Komentarze

Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar Qrvishon
+5 / 7

@PoprawnieNiepoprawna I bardzo dobrze. Ten wynik daje awans na 99% i każdy kto jest rozczarowany można go spokojnie nazwać gamoniem futbolowym.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Eksequtioner
+7 / 9

@qrvishon A słyszałeś ty o prawach murphiego?...

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 17 czerwca 2016 o 1:59

L LargerThanLife
+19 / 21

Są rozczarowani, bo wygrana była w zasięgu. Ja się cieszę, bo już nie ma bata, żeby Polska nie wyszła z grupy :D

avatar ~takap
+6 / 10

@LargerThanLife: Jest bat, jak przegramy to możemy jeszcze odpaść.

+3 / 3

Z 4 pkt wejdziemy z 3 miejsca napewno

avatar ~Zren
+7 / 15

tak to jest jak balon był pompowany przez tydzień... wszyscy oczekiwali 2-1 lub 3-0 dla Polski a tu zonk. Osobiście to byłem pewien że przegramy i wtedy 90% Polaków nagle zdejmie flagi z samochodów, balkonów, okien i przestanie nagle oglądać Euro ;p

avatar Soul_shade
+2 / 6

No to chyba meczu nie oglądałeś. Autorowi raczej nie chodziło o żaden balon i oczekiwania. Chodzi o sam mecz. Spotkanie wyrównane, śmiem twierdzić, że okazji mieliśmy więcej, zwłaszcza Milik (o nim akurat pisałem pod innym demotem co sądzę). Po takim spotkaniu 0 - 0 niezbyt cieszy, bo to spotkanie mogło równie dobrze zakończyć się 3-1 lub 4-1 dla Polaków. Swoją drogą Nawałka wykonał świetną pracę z zespołem. Przede wszystkim pod względem przygotowania fizycznego - zawsze po pierwszych 45 minutach nasi człapali i wyglądali jak uczeń na nudnej lekcji, który co minutę spogląda na zegarek. Pod wodzą nowego selekcjonera jest walka, walka do końca. I sama gra wygląda dużo lepiej, może to i jeszcze nie wirtuozeria, ale spokojnie można się mierzyć z czołowymi drużynami Europy i grać jak równy z równym.

W wevapl
0 / 0

@Soul_shade Szkoda tylko że Polacy nie oddali ani jednego celnego strzału.

W wieczor0
+4 / 4

Nikt nam nie podskoczy!!! W końcu mamy komu kibicować!!!

W wieczor0
+1 / 1

Kocham Polskę!!! Nie ma nic piękniejszego niż Polskie KO!!!