Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar ~atytanictonie
+2 / 6

Korpokraci, bankierzy, biznesmeni to już nie ludzie! To potwory żywiące się ludzkim życiem, nieszczęściem, bólem, cierpieniem. Obejrzyjcie takie filmy jak: ZEITGEIST "Pieniądz rządzi światem". Dowiecie się, dlaczego te istoty: Korpokracja, bankierzy nie są ludźmi. To potwory. Trzeba je zniszczyć zanim oni zniszczą nas!! Oni bawią się naszym kosztem, naszym życiem!! Śmieją się do rozpuku, kiedy my cierpimy!! To za ich zasługą została zbudowana EU aby teraz grabić bez końca. Polepszyło się coś w Polsce?! Tyle ludzi wyjeżdża!!! Wyjeżdżają na wakacje?!!!! NIE!!!! Wyjeżdżają aby przeżyć!!! Sprzedano już wszystko co można było w Polsce. Panuje straszna bieda a oni jeszcze zapraszają uchodźców!!!! Ludzie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! OBUDŹCIE SIĘ!!!! Nie widzicie, że ci ludzie nas niszczą!? Niszczą nas już nie dla kasy, bo pieniędzy mają w bród!!! Oni niszczą nas dla zabawy!! Jesteśmy w ich rękach marionetkami!!! Kukiełkami!!! A oni mają radochę z tego, że mogą nami kierować jak chcą!!! To potwory i mordercy!!!! Obudźcie się ludzie póki nie jest za późno!!!!!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar TakDlaPO
0 / 0

Cholera, na moim koncie do trollowania nigdy nie niczego bardziej idiotycznego

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar KapitanKorsarzPirat
+8 / 8

Bo wojna to największe gówno, rak, nowotwór niszczący życie ludziom, którzy chcą żyć w spokoju. Kto pragnie wojen niech ginie pierwszy w pierwszym szeregu

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Piterixos
-2 / 2

No dzięki, że w podpisie dałeś ten sam tekst, który już znajduje się na obrazku -.-

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar DeeJayBanana
0 / 0

Wow, aleś ty mądry, znasz angielski.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar solarize
+1 / 1

Większość korporacji akurat ma produkty ukierunkowane na rynek czysto konsumpcyjny, który zniknie w przypadku wojny. Jak obłowiłby się np. taki McDonalds w wyniku napaści na Polskę i bombardowania miast? A może Zara i Top Secret by więcej ciuchów sprzedawały w ruinie galerii handlowej? Nie wszyscy politycy też chcą wojny - większość po prostu wolałoby zachować bezpieczny stołek, a wojna to zbyt burzliwy na to czas. A bankierzy... cóż... Ci zarobią sowicie i w czasie pokoju i wojny, choć z pewnością znajdą się tacy, którzy ludzkie życia chcieliby na szali postawić.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Laviol
0 / 0

@solarize Zara, Top Secret to małe pikusie przy prawdziwych korporacjach. Nawet Mac to nie ta skala ;)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C Cellex
0 / 0

Niemcy w 39 nie chcieli wojny :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem