo i ze wynik wyborów pokazuje, ze "na samej nienawisci do Rosji daleko sie nie zajedzie", przy czym pil do Komorowskiego, Prezydenta Wszystkich WSI...! Niesamowite.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Nagieazjatkiatakuja
-1 / 1

Końcowy akcent mnie rozwalił, oczywiście ze końca świata nie będzie, koniec świata już tylko nikt nie zauważył.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~charea
+1 / 1

Panie Marcinie szacunek... Politycznie i ideowo nie jest mi z panem po drodze, ale za to, co pan stwierdził szczery szacunek

Odpowiedz Komentuj obrazkiem