Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
2410 3706
-

Komentarze ⬇⬇

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar ~Anonim11111
+47 / 85

No proszę Cie to nie są myśliwi, co roku jest odstrzał lisów żeby się za bardzo nie rozmnażały, myśliwi o jakich Ci chodzi nie ganiają za lisami tylko siedzą po ambonach i czekają na sarny i dziki, Ci trzej zostali najprawdopodobniej wynajęci do planowanego odstrzału( swoją drogą ostatnio lisów jest bardzo dużo, i bardzo dużo ogólnie namnożyło się w ost. 10 latach dzikiej zwierzyny)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B bigr10
+65 / 77

Chciałem tylko zauważyć, że odstrzał kontrolny zawsze wykonuje się poza okresem rozrodczym czy poza okresem karmienia przez matki...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar MsMera
+22 / 38

W ogóle do młodych lisów nie wolno strzelać. To nie myśliwi, a zwykli kłusownicy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Alexisathene
+14 / 18

Pytanie tylko czy to zdjęcie pochodzi z Polski. Niewykluczone że w innych krajach prawo pozwala na zabijanie lisów w okresie odchowu młodych.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Zapatillas
+142 / 250

Lisy aktualnie nie mają naturalnego wroga ( kiedyś była nim wścieklizna) więc należy je odstrzelić, ponieważ jest ich za dużo. Człowiek wykonał jeden krok, to musi wykonać drugi. Zajączki, bażanty i kuropatwy też chcą żyć, ale nie mogą, ponieważ jest zbyt dużo biednych i słodziutkich lisków...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 19 czerwca 2015 o 13:01

avatar ~Zając_Zagłady
+15 / 43

@Zapatillas @Zapatillas I oczywiście dzielni myśliwi robią to z poświęcenia dla biednych zajączków i kuropatrw ;). Nie twierdzę, że nie masz częściowo racji, być może lisów jest za dużo. Ten demot jest o czymś inny. Mówi mianowicie, że większość myśliwych to po prostu ludzie, których bawi zabijanie. I nie, nie jestem jakimś nawiedzonym obrońcą zwierząt, który jeździ za myśliwymi i ich fotografuje, lubię schabowego i uważam, że człowiek musi jeść mięso. Chcę tylko nazwać rzeczy po imieniu, drań to drań. Nie mówmy, że myśliwi działają z jakichś wyższych pobudek, po prostu mają zabawę, z tego, że mogą jakiemuś zwierzęciu wypruć flaki (choć pewnie niektórzy są inni). Gdyby tak nie było, nie fotografowaliby się z dumą przy zabitej matce z młodymi, tylko po prostu wykonywaliby swoją pracę, tak jak np. ludzie w rzeźni, czy oni fotografują się z dumą przy zarżnietym prosiaku?. I tylko mam pytanie, z czego oni są tacy dumni, z zabicia kilku małych lisów? No tak, przecież trzeba być bardzo dzielnym, żeby zapolować na ogromne, 10cm stworzenia, które mogą cię rozszarpać jednym pociągnięciem pazura ;)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar tytusz
+1 / 25

@Zając_Zagłady Oczywiście, że myśliwi robią to w trosce o zającem, kuropatwy i inną zwierzynę drobną, która lisy i dzikie psy i koty niemal doszczętnie wyniszczyły. Bo nie dla futra - szaleństwo pseudoekologów spowodowało, że futra z lisa sa bezwartościowe i pośrednio, lecz skutecznie przyczyniło się do hekatomby zwierzyny drobnej w Polsce. Lisy za to maja się świetnie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Zając_Zagłady
+13 / 23

@tutusz @tytusz Gdyby było jak mówisz, nie robiliby sobie zdjęć z upolowanymi, małymi lisami. Być może trzeba te zwierzaki zabić, bo jest ich zbyt wiele. Ale można to zrobić i pójść dalej, a nie z dumą prezentować, jak ubiło się 7 lisiąt. Rozumiałbym jeszcze, gdyby to był jakiś dorodne, duże zwierzę, które można potem powiesić w salonie. Ale robienie sobie fotek z martwymi, ledwo co narodzonymi zwierzakami jest dla mnie obrzydliwe. Myślę, że sam nie wierzysz, że te 3 osoby na zdjęciu zrobiły to dla dobra kuropatw czy innych takich. Zrobiły to, bo są sadystami, lubią zabijać i są z tego dumni. Szanuje myśliwych, którzy wykonują swoją pracę z powołania, tych trzech na pewno nimi się są.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Beatmaker24
+2 / 24

@Zapatillas Ludzi też jest za dużo i są o wiele gorsi dla ziemi niż lisy...Odstrzelić!!!Ciebie na początek frajerzyno.Każdy ma prawo do życia i nikt i nic pod byle jakim pretekstem nie ma prawa go odbierać!Ludzie są prymitywni jednak..

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P pogromca_polactwa
+1 / 17

@Zapatillas Marna Twoja misja, bo idiotom nie wytłumaczysz, dlaczego następuję odstrzał lisa. Użalać się nad takimi lisami, to znaczy mieć w d...e hodowle, kurniki oraz panoszącą się wściekliznę. Ktoś, kto myśli, że jest to barbarzyństwo, to ma nie równo pod sufitem, taki sobie tępak. Z czego są tacy dumni? Z niczego, fotografowanie się na odstrzale, na polowaniu to coś normalnego, dla kogoś, kto rozumie sens. Szkoda że autor, tego shit nie ma pojęcia o co walczy. No ale cóż. To tylko demoty, czego od nich oczekiwać.

Pytanie do obrońców... Lubicie dziczyznę? Ja uwielbiam. Ale rozumiem że waszym zdaniem kurczaki na tackach w tesco rosną. Nic mnie już nie zdziwi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rafalinformatyk
-3 / 7

@Zapatillas Zabijanie zwierząt dla żarcia to jedno, dla samego kaprysu to skur* syństwo i rzeź, akurat z lisami jest tak jak mówisz, ale nie można ich wszystkich wybić.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M maslo1
+4 / 10

@Zapatillas No fakt lisy się rozmnażają jak króliki, tyle że odstrzał odstrzałem a układanie w ten sposób zwłok do zdjęć jest trochę nie halo.Jak by było się czym chwalić, odstrzał rozumiem , miała lisica młode ok zdarza się, lepiej zabić młode niż z głodu mają zdychać, ale po co ta fota.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Tykwa333
+1 / 7

@Zapatillas Ludzi też jest za dużo, i to ludzkość jest największym zagrożeniem dla planety. Czemu w takim razie nie robimy odstrzału ludzi?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~sen21
0 / 6

Tak tytusz mysliwi robia to troszcząc się o zające które potem sami odstrzelą faktycznie troska jak diabli. Mysliwy to człowiek który poluje by zdobyć jedzenie a to co obecnie dzieje sie w polsce to krawa zabawa dla pseudo bogatych idiotów którzy chlaja wóde i wala do wszystkie co się rusza, nie wiedzą co to tradycja łowiecka.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar mrTymbarkSN
0 / 6

@Tykwa333 A czy lisy stworzyły kiedykolwiek jakąś cywilizację, napisały cokolwiek, lub coś wynalazły? To jest właśnie różnica między człowiekiem a resztą zwierząt - my myślimy, one po prostu nie są do tego stworzone. Poza tym w przyrodzie zawsze coś musi żyć czyimś kosztem, a człowiek żyje kosztem całej planety...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G Guruq
-2 / 4

Ciebie powinni odstrzelić tez i tobie podobnych, ludzi jest najwiecej w Polsce jezeli chodzi o ssaki i to największe szkodniki a ty jesteś jednym z nich i nie zesraj sie tymi mądrościami bo akurat jezeli chodzi o zwierzynę leśną to największym jej wrogiem sa samochody

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~sonia929292
+1 / 5

@Zapatillas a co ma piernik do wiatraka? Do żadnego zwierzęcia nie strzela się, gdy te odchowuje młode. Po za tym, czyż to nie jest śmieszne, że ludzie mają świra na punkcie żywności eko i ogólnie zdrowego życia a nie przeszkadza im to, że za niedługo ich dzieci wychowane na soczkach 100% nie będą wiedziały jak wygląda las i dzik? Gdyby człowiek potrafił, to zniszczyłby wszystko.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M michas3110
+3 / 5

@Zapatillas Cieszę się, że trafiła się choć jedna osoba, która zna temat z życia. Jakiś niedorozwinięty, czytający o słodkich liskach w bajkach gimbus zamieścił demota, a reszta niemyślących, nie mających własnego myślenia, ani krzty zainteresowania tematem zombie, plusuje, jakby to była jakaś wielka zbrodnia wojenna. Użytkowniku Eskoria, powiedz, czy masz wśród swoich znajomych choć jednego myśliwego? Wiesz, jak wygląda temat myśliwych w Polsce? Szczerze w to wątpie. Takie debilne i błędne informacje są zamieszczane na różnych portalach i tylko zaśmiecają internet, który i tak jest jednym wielkim śmietnikiem, poprzez takie właśnie osoby. Ludzie, ogarnijcie się i zminusujcie tego demota. Zastanawia mnie też fakt, czy admin pozwala na zamieszczanie tego rodzaju informacji, Wszyscy dobrze wiemy, że gimbaza teraz jest tak mało rozwinięta, że jak tylko zobaczą zdjęcie z taką informacją o tych trzech myśliwych, to zacznie jeden wielki hejt na nich, chociaż nic złego nie zrobili. Ludzie, pomyślcie czasem, zanim wrzucice coś do internetu. A adminowi także życzę trochę więcej rozumu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N Niez
+3 / 3

@sonia929292 A dlaczego dzieci miałyby nie widzieć dzików i lasów? Jeżeli chodzi o lisy to jest ich zdecydowanie za dużo. Szczerze mówiąc mam głęboko w poważaniu z jakich pobudek Ci goście strzelali, ale nikt nie zaprzeczy, że zrobili dobrą rzecz. Pomijam to idiotyczne zdjęcie, które faktycznie było niepotrzebne, ale zdecydowanie nie jest to powód do linczu. Ot, zapanowała dziwna moda na robienie zdjęć wszystkiemu i publikowania ich gdzie tylko się da.. Co do samego odstrzału, wystarczy pomieszkać dwa-trzy tygodnie na wsi, żeby zobaczyć co się dzieje. Większość dzikich zwierząt w ostatnim okresie bardzo szybko się rozmnaża- sarny, lisy, dziki, bobry ponieważ nie ma drapieżników, które by z nimi walczyły. Pomijam już straty jakie wyrządzają, ludzie tracą grube pieniądze. Więc lepiej zamiast poruszać niebo i ziemię róbcie swoje, a kontrolę populacji zostawcie ludziom, którzy się na tym znają..

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar zaymoon
0 / 0

@Zapatillas
Ale po cholerę się tym chwalić i to jeszcze odstrzeliwaniem młodych?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Zabić_wszystkich
+23 / 47

Oni zrobili to legalnie a nikomu do niczego nie przyda się lis. Mięso niejadalne, futro poszarpane. Bardzo możliwe że to jest ich praca zawodowa. Ale zdanie ,,miłość myśliwych do zwierzyny'' jest urocze.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar mrTymbarkSN
-2 / 6

Autor po prostu nie wiedział, co ma pokazać. Zawód nie ma tu nic do rzeczy, lecz sposób myślenia ludzi. Tutaj wygląda on mniej więcej tak: "Ustrzeliliśmy bezbronną lisicę i jej lisiątka, to był wyczyn... Zróbmy sobie zdjęcie!".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W wojcio0059
+1 / 3

nie idiota tylko id io ta

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Wilk1370
+25 / 37

odgrzewany kotlet, już dawno temu ustalono, że to zdjęcie z Czech
po co histeryzujesz?!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~ja
+13 / 23

a może autor demota obejrzy filmiki z rzeźni zamiast takie idiotyzmy tworzyć.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B Bienik
-2 / 8

dzikie zwierzęta to jedno, a zwierzęta hodowlane to drugie, jedne powinny być wolne i żywe, a drugie od urodzenia są przeznaczone na śmierć, oczywiście sposoby zabijania powinny być unowoczesnione.
a tłumaczenie że drapieżniki zniszczą doszczętnie inne populację, jest mitem stworzonym przez myśliwych, bo przecież z jakiej racji lis ma zabijać ich bazanty, pasztet trzeba z czegoś zrobić...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W wszasz007
-1 / 3

lisy to szkodniki jak owady ktore niszczą rośliny osoby ktore nigdy nie miały doczynienia ze zwierzetami nigdy nie widzialy lisa chyba ze na demotach lub w zoo nie powinny sie tu wypowiadac , opinie "biedne slodkie liski szkoda ich " sa poprostu smieszne ludzie którzy wychowali sie w miescie nie mają pojęcia jaka jest sytuacja z lisami zajac szarak kuropatwy bażanty sa teraz bardzo rzadko spotykane jeden lis potrafi w ciagu nocy zabic nawet 100 kur wiec jestem w pelni za tym aby calkiem wytepic lisy

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B Bienik
-1 / 1

U moich dziadków na działce są lisy, i jakoś kur nie ubywa, bo na noc są zamykane, a w dzień jak raz na jakiś czas jakąś zje to trudno, zające, jakoś sobie żyją, bazanty to samo, jednym słowem jest stan równowagi bo nie ma myśliwych, jak młode lisy dorastają to wędrują na nowe tereny i tyle w temacie...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar survive
+11 / 23

Lisy są do odstrzału, myśliwi lubią chwalić się swoimi zdobyczami, ale jednak myślę, że to wybitnie słabi z zachwianiem umysłowym myśliwi są, skoro chwalą się grupką ślepych szczeniąt, które bez matki nie są żadnym wyzwaniem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A ares354
+1 / 3

@survive Ludzi by też należało, zaczynając od tych co szkodzą , poprzez myśliwych, kończąc na ignorantach netowych. Człowiek wybił naturalnego wroga lisa, gdyby był ów wróg, nie trzeba było by żadnych pseudo fachowców ze strzelbą , co są ogromnymi cipami, Tyle w tym temacie. Ale żadnej prawilniak, ani lewak z zaplutym ryjem nie pojmuje tego że ludzie zakłócili eko system. Gdyby człowiek popełnia na człowieku morderstwo jest zły, gdyby zwierze zabije wasze ukochane, to pierwsi jesteście do zemsty. A takie tępe fiuty co robią sobie zdjęcia i chwalą się powinni dostać karę i zakaz wykonywania zawodu, bo to jak by żołnierz lub patolog robił zdjęcia z jego pracy, wojna lub miejsce morderstwa etc. Nie wyglądają Ci goście na myśliwych więc to zwykłe buractwo z pozwoleniem na broń...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 19 czerwca 2015 o 22:32

avatar survive
+1 / 1

@ares354, tylko, że naturalny wróg lisa jest też wrogiem zwierząt gospodarskich a nawet człowieka, dlatego jednak wolę, żeby to myśliwi kontrolowali populacje w lesie a nie wilki i niedźwiedzie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~bez_pytań
+10 / 22

Nie mam nic wspólnego z myśliwymi, ale przez 3 osoby bierzesz ich wszystkich do jednego wora, więc daję "słabe", a udostępnić mogę tylko z podpisem "patrzcie na głupotę autora demota".

Bez pozdrowień.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Nikos123
+7 / 25

A co k*rwa mieli je zagłaskać na śmierć?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~bezjaj0889
+13 / 33

Co za bydlaki to zrobiły !! jak tak można biedne zwierzaczki :((( nie moge sie rozpisywać bo wołają mnie na obiad a dzisiaj mam przepyszne piersi z kurczaka mmm pychotka

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~ja
+21 / 23

a ja schabowe, oczywiście z półki sklepowej , bez zabijania zwierzątek (:

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C Centrerzystka
+8 / 8

Pozdrawiam znad parówek z niebiedry.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~aDSFasdg
0 / 6

No a ja mam na obiad ludzkie mięso no po prostu pycha ale najpierw ide na polowanie chhh może ciebie przerobie na kotlet

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W weakeater
+11 / 17

Inaczej będzie się śpiewać, kiedy lisy przywloką jakieś choroby do cywilizacji, np. bardzo nieprzyjemną bąblowicę. Nawet jeśli kogoś rażą takie metody trzymania w ryzach populacji zwierząt, które mogą nam zagrażać, to niech baczy na konsekwencje zaniechania takich działań.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~ja
+8 / 12

e tam. lis zagryzł małe kotki, pies zagryzł lisa a oni chcieli powstrzymać psa tylko nie zdążyli.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D daclaw
+14 / 14

Myślistwo istniało, kiedy SB i MO nie było jeszcze nawet w przepowiedniach proroków.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
X Xkataro
+2 / 2

znawca historii, zaraz wyjdzie że Ziemia powstała 100 lat temu, a pierwsi ludzie to bolki i lolki z sb ;d

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar nisha
-5 / 9

Ogólnie jak ludzie biorą się za poprawianie natury to tak jest. Najpierw za dużo lisów-odstrzelić-brak lisów -nadmiar zająców itd. Zabicie młodych zawsze budzi jakieś większe emocje ale jak lisy wytępią wszystkie małe zajączki to też będzie źle. Na polowaniach się nie znam ale czy chyba określić czy zwierze ma młode jest raczej niemożliwe. Tak więc jednak plus że nie pozostawili młodych na śmierć z głodu. Jedynie nie pojmuje po co udostępnia się takie zdjęcia. Wiadomo że wzbudzą negatywne emocje, wyzwiska i udostępnianie na portalach. Masochiści czy co?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
X xxxl12
+3 / 3

Jak wielu już wspomniało - odstrzał zwierzyny jest potrzebny, żeby nie namnożyła się w nadmiarze i nie zaczęła wyrządzać szkód. Nie rozumiem tylko po cholerę tym panom było chwalić się takim zdjęciem. Chwały żadnej im to nie przyniesie, za to polecą na nich obelgi w internecie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Rudy102102m
+7 / 7

Odgrzewanie starego kotleta. Nie było to w Polsce, tylko w Czechach i to dwa lata temu. Wrzucone dla "lajków". Lame.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Kulecek
+1 / 5

Sam jesteś ku*wa do "ostrzału"

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~rolnik1234
+6 / 10

Nasz rząd wypuszcza co roku leki na wściekliznę dla lisów, tysiące kur, kaczek i perliczek ginie przez lisy. Lisy przynoszą setki tysięcy strat, kiedyś ich populacja była pilnowana, teraz myśliwi mają w większości to gdzieś. Nawet saren jest 5 razy tyle co 30 lat temu i niszczą uprawy polskich rolników

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Alexisathene
+1 / 3

No widzisz saren przybywa, ale i tak ekofile twierdzą że sarnom i jeleniom grozi zagłada ze strony myśliwych :P

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~haterz23
+7 / 11

Mamy szczęście, że nie jesteśmy w Ameryce, bo tam biali sobie robią zdjęcia z upolowanymi murzynami

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~barxx8
+1 / 7

bardzo dobrze robią,do tej dyskusji nie mają prawa ci co nie spotkali lisa w naturalnych warunkach,jest strasznie agresywny a najgorsze że podchodzi do domu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~XeLpI
+9 / 9

Sezon polowań na lisa przypada od 01.06. więc myśliwi POZYSKALI lisy jak najbardziej legalnie, o ile posiadali takowe we upoważnieniu do wykonywania polowania. Drugą sprawą jest to, że nie powinni wrzucać do sieci tego typu zdjęć, ponieważ jest to pożywka dla "pseudoekologów". A jeśli chodzi o miłość myśliwych do zwierząt to radzę poczytać co niektórym na temat łosia, bobra, głuszca czy cietrzewia w Polsce. Pozdrawiam

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~barxx8
+3 / 5

a jeśli jesteście przeciw odstrzałom lisów to udupiacie rolników,hodowców itd nie zapominając o dzieciach które staną się ofiarami lisów jakie to urocze więc ?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~KomentatorkaX
+6 / 6

Chyba autor pomylił myśliwych z kłusownikami ;) A z tego co wiem, to jest takie coś jak odstrzał, dzięki któremu jest pewnego rodzaju "równowaga" w przyrodzie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~sadaaaaaaaaaaaa
+3 / 9

Odzywają się pseudo obrońcy praw zwierząt a nie wiedza co się dzieje że lisów jest za dużo bażanty nie maja jak sie rozmanażać dzików za dużo i bobrów też ale co tam jestem z miasta bede bronił zielonego nie mam pojecia jak wpyłwa to inne środowisko.Bobry zalewaja łąki a ludzie nie maja jak siana zrobic co dać krów lis jest mało potrzebne jakoś normalnie były tępione i nie wymarły

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~bb
+3 / 3

Oni nawet nie są Polakami, zdjęcie nie jest robione w Polsce ciemniaki! Ale krzyczeć będziecie najgłośniej... Szukajcie, ale złapać to możesz co najwyżej syfa.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~sen21
0 / 2

Taaa to tępienie polegało na tym że jak którys się zbliżył do gospodarstwa to obrywął ale nikt nie wpadał na pomysły aby iść w las i strzeląc do wszystkiego co się rusza.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S seksistefan
+8 / 10

Do kretyna, autora tego "demota'. Lis to szkodnik. Obowiazkiem mysliwego po zastrzeleniu matki jest upewnienie sie ze male tez zejda z tego swiata w sposob humanitarny - szybko I bez bolu. Ty kretynie, wolalbys pewnie, zeby siedem slepych lisich szczeniat zostalo zostawionych na pastwe losu, zeby zdechly powoli i w bolu z glodu, przemarzniecia lub zeby zostaly zywcem zezarte przez jakies inne drapiezniki. Gratuluje lewackiego debilizmu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N Nekusia13
+9 / 9

@seksistefan W tym zdjęciu mnie najbardziej rusza to, że w ogóle ci ludzie postanowili się nim pochwalić... Rozumiem, że odstrzał lisów jest potrzebny, ale żeby robić sobie fotkę z zabitymi lisimi szczeniakami? Po co? Gdyby to chociaż było jakieś olbrzymie, zwierze i można by się było tym pochwalić, a tu?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar nisha
+2 / 2

@Nekusia13 Dokładnie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar DameMitHermelin
+5 / 7

Nie kur, tylko lis. Podstawy zoologii sie klaniaja.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J jeremiwisniowiecki
-1 / 9

to nie są myśliwi tylko trzy pi*dy w komicznych ubrankach...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~kuba4587
+3 / 9

Lata mi to koło dupy

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar maksis4
+6 / 8

To ty zacznij i idz sie powiesic ;)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar bp2345
+11 / 13

To tylko zwierzęta, a jak dochodzi do tematu aborcji cz eutanazji to nagle tyle osób jest za...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar maaciekk
+10 / 12

@bp2345 Bo ludzie nie rozumieją, że lisy to szkodniki i są uciążliwe dla farmerów którym zabiją kury. Poza tym żeby była równowaga w ekosystemie lisów nie może być za dużo.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~sen21
-2 / 4

maaaciekk serio zabijają kury hodowcom serio myslisz że jakiś lis wchodzi do fermy gdzie jest kilkaset albo tysiac kur i je zagryza, serio?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
X Xkataro
0 / 0

@~sen21
a jak lew zaczyna gonić całe stado gazel, żeby jedną złapać 1 , to całe stado się go boi, to chyba logiczne, że tak samo się kury w stosunku do lisa zachowują, który jest w stanie upolować sobie sarnę co zresztą robi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~sen21
0 / 0

Xkataro nie o to mi chodziło. Widziałes kiedyś jak wygląda kurza ferma? Uwaga to nie jest buta zbita z desek do której lis sobie może sobie gdzieś jakoś się dostać tylko normalny murowany budynek do tkórej nie wejdzie no chyba ze ktoś zostawi drzwi otwarte a to raczej sie nie zdarza.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~SoKoMoK
-1 / 3

Znam ich!! To... Pietrek, Solejuk i Hadziuk, znani kłusownicy z Wilkowyj :D

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Rudzielec102
-3 / 9

Według mnie to tak-wolno zabijać lisy, ale nie matki i dzieci. Koniec, tyle powiem, ciekawe, ile będzie hejtów.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T tarasiunio
+4 / 4

idiotów i imigrantów też jest ich coraz więcej, nie mają wroga naturalnego i ciągle się rozmnażają więc może małe . . . :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar aku666
+1 / 7

Zośka dawaj tego schabowego bo nie będem płakał nad zabitym liskiem o pustym żołądku!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 19 czerwca 2015 o 15:51

avatar ~Papejek1
+1 / 9

Lisy są szkodnikami, tak jak szczury. A tutaj panowie na jednym polowaniu pozbyli się ich aż ośmioro. Brawo!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Slawoldinho
0 / 2

Żebym ktoś przypadkiem ciebie się nie pozbył...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S SirLinuxer
+2 / 6

Złapać za co? Bo nie słyszałem jeszcze, aby strzelanie do lisów było przestępstwem. Zwłaszcza jak zostawi pod domem małego zajączka ze skręconym karkiem. Namnożyły się czerwone diabły to trzeba coś z nimi zrobić, aby nie wyżarły reszty biocenozy...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Pablone
-1 / 7

9) lisy, jenoty i szopy pracze - od dnia 1 lipca do dnia 31 marca, a na terenach obwodów łowieckich, w których występuje głuszec lub cietrzew - przez cały rok; Takie jest prawo :) Każdy sympatyk łowiectwa lub ten kto poszpera w wyżej wymienionej ustawie o okresie polowań zrozumie dlaczego odstrzał był zgodny z prawem lub nie :) Darz Bór :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar tytusz
+4 / 4

Ta fotka jest z Czech, gzie polskie prawo łowieckie nie obowiązuje.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~gagagag
+2 / 8

@anarchistt89 co za propaganda? Lisy trzebią młode zające i dzikie kurowate, jak również zwierzęta domowe, dziki robią z pól pobojowiska z dziurami jak po granatach i niszczą plony, bobry zalewają łąki, domy i lasy - wszystko dlatego, że ktoś z góry, zapewne z twoim poziomem pojęcia w tych sprawach, nie potrafił dostosować prawa łowieckiego do rozrastającej się populacji SZKODNIKÓW. Bo te trzy gatunki to tylko i wyłącznie szkodniki, które powinny być wytępione do poziomu utrzymania równowagi w ekosystemie. Teraz jest ich już tyle, że las nie wystarcza im za środowisko, ani za magazyn pożywienia. Jakoś nikomu z obrońców zwierząt nie przeszkadza fakt, że wilki, niedźwiedzie czy rysie były niemal wybite do nogi, a każda sztuka która zejdzie z niedostępnych partii gór i rezerwatów jest ganiana jak czarny niewolnik z HIV po plantacji, coby żadnego tępego nie ugryzła. Skoro lisy czy dziki mają się rozmnażać w niekontrolowany sposób, to niech tak jest i w przypadku wilków czy niedźwiedzi - gwarantuję, że przy tej ilości pokarmu szybko się wybiją w górę ;) a tak na przyszłość polecam się zapoznać z pojęciem gospodarki łowieckiej i równowagi ekosystemowej, oraz nie zabierać głosu w sprawach, o których nie ma się pojęcia.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Slawoldinho
-2 / 4

@anarchistt89 dokładnie. Co tydzień chodzę do lasu a lisy widuję bardzo rzadko.
@gagagag i tu się kolego mylisz, bo właśnie mi przeszkadza fakt przeganiania niedźwiedzi, wilków i rysi. Rozmnożyć odpowiednio te wyżej wymienione gatunki, dać im żyć i ekosystem się ureguluje. W ogóle to zabijanie ślepych szczeniąt do mnie za cholerę nie przemawia. Nie wiem, z czego ci panowie są dumni...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar anarchistt89
-4 / 6

W niekontrolowany sposób rozmnażają się debile. Takie pały jak ty, które używają słowa "szkodniki", gdzie same są za zabijaniem niczemu winnych zwierząt. Ludzie najbardziej spie*&olili ekosystem (którym tak się podpierasz), wiec zamknij kur*a ryj. Natura by sobie poradziła, tylko te ciapowate cwele kupią sobie pukawki (bo przecież inaczej taki patafian nie dałby rady) i myślą, że ważni i ratują świat; a jedyne co ratują to swoje kompleksy i kulawe ego. Dno i wodorosty, uczuć zero, wyrzucić takich na śmietnik to mało.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~gagagag
-1 / 1

@anarchistt89 no właśnie, jak czytam wypociny takich oszołomów jak ty, którzy świat widza jako rajską polankę bez trosk i nawet nie potrafią kulturalnie argumentować, to jestem za wprowadzeniem licencji na rozmnażanie, ew. spartańskiej selekcji dzieci, a byłoby mniej ludzi o twoim poziomie IQ. Kiedyś bezmózgi szły w pierwszych szeregach na wojny i zawsze byli wystrzeliwani, 70 lat względnego pokoju w Europie wystarczyło, żeby doszli do głosu na równi z normalnymi ludźmi. Zrozum w końcu, że są tematy zbyt złożone jak na twoje kiepskie pojmowanie i nie każ mi tego powtarzać

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar anarchistt89
0 / 2

Ty poszedłbyś jako pierwszy w takich warunkach, bo takie głąby bezmyślne to zwyczajne tałatajstwo bezsilne. Nie myślisz, a kopiujesz myślenie. Mi to możesz co najwyżej schody zamiatać i twoja paplanina tego nie zmieni ;]

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~LOFTKA
0 / 6

Dziecko, wydoroślej w końcu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Gościu12345
-4 / 4

...jaka kur*a patologia... :/

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Sajotyn
+1 / 3

Nie wiem jak u was, ale u mnie ze względu na przepisy, z tego co mi wiadomo jest za dużo dzików, no chyba że ostatnimi laty zmężniały i wałęsają się po ulicach, w okolicy w której przez ostatnie lata jest coraz więcej domów, a te 10 lat temu było głównie pole, wtedy nie chadzały

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~kamasasa
+2 / 8

Jakoś się tym nie przejąłem , i ani mi się śni udostępniać te zdjęcie a do autora demota jakim prawem uieszczasz n portalach zdjęcia osób prywatnych ?! Zgłaszam czym prędzej sprawę do administracji i do rzecznika praw ochrony osobowej. A panom gratuluje udanych łowów !

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Nick321
+2 / 4

Kupiłem dom do remontu.
W piwnicy, w starych gazetach odkryłem trzy gniazda myszy z nowonarodzonymi ślicznymi myszkami.
Każda mysia mama ma po sześć młodych....
Może, któryś z obrońców zwierząt powie co z nimi zrobić?
Małe nie mają jeszcze trzech centymetrów.
Proszę o pomoc

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar DameMitHermelin
+7 / 7

Poszukac ich wyrodnego ojca i niech je zabierze do swojej nory albo placi alimenty.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar mareczek00713
0 / 4

Czy mówią wam coś słowa "odstrzał" oraz "kontrola populacji"? Albo od czasu do czasu odstrzeli się kilka sztuk gatunku nadmiernie rozwijającego się, albo przepiórki czy zające wymrą będąc ofiarami polowań. A zaraz później wymrą lisy nie mające co jeść, albo z głodu albo zabite przez rolników (słusznie) broniących swoich zwierząt.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar kenzol
-2 / 8

W tym zdjęciu nie ma nic nadzwyczajnego. Ci ludzie nie wyglądają na zbójów, których bawi zabijanie. Robią dobrą robotę, bo w ostatnim czasie lisów jest plaga. Widać krew i zmasakrowane ciało, bo lis dostał ze śrutówki, ale nie cierpiał, być może jeszcze ten pies myśliwski go po śmierci pogryzł. Jeśli są tu obrońcy zwierząt, to niech wiedzą, że w Anglii, jest pewien specyficzny zwyczaj polowań na lisy. Łapie się takiego lisa i na ŻYWCA obiera się go ze skóry i puszcza wolno, a za nim psy gończe i myśliwi ze strzelbami. Gawiedź ma wtedy uciechę z takiej zabawy. Tutaj nic szczególnego nie zaszło, a zdjęcie trafiło do nieodpowiedniej grupy osób. Jedyny błąd, który popełnili ci myśliwi, to opublikowanie zdjęcia w internecie.

PS. Małe króliczki, zajączki, kaczuszki i bażanciki są jeszcze bardziej słodkie, a stanowią pokarm dla słodziutkich lisków, takich jak te na zdjęciu ;-)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~SzkodaMiWas
+3 / 3

Gdy ktoś mnie zapyta, czy demokracja jest dobrym systemem politycznym, to wyślę mu link do "komentarzy" poniżej i szyderczo odwzajemnię pytanie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~dddes
0 / 0

Problem maltuzjański - mówi Ci to coś?!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Ghyte
+1 / 3

Kontrolowany odstrzał to jedno, chwalenie się krwią na rękach to już zupełnie co innego. Pierwszym zajmują się profesjonalni myśliwi, drugiego dopuszczają się ścierwa bez krztyny człowieczeństwa.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar jokooo
-1 / 3

Zwierzęta sa bardziej ludzkie....

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~zbysiek
0 / 0

andyci rani owinno ie ch abić

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~mysliwy__
0 / 0

Oooo moja facjata trafiła na główną :)))

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar DameMitHermelin
+2 / 2

Takie male spostrzezenie. W democie zdjecie zmasakrowanych lisów, a pod zdjeciem linki do "podobnych" demotywatorów: "Tomasz Lis trafil do szpitala po ogloszeniu wyników", "Krasko przeprosil za pomylke Lisa" i "Tomasz Lis wieszczy III ture wyborów"... :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~lolekoo
+2 / 4

należy odstrzeliwać stare lub chore osobniki! oczywiście, jeśli lisy nagminnie podchodzą do gospodarstw, atakują ludzi, zwierzęta to ok, można wtedy ustanowić np. miesiąc zabijania lisów! ale bez przesady żeby zabijać matkę z młodymi! to barbarzyństwo!!!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~true_xxxx
-1 / 5

Zawsze sie zaslaniaja ze niby chodzi o zywnosc. Jakos te malutkie za wiele jedzenia nie oferuja.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
X Xkataro
0 / 0

tak bo do lisów się strzela żeby zrobić schabowe, więc należy wytknąć że ubili za słabo spasione, no wiesz co radzę się zapoznać po co się lisa odstrzeliwuje i co się dzieje jeżeli się nie kontroluje jego populacji

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~true_xxxx
0 / 0

@xkatar mi to piszesz? Napisz to "mysliwym" ktorzy zabijaja z swietej koniecznosci uzyskania pozywienia. Tylko. A przynajmniej takiej uzywaja wymowki.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
X Xkataro
0 / 0

nie zrozumiałeś ironii. to był do ciebie, mało jest takich myśliwych co poluje wyłącznie ze względu na mięso. Po za tym tak dla twojej informacji zwierzyna w stanie wolnym jest własnością państwa, więc jak taki myśliwy ustrzeli zwierzyny to oddaje ją na skup, a jak chce na użytek własny to musi za niego jeszcze zapłacić wg określonego cennika, a jeżeli ktoś strzela i nie płaci jeszcze za to, to jest to kłusownictwo.
Więc biorąc pod uwagę koszt sprzętu, składek do koła, opłaty za upolowanego, to z pewnością bardzo się opłaca takie mięsko kupować

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~NormalnyCzłek
-1 / 3

+1121 (1766)
Świetny wynik jak na teraz. Oznacza, że 63,48 Polaków to osoby którymi łatwo jest manipulować, debile, ignoranci lub głupcy. PotrafiszPolsko niemysleć w ogóle LOOOLOLOLOL. Co za gimbusowo-demotywatorowy naród.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~miedzianko
+1 / 3

Jak byś ku*wa miał kury to byś wiedział że dobrze zrobili!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~asfaszxcv
+1 / 3

A ty jedząc mięso, zjadasz te wszystkie matki i dzieci. Jeszcze gorszy zwyrol z ciebie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~k0zunia
-1 / 7

nie ma to jak focia z zabitymi zwierzętami, można się dowartościować

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Patriotaa111
0 / 6

Lisy to pasożyty. Dawniej polowano na nie dla skór. Obecnie nikt na nie nie poluje i się rozmnażają jak szczury.
Trzeba je tępić, najlepiej razem z młodymi, bez ograniczeń.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Piterixos
0 / 6

To kiepska prowokacja, czy autorowi już zupełnie odbiło?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~baśka999
+2 / 2

To zdjęcie nie pochodzi z Polski ale od naszych południowych sąsiadów czechów.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A adacho19
-2 / 2

Klasyka internetu! Jak ktoś wstawił zdjęcie czy informację że ktoś zabił np jak tutaj lisa to internauci chcą zrobić dużo gorsze rzeczy niż zabicie lisa z potomstwem. Jak taki seryjny morderca nie ma pomysłów na tortury to wystarczy że obejrzy komentarze. Ludzie ogarnijcie się. Selekcja naturalna i bilans w przyrodzie. nauczcie się tego!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kubala0304
+4 / 4

Odstrzał zrobić trzeba, ale panowie mogli ustrzelić jakieś samce, a nie lisicę z młodymi. Wesoła fotka z martwymi szczeniakami jednak też budzi pewien uzasadniony niesmak.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Syn_Rolnika
+2 / 4

A może to były okolice rolnicze? Zestrzelenie lisicy z młodymi wtedy było dobrym posunięciem-zwierzęta te masowo zagryzają kury oraz jajka, są ogromnym szkodnikiem. Ludzie mają je zostawiać, bo to takie ,,słodziutkie, niewinne zwierzątka"? Taaa, niewinne-lisy przynoszą ogromne straty w gospodarstwach rolnych gdzie są kury. W ciągu jednej nocy jeden lis potrafi zagryźć na śmierć kilka kur.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Dżordż_Lis
0 / 4

Właśnie akt miłosierdzia. Zabili od razu zamiast skazać szczeniaki na śmierć głodową.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Dość_Enough
0 / 6

Skończcie już z tym hejtem na myśliwych.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~swallowbird
-4 / 10

Jakbym sk*rwieli dorwała to by błagali żeby z nimi zrobić to samo. Tacy ludzie powinni być traktowani jak zzwykli mordercy. Bo jak są zdolni do czegoś takiego, to są zdolni do wszystkiego.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~niepipieramcię
0 / 4

Nawołując do czegoś takiego sam jesteś "zwyrodnialcem". I uważaj co piszesz bo to groźby karalne. Popracuj trochę ze zwierzętami i przy zwierzętach a przekonasz się czym jest "Natura" czym jest "życie w naturze". To nie "Dysnej" i piękne świergolące ptaszki ale również śmierć. Bez aktów zabijania jednych zwierząt przez drugie nie było by w ogóle zwierząt. Kiedyś uważano, że drapieżniki są złe - i wybijano całe stada w parkach narodowych, i dopiero w tedy zauważono, że bez nich całe życie zamiera. Nie myl tez aktu zabicia zwierzęcia (które też zabija inne zwierzęta i to bez żadnych zahamowań) z aktem przemocy wobec niego. Puki jest to robione bez znęcania to jest to robione dobrze. Zabili matkę - młode też zabić musieli - lepsza taka śmierć niż z głodu.
Ogólnie - ludzie "wymądrzający" się na tematy ochrony przyrody powinni pierw pracować z przyrodą oraz kończyć kierunki z tym związane i dopiero wtedy wiedzieli by czym jest miłość do dzikiej, nieokiełznanej przyrody. Na pewno nie jest to chęć trzymania w klatkach i głaskania cały dzień.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
X Xkataro
-2 / 2

@ niepipieramcię zgadzam, się , ach ci internetowi bojownicy natury, którzy pewnie nigdy na oczy dzikiej zwierzyny nie widzieli

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 19 czerwca 2015 o 23:21

avatar ~CHŁOP_TYCHY
0 / 4

SKĄD ONI SĄ MAM DO ZLIKWIDOWANIA LISY MOŻE POMOGĄ BO GĘSI MI LISISKO WSZYSTKIE WYBIERZE DOBRZE ZROBILI SZKODNIKÓW MNIEJ

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B bocian82
+1 / 3

lisy to szkodniki i roznosza choroby, jak wam przeszkadza to skrytykujcie tych co opryskuja ziemniaki przeciwko stonce, przecierz stonka też istota żywa.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Polari1
+3 / 3

Lisy są szkodnikami w naszych lasach niszczą populacje innych zwierząt, ich odstrzał jest wymagany i kontrolowany! Co nie zmienia faktu, że ci tutaj złamali PRAWO ŁOWIECKIE! bo nie wolno odstrzeliwać suki z młodymi! jest to nielegalne i jest przestępstwem! A co do pseudo obrońców wszelkiej zwierzyny łownej.....NIE MACIE RACJI! delikatnie mówiąc...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
X Xkataro
+1 / 1

znam polskie prawo łowieckie, ale nie znam czeskiego, a ty? bo podobno to zdjęcie ma już 2 lata i została zrobione w czechach

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Poari1
0 / 2

Ja również znam polskie Prawo Łowieckie. Czeskiego nie znam, jeśli faktycznie to zdjęcie ma dwa lata i nie pochodzi z naszego kraju to nie mnie go osądzać innym tym bardziej! Problem jest w tym, że ludzie myślą nie wiadomo co...wszyscy są najmądrzejsi a to ni jest takie proste!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Ernesto_Che_Guevarra
+3 / 5

Jedyny lis do odstrzału to Tomasz Lis :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~niuka92
-4 / 8

Proste gdy zobaczę któregoś z nich nie zawachałabym się strzelić im w łeb kulkę

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
X Xkataro
+3 / 3

ciekawe kto by ci dał broń , a po drugie taki internetowy kozak jesteś, a w portki byś zaraz zrobił, nawet jeżeli byś to zrobił

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~LeroyMerłyn
+2 / 4

Jak to, mięso powstaje ze zwierząt?!!?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~asdex1
-2 / 2

Banda idiotow...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D dimercurio
-1 / 5

sk...syny... Tyle.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~zalogowanynie
+1 / 1

Psa lubią

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar aderjan
0 / 8

Zabili lisa ze szczeniakami a nie matkę z dziećmi. Uczłowieczanie zwierząt nie jest zdrowe.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~ersdf
0 / 2

Na lisa sezon jest cały rok i w każdej ilości - więc wszystko w jak najlepszym porządku.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
X Xkataro
-1 / 3

wszystko jak najlepszym porządku bo zdjęcie nie przedstawia Polski, a Czechy, ale teraz to takie modne, żeby ból dupy robić z czegoś co od wieków istniało

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L leopard888
0 / 0

w porządku jest pedofilia a nie zabijanie lisów :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Mysliwyyyy
-2 / 2

Przez takie obrazki głupich, nierozgarniętych dzieci panuje pogląd w Polsce, że myśliwi są szkodliwi dla zwierząt, po pierwsze, Panowie na obrazku nie są myśliwymi tylko kłusownikami, po drugie, panuje zakaz do strzelania do zwierzat w czasie kiedy te mają lub spodziewają się młodych, po trzecie, myślicie Mości Plebsie Polski, że myslistwo polega na strzelaniu do zwierząt? Owszem nie polega, polega na dokarmianiu, tworzeniu karmnikow, paśników, dokupowaniu zwierzyny gdy są srogie zimy, kontrolowaniu populacji, stosowaniu określonych reguł strzeleckich dla regulacji populacji, aby niczego nie było ani za dużo, ani za mało. Wszystkim którzy dali PLUS pod demotem, gratuluję inteligencji równej inteligencji mokrego kalosza.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B blackangel666
0 / 0

Myśliwi dużo robią, bardzo k*rwa. Zabijanie jest zajebiście pomocne

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P pio397000
-2 / 4

Spojrzałem na kalendarz polowań z ciekawosci, i wychodzi ze sa okoliczności kiedy można na lisa polować przez cały rok. Kogo autor chce łapać i za co? Skoro ktoś pozwolił polować na lisa cały rok to pewnie są jakieś powody.... Moze zostawić sprawy o których nie ma sie pojecia osobom które sie na tym znają? Internet jest pełen "ekspertów" mają zdanie na każdy temat w każdej dziedzinie na 100% słuszne i jedynie prawdziwe.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
V Van_Maart
-3 / 5

oby marnie zdechli a ich dzieci z nimi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
V Van_Maart
-1 / 5

pierodlone chvjozy i jeszcze ścierwa robią sobie zdjęcie ze swoim wynaturzeniem, życzę im rychłej śmierci od postrzelenia od kamrata

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~chodowca_kur
+1 / 5

bardzo dobrze, hooj j. ebany mi kury zabija

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Rozsądny
0 / 4

Wow! Trzech kolesi ze strzelbami robi sobie zdjęcie z małym lisem i szczeniaczkami...
Naprawdę dowód męskości... Wstyd za Was i tyle!!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~jakemzejajestem
-1 / 3

hahahahaha debile skoro to są prawdziwi myśliwi z licencją to nawet policja nic im nie zrobi xD PS. Miłość myśliwych do zwierząt ? Myśliwi są chyba znani z polowań właśnie , jak już to chyba chodziło ci o leśniczych .

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
X Xkataro
+1 / 1

tak dla jasności ,, wielu leśniczych to również myśliwi. Bycie leśniczym to praca za która dostaje kasę, i często ów leśniczy jest jednocześnie myśliwym ze względu na warunki jakie daje mu praca.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~loolo12345
+3 / 3

Nawiasem mowiac, to oni zabili jedynie matke, a mlode rozszarpal niewinny "jajus" po prawej stronie obrazka.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Cyganitas
+6 / 6

Lisy są w polsce zagrożeniem dla ekosystemu, można do nich strzelać przez cały rok, jednak nikt na nie nie poluje i problem rośnie.
Lisy trzebią drobną zwierzynę

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P prezu800
-4 / 6

Pierwszy raz w historii moich komentarzy dostałem 'komentarz poniżej poziomu'. Tylko za nazwanie psychopatów psychopatami (na chwilę obecną -11). Czytając niektóre komentarze w zestawieniu z ich dodatnimi ocenami jestem z deczka przerażony. Po pierwsze zatem: dociera do mnie potrzeba odstrzelania lisów, nie jestem wegetarianinem, choć nie do końca dobrze się z tym czuję. W każdym razie gdybym już na wegetarianizm przeszedł na pewno nie stygmatyzowałbym ludzi z powodu jedzenia mięsa. Po drugie - rozumiem, że odróżniamy ludzi od zwierząt. Po trzecie jednak: nie rozumiem uśmiechów tych psychopatów nad masakrycznym zdjęciem jakie wrzucają do neta, okoliczności ich akcji i uśmiercenia lisów dzieciaczków. I plusów dla co niektórych ziejących tu nienawiścią nie za bardzo wiadomo do kogo ...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C chairman93
+1 / 5

Dobrze zrobili.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C constrictus
-1 / 1

Czy drugiemu lisowi od dołu nie wyszły flaki?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E evilone
+1 / 3

@blackangel666 pierwszy kandydat do wysłania w dżunglę i zobaczymy jak ci się podoba ich cywilizacja, jeśli uważasz, że ludzie to szkodniki na ziemi to proszę bardzo, zabij się, będzie jednego szkodnika mniej, a jak tak wszyscy myślący podobnie się zabiją to nawet czyściej i łatwiej będzie pozostałym.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Froggz0r
-1 / 3

Sukinsyny...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~smutne
-3 / 5

Jak nazwać potwory, które zabijają matkę z dziećmi i maja z tego uciechę?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
X Xkataro
0 / 0

zgłoś na policje, przecież to przestępstwo

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rockeros
-1 / 1

Jeden się pakuje w Belwederze.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~ik
+1 / 1

A kto zrobil to zdjecie??? Kto wrzucil do netu???? Jakas sciema!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~yestaksi
-2 / 2

Mimo tego, że populacja jest za duża - mało kto respektuje mordowanie matki z młodymi ... i to w kraju w którym mamy taki "kult matki polki" ;( hipokryzja i tępota doprawiona sadyzmem to za mało powiedziane ;(

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
X Xkataro
+1 / 1

tepota, ze nie umiesz czytać komentarzy. jakbyś to robił to byś wiedział, że to zdjęcie nie pochodzi z Polski

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~obronca_przyrody
+2 / 2

Szczerze?>
to bardzo dobrze ,kto się spotkał z tą plagą niszczącą to co z wieklim trudem uda się wychodowac i wypuścic na wolnośc ,bażanty kuropatwy zające ,połowę młodej populacji wybijają lisy
druga plaga to bobry
ZERO NATURALNEGO WROGA brak wilków i niedzwiedzi by była rownowaga
i tu jest rola cżłowieka ,odstrzał
a co do fotki ,kto się chwali takimi sprawami? rosjanin lub niemiec tylko

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~stary_Polak
-2 / 2

głupawe, zadowolone z siebie ..... nie wiem k... jak ich określić. nie ma takiego słowa.
wiem tylko że ich IQ jest na poziomie IQ taboretu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~mirand62
-2 / 2

Ciekawe w czym macie problem? Nie lepiej sprawdzić? Na lisy można polować od 1 czerwca do 31 marca, pozostałe trzy miesiące ochronne to okres rozrodu i wychowywania młodych. Lis je żaby, jaszczurki, padline, ptaki. Tak więc nie jest tylko szkodnikiem! Ma w naturze do odegrania dość istotną role. To człowiek zaburzył równowagę w przyrodzie, tak czy inaczej natura sama regulowałaby liczebność populacji. Gdy jest za dużo określonych zwierząt to przede wszystkim z braku pożywienia rodzi się ich mniej lub gina z powodu chorób. Jeśli człowiek ma regulować populację zwierząt to niech to robi z głową i moralną odpowiedzialnością za ich los. To co widać na zdjeciu to normalne kłusownictwo i tak powinno być potraktowane. Te liski sa zabite w okresie ochronnym, przed 1 czerwca gdy rozpoczyna sie okres polowań na lisy powinny być juz samodzielne i zdolne do zycia.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
X Xkataro
+1 / 1

gratuluje założenie na podstawie zdjęcia w internecie !!!! to może ja wrzucę zdjęcie z jak ludzie jedzą psy i będziesz uważał, że to w Polsce, bo na demotach jest hehe
zdjęcie ma ponoć już 2 lata i jest z Czech

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar tytusz
0 / 0

Żaby, jak wszystkie płazy są w Polsce pod ścisłą ochroną. Podobnie jaszczurki i wiele ptaków. Lis jest więc wielkim szkodnikiem, nawet jeśli nie wyjada drobiu z kurnika.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~jamniczki
0 / 0

Daję + ale za jamnika na zdjęciu ;-;

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~PonuryX
-2 / 2

tym trzem, w każdą norę wystrzelić garść śrutu

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~katarakta21
+2 / 2

Pomijając fakt, że zdjęcie nawet nie jest z Polsku, tylko jak dobrze pamiętam to chyba z Czech (kiedyś widziałam artykuł na temat tej konkretnie sprawy), to sama jestem bardzo sceptycznie nastawiona do wszelkich zdjęć myśliwych ze swoją zdobyczą, chociaż samo myślistwo, jeśli jest zgodne z zasadami, szanuję. Co do myśliwych to nie powiedziałabym, że większość jest taka, która poluje czysto dla przyjemności, tylko o takich jest głośno. Przecież nikt nie będzie mówił w wiadomościach czy pisał artykułów na temat poprawnie przeprowadzonego polowania ;)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~boriksoncruzoeddz
-2 / 2

hahahahahaha jakie kozaki hahahaah

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Obca4
-1 / 1

Chore.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~kokokoty
0 / 0

ludzie mają się za panów wszelkiego stworzenia , a to powyżej to BESTIALSTWO . nie powinno się tego robić .

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar BlackLadybird
0 / 0

Przykry widok, ale jeśli zrobili to poza okresem ochronnym czyli między 30.05 a 31.03 to choćby się całe internety zesrały to nic im nie zrobią. Gdy nie ma okresu ochronnego można zabijać nawet matki z młodymi. Przykre, ale prawdziwe.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P poProstuG
0 / 0

Ten co to napisal (zabili matke z dziecmi) to powinien isc do lekarza... i to dobrego

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J joanka1008
0 / 0

Wszystkich miłośników słodkich lisków zapraszam na wieś. Jak Wam taki lisek w jedną noc wymorduje 30 wyhodowanych przez Was kur, to stracicie do niego sympatię. Poza tym prawdziwy myśliwy tak się nie zachowuje, panowie na zdjęciu to kłusownicy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~koniuka
0 / 0

To jest nieźle popitolone.
Odwalmy się wszyscy od lisów, saren czy czego tam chcecie.
Dziś polują na lisy, a jutro z mojej wypłaty będzie potrącany jakiś durny podatek czy tam składka na obronę zagrożonych lisów.
Jest ich dużo to widocznie mają co żreć i gdzie spać.
Będzie mniej perlic czy tam innego ptactwa to kij w to, wtedy lisy zdechną z głodu i siema. Znowu się ptactwa namnoży, a jak nie to sory ale gatunek niewydolny.
Z tymi lisami będzie jak z bobrami. Tłukli, aż prawie wytłukli, później wpuścili do rzek i bober nie ma co żreć. Jak jednego widziałem to wyglądał jakby się zaćpał, ruchawy jak kłoda ale co się dziwić, osinę i podobne wyżarły, a trudne to nie było bo tylko parę drzewek w okolicy to po roku na brzozie i świerkach kumate być nie mogą.

Co do foty, to brawo, jest czym się chwalić, trzech kozaków z psem, uzbrojeni w broń palną, zabili groźną 10 tonową bestię i jej 7, 1 tonowych dzieciaków. No brawo panowie. Ktoś tam pisał, że ludzie w cioty się zmieniają, bo ich rusza ta fota, jeśli to czytasz to palnij się w łeb. Cioty to się chwalą, że takie wielkie potwory zabijają. Niech stanie, któryś z niedźwiedziem w sielankę mając siekierę w łapach, a nie jak parę lat temu na misiaka miesięcznego ze sztachetą.


pfff

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Jebacz
0 / 0

Jeżeli już to nie myśliwy, tylko kłusownik. Myśliwy ma "kodeks", który musi przestrzegać, a kłusownik zabija dla zabawy. Powinien wiedzieć, że nie poluje się na matkę z dziećmi. Jeżeli już to na ponad dostatek zwierzyny, dla równowagi środowiska. Poluje się z zasadami, których kłusownicy nie mają.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Tarczownik
0 / 0

O jejku poszli na polowanie.Fakt to smutne , ale trudno tak już jest i nie ma oco się wykłucać.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Y Yuka5
0 / 0

To nie są myśliwi tylko kłusownicy. W REGULAMINIE ŁOWIECKIM SĄ ODPOWIEDNIE TERMINY W CZASIE KTÓRYCH MOŻNA POLOWAĆ I W MOMENCIE GDY ZWIERZYNA MA MAŁE POLOWANIA SĄ ZAKAZANE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jakiś tępy ch*j wstawi takie zdjęcie i manipuluje ludźmi, którzy nie mają zielonego pojęcia o przepisach i etyce łowieckiej.
P.S. Lisów jest od cholery, w tak dużej ilości są one traktowane jak szkodniki, bo wyrządzają bardzo dużo szkód w środowisku.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~matyk
0 / 0

@Yuka5 polityków też dużo za dużo i szkody wyrządzają, nie to żebym nawoływał ale chociaż tak humanitarnie, do klatek i siema z nimi

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~polowczyk
+1 / 1

A tak wygląda niekompetencja brak wiedzy i hipokryzja to zdjęcie nie jest z realiów polskich,należało by to wiedziec zanim umieszcza sie je w internecie i szkaluje myśliwych. jeśli chcesz złapac tych trzech zamieść tego demota na węgierskiej stronie ,przy czym tam jest to zgodne z prawem

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~ChuMnieStrzeli
0 / 0

Średnio każdy z nas przez całe swoje życie zjada co najmniej metropolie małych słodziutkich zwierzątek. Miejcie serce żryjcie kamienie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem