Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
272 334
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar PanSzop
0 / 10

Gwarantuję wam, że demotywatory.pl bardzo stracą na popularności jeżeli dalej będziecie tak stronniczy. Fajnie, że są demotywatory krytykujące rząd - są one ważne i potrzebne ale dlaczego nie przechodzą te, które krytykują opozycję? Dlaczego nowoczesna jest tu traktowana jak święta krowa? Admini ogarnijcie się bo stracicie bardzo wielu odwiedzających! Dobrze wiecie, że młodzież w Polsce jest mocno za prawicą co udowodnił 11 listopada!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Novilius
+2 / 4

@PanSzop Już stracili. Ja pamiętam, że jak kiedyś wchodziłem na demotywatory to było tutaj średnio 50000 przeglądających. Teraz jest już tylko 10000.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar PanSzop
0 / 4

Wszyscy, którzy idą w stronniczość na tym tracą. Demotywatory były zawsze miejscem gdzie ludzie o różnych poglądach mieli prawo się udzielać, teraz ci są są za bardzo na prawo są skutecznie spychani na margines. Brawa dla was, bardzo mądrze robicie drodzy admini, uderzacie w zdecydowanie przeważającą grupę ludzi w Polsce! Bo czy ktoś jest za Korwinem, Kukizem, Andrzejem Dudą nie ma znaczenia, fakt jest taki, że wszyscy wymienieni stanowią w Polsce zdecydowaną większość. Ludzie młodzi są w przeważającej liczbie prawicowi, atakując ich odbieracie sobie chleb, brawa za logikę!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar worldisnotperfect
0 / 6

@PanSzop Jakie to urocze :) Osobie, która na demotach wstawia wyłącznie czystą jednostronną propagandę i to na poziomie mało rozgarniętego gimnazjalisty, przeszkadza rzekomy brak obiektywizmu, który przejawia się krytyką propagandowego surrealizmu propagowanego przez obecny rząd. Jak coś ci się nie podoba to dawaj minusa i przewijaj dalej. Przecież skoro wiesz lepiej, to nikt ci na siłę nie wmówi, że białe jest białe, a czarne jest czarne. Natomiast sam demot jest dobry, bo w zabawny i celny sposób odnosi się do absurdów i mitów głoszonych ze śmiertelną powagą przez co niektórych. Ale dla kogoś kto nie ma za grosz dystansu do polityki czy samego życia, a oddychać potrafi wyłącznie w klimacie martyrologii i posągowych nietykalnych świętości, każde krytyczne słowo czy krzywe spojrzenie na te świętości jest niewybaczalnym bluźnierstwem. Może w tobie budzi to potrzebę wyciągania szabelki i ruszania w krucjatę, ale większość ludzi jedynie się uśmiechnie bądź nie, przytaknie bądź nie i przewija dalej. Jak ten kraj ma się doczekać rozsądnych polityków, skoro byle mem czy żart o polityce wywołuje w społeczeństwie wojenkę i odwraca uwagę od naprawdę istotnych problemów Polski... Ludzie nie dajmy się zwariować. Żyjmy po swojemu, róbmy swoje i co cztery lata ruszmy dupę, żeby wykopywać kolejnych miernych ale wiernych partyjnych etatystów-statystów, którzy zdążyli się już utuczyć przy korycie za nasze pieniądze.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 12 listopada 2016 o 21:51

avatar PanSzop
-1 / 5

Dobra drodzy Państwo... spójrzcie prawdzie w oczy... tracicie na popularności... nie bez powodów. Tak ciężko być uczciwym i pozwalać ludziom krytykować zarówno rząd jak i opozycję? W ogóle jaka absurdalna jest wasza polityka... wcześniej też nie pozwalaliśmy na krytykę opozycji... to jest absurd. Każdy powinien podlegać krytyce - na tym polega uczciwość, zrozumcie to panowie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 12 listopada 2016 o 21:34

avatar aku666
+1 / 5

Cześć i chwała bohaterowi!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 12 listopada 2016 o 12:41

B bartek000
-4 / 6

Skoro pijacka głupota i arogancja doprowadzająca do katastrofy i śmieci setek osób jest teraz nazywana "bohaterską śmiercią" za ojczyznę. To każda ochlaj-morda, która po pijaku doprowadza do śmierci swojej lub innych powinna być nazywana "bohaterem poległym za ojczyznę"

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 12 listopada 2016 o 13:06

S sniegu84
0 / 0

Trzeba będzie zrobić eksumację aby ustalić czy to rzeczywiście było wino trotyl czy ktoś mu go podłożył.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem