Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
W polskich gazetach pisze się o Rosji czy o Ukrainie tyle samo prawdy, ile prawdy pisze się o Polsce w Niemczech
by Zibioff
+
248 268
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar Zibioff
9 / 11

@MarekMRB Że niby ja jestem ruskim trollem? Swoją drogą jest rzeczą niezwykle ciekawą, że wszyscy tropią "ruskich troli" a nie dostrzegają troli brukselskich czy niemieckich a od nich aż się roi i ci to pieniądze od nich biorą i to jest oficjalne. Czy napisanie czegoś pozytywnego o Rosji to jest już "ruski trolling"? Czy stwierdzenie faktu, że w Polsce się kłamie na temat Rosji czy Ukainy - to ruski trolling? W Rosji się kłamie na temat Polski - czy jeśli jakiś Rosjanin tak napisze w Rosji to czy będzie "polskim trollem? Zapewne będzie...
My myślimy, że tam to jest "propaganda" i że u nas jej nie ma...Propaganda w Polsce aż się wylewa z każdej gazety i z każdego ekranu.

avatar jamachama
0 / 6

@MarekMRB
O... tak, zauważyłem, o czym poniżej.
Heeee... zauważyliście, że w ostatnich dniach lawinowo wzrosła liczba probanderowskich trolli (zarówno tych na demotywatorach, jak i we wpisach na przeróżnych forach, z facebookiem na czele)?
Nie przesądzam, czy to płatni klepacze, czy leninowscy "pożyteczni idioci", ale niewątpliwie uruchomiono jakąś akcje medialną.
:)))
Taaa... ta akcja sie nazywa 3 miliony Ukraińców w Polsce i Bandera na pomnikach w Ukrainie.
To też "prorosyjscy trolle"?
W główkach banderowcom pomieścić się nie moze, ze Polacy mają już dosyć sponsorowania ich kraju i nieustannej uległości naszych polityków względem bezczelności Ukraińców?
Bo inaczej nie mozna nazwać żądanie władz Ukrainy by Polacy odbudowali w POLSCE pomnik UPA, odmowa wjazdu na Ukrainę naszych przedstawicieli by ci złorzyli kwiaty na grobach pomordowanych na Wołyniu, czy brak zgody na poszukiwanie nieznanych grobów Polaków ofiar UPA przez przedstawicieli IPNu.
DOCENCIE banderowcy (a jest was tutaj kilku), ze Polacy po tym wszystkim chcą jeszcze z wami rozmawiać...

TO TEŻ "RUSKIE TROLLE"... ?
Ukraińcy chcą odbudowy pomnika UPA w Hruszowicach.
Radni Lwowskiej Rady Obwodowej zażądali od polskich władz odbudowy nielegalnego pomnika ku czci UPA w Hruszowicach w gm. Stubno.
http://www.nowiny24.pl/wiadomosci/przemysl/a/ukraincy-chca-odbudowy-pomnika-upa-w-hruszowicach,12079044/

Ukraina zakazuje prac poszukiwawczych i ekshumacji na terenie kraju. IPN ma związane ręce.
Władze Ukrainy cofnęły wcześniej wydane pozwolenie na przeprowadzenie badań i prac ekshumacyjnych m.in. dla Instytutu Pamięci Narodowej .
http://telewizjarepublika.pl/ukraina-zakazuje-prac-poszukiwawczych-i-ekshumacji-na-terenie-kraju-ipn-ma-zwiazane-rece,49552.html

SBU nie wpuszcza na Ukrainę za „propagowanie kłamstw o rzekomej rzezi wołyńskiej”.
Dziś ukraińscy pogranicznicy utrudnili wjazd do kraju Polakom, którzy chcieli oddać hołd rodakom pomordowanym przez Ukraińców w Hucie Pieniackiej. Część osób nie została wpuszczona, ze względu na „publiczną działalność antyukraińską”.
http://kresy.pl/wydarzenia/sbu-nie-wpuszcza-na-ukraine-za-propagowanie-klamstw-o-rzekomej-rzezi-wolynskiej/

avatar magmag1
-2 / 2

@Zibioff Na demotach tym trollom brukselskim coś się nie farci ;) Co do trolli rosyjskich: bardzo łatwo ich wyczuć. Nie pogadasz z nimi o wskaźnikach gospodarczych, punktach odniesienia. Oni powiedzą, że pod przywództwem ZSRR ludzie nie grzebali w śmietnikach a Trabanty były lepsze od Mercedesów ;) Powiedzą, że armia czerwona przyniosła nam wolność, a że przy okazji zabrali nam paszporty to abyśmy tą wolność nauczyli się doceniać, itp., itd. ;)

avatar lucian
0 / 8

W "polskich gazetach", telewizjach i radiach piszą występują i gadają niemieckie marionetki. To wojna o treść kultury i świadomość.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Taktyczny
4 / 8

Nie ma polskich gazet... są tylko Polsko jężyczne

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar dncx
1 / 1

@Taktyczny No nie kłam. Zapytaj ojca dyrektora lub naczelnika jakie gazety i media są czysto polskie? To ci w mig odpowiedzą. Więc to nie jest tak. Co prawda wielu twierdzi, że media te sa opłacane przez Moskwę. I z tego co w nich piszą to takie wrażenie można odnieść, ale tego się już tu nie mówi.

avatar mankiva
0 / 4

widzę, że kolega oczytany w prasie, również zagranicznej. Czy raczej usłyszał gdzieś, spodobało się i powiela. A ciemny lud wszystko kupi

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar master79
2 / 2

Komuś zależy, aby ludzie widzieli w sobie wrogów. Potwierdzam że Rosjanie to bardzo życzliwi ludzie. Tak samo można spotkać się z życzliwością na Ukrainie i w Niemczech. Niestety Niemiec początkowo zwyczajnie się nas boi, bo w mediach mu wmówili że Polacy to tylko pijacy i złodzieje. Smutne, ale tak na widzą...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar DarthKarl
-1 / 1

czyli pisze sie niewiele, prawie nic... ok, dzisiaj cos Niemcy napisali, ze te pajace z KODu protestuja znow o sady tym razem, ale tak, to informacji o Polsce ze swieca szukac...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar soulcrates
0 / 2

@DarthKarl Gorszych pajacy znajdziesz w pisie