Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
Kiedy wyświetla mi się komunikat o aktualizacji do systemu Windows 10 –

Kiedy wyświetla mi się komunikat o aktualizacji do systemu Windows 10

www.demotywatory.pl
+
223 234
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar Malinator
0 / 0

Da mi ktoś linka do całej sceny z tego gifa?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar BorekLR
0 / 0

U mnie coś się wczoraj przestawiło i nawet nie raczył mnie spytać :D

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Dearther
-2 / 4

Jeśli masz 8 to polecam jednak zmienić na 10, jeśli masz 7 to niekoniecznie (8 jest ciulowy, że aż ja pier@#~!). Wymiana starszych systemów to niestety mus, bo darmowa aktualizacja się skończy, a potem będzie płacz (nowe programy przestaną być obsługiwane przez starsze typy systemów, np. Chrome niedługo nie będzie w pełni sprawny na XP).

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~dsadas
0 / 0

@Dearther a kto dzis używa XP, dla graczy ten system już dawno jest martwy

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Dearther
+1 / 1

@~dsadasOt na lapku mam 10, na poprzednim mam 7 i była cholernie dobra, a mój starszy i wiele innych osób co kupiły kompa z 8 lat temu (stacjonarne, składane z zamawianych części nie mają wad wbudowanych więc chodzą dłużej) mają XP. Więc nie nie jest to martwy system. Jak dobrze poszukasz to znajdziesz i entuzjastę z 95 działającą (ja widziałem u znajomego 98 jakiś rok temu). Uprzedzając głupie pytanie i kolejnego minusa od ciebie: Po co komu takie stare systemy? No cóż, nowe nie obsługują wielu programów, które zostały napisane przed powstaniem systemów 7,8,10. Czasem możesz liczyć na entuzjastów co zmienią kod programu i dostosują go do nowych wersji systemu (np. Heroes III), ale częściej raczej nie. A reszta ma po prostu w dupie bo nie umieją zdobyć pirata/nie chce im się wydawać kilkaset złotych na nowy system, ewentualnie nie chce im się przystosowywać do nowych systemów (zwłaszcza, że przy 8 widać, że menagera odpowiedzialnego za wygląd programu, żona zagoniła do remontu łazienki).

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Dearther
+1 / 1

Nadto, faktycznie myślisz, że stare systemy dla graczy są martwe? Większość fanów serii Heroes uważa, że kończą się oni na Heroes III: Shadow of Death, fani Forgotten Realms za najlepsze tytuły uznają sagę Icewind Dale (w którą próbowałem grać na 7, ale okazało się, że nie wczytuje się grafika przedmiotów) oraz Wrót Baldura (podobnie stwierdzi spora rzesza fanów RPG). Elder Scrolls prawdopodobnie kojarzysz z tym kolesiem w hełmie z rogami, a o wcześniejszych, tj. Morrowind i Oblivion pewnie nie słyszałeś, żałuj. Diablo 3 wywołało sporo szumu, ale jeszcze jak zaczynałem studia ludzie grywali w I (bo to oryginał) oraz w 2 online (bo to arcydzieło). Wiele starych gier jest na znacznie wyższym poziomie grywalności i ma lepszą fabułę niż te nowe (o ile komuś nie przeszkadzają piksele), niestety nie są one obsługiwane przez nowe systemy operacyjne.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ANIMAVILISIUS
+1 / 1

To co wyprawia Microsoft jest żałosne, nie zdziwię się jak za kilka lat przy kolejnym systemie powalczą u producentów podzespołów żeby stery do kart grafy, procków itp wymagały najnowszego systemu, zresztą oglądając konferencje z targów E3 wyżej wymienionej firmy, widać, iż do odpalenia przedstawionych gier na pc jest wymagana 10...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~ed_wood
0 / 4

Ja zmieniłem na 10 już dawno i nie żałuje (mimo, że dłuuugo sie wahałem). Jedyne co mnie wkurzyło to muza w głośnikach ciszej chodzi (i tak wystarczająco głośno). Także polecam.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~321P
+1 / 1

@up A to ciekawe z tymi głośnikami. Ja nie mam tego problemu. Wszystko cacy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Dearther
+1 / 1

Ja też zmieniłem z 8 na 10 i jestem zadowolony. 8 mi się pierniczył co chwilę i musiałem go łatać, z 10 nie mam takich problemów. Nie mówiąc o tym, że 8 ze swoim paskiem startu nie nadawał się na kompy (widać że stworzony był bardziej do tabletów i takich tam), w 10, co mnie cieszy, jest powrót do bardziej normalnej eksploracji plików.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 16 czerwca 2016 o 16:26

avatar ~Yowisee
0 / 0

NeverWin10 pobierasz i kasujesz w pi..d.. komunikat na zawszę.
Nie trzeba dziękować.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A adawo
0 / 0

Akurat aktualizacja do 10 jest jak najbardziej sensowna. Siedzenie w 8 czy 8.1 i brak aktualizacji każe poważnie zastanowić się nad stanem umysłu właściciela takiego kompa.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem