Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
403 409
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar agronomista
+5 / 9

To z czego żył i co robił by mieć czas na badania?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar pakim
+3 / 3

To mnie zawsze zadziwia jak ktoś mówi, że lekarz ma leczyć za darmo. Czy to znaczy, że dostanie za darmo mieszkanie, jedzenie, jego dziecko darmowe przedszkole i żłobek (bo rodzic w darmowej pracy)? Równie dobrze można by założyć idealistyczną wersję komuny gdzie każdy pracuje jak potrafi i dostaje czego potrzebuje. Tylko taki system jak dotąd nigdy się niesprawdził. Całkowita bezinteresowność to w rodzinie czy wśród najbliższych przyjaciół. Mogła się sprawdzać w koczowniczej wiosce, a nie w społeczeństwie gdzie zwykle osoby, której robi się przysługę prędko nie spotkamy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~ghfdhfgh
+6 / 8

Czyli marnował sobie końcówkę życia - Bo nie ma i nie będzie "szczepionki przeciwko rakowi" Poznajcie mechanizmy powstawania tej choroby by zrozumieć dlaczego. Setki przyczyn, setki raków, tysiące zmiennych i składowych. Co najwyżej metody leczenia idzie udoskonalać.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~takap
+4 / 4

Dokładnie, przemysły wykorzystują naiwność ludzką wmawiając im, że się szuka "szczepionki" i "lekarstwa" przeciwko rakowi, bo czerpią na tym gigantyczne sumy. Nigdy nie będzie czegoś takiego jak lekarstwo na raka

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H hubertnnn
-5 / 5

Leki na raka już od dawna istnieją, tyle że są nielegalne

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Aqq300
0 / 0

Wynalazł szczepionkę!? Morderca!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem