Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
Chłop ze wsi wyjedzie, ale "wieś" z chłopa nigdy
by Lacedaemoniis1974
+
55 79
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar cypz
2 / 14

za pieniądze podatników oczywiście... I jeszcze się tym chwali :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar viper_
2 / 2

jeszcze poprosze zdjecie na klopie tej pani. Demot 100% prawdziwy. Narod dziczeje. Psuje sie od glowy.

avatar kAzek29
-5 / 17

Tarczyński ma prawo spędzać wakacje gdzie chce i nic wybióreczej ani autorowi demota do tego tym bardziej że robi to z własną ŻONĄ i nic niemoralnego w tym nie ma.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 13 sierpnia 2017 o 17:34

avatar Saladyn1
3 / 13

@kAzek29 Oczywiście że ma prawo spędzać sobie wakacje gdzie chce. Problem jest taki że najpierw mówi że jedzie do miejscowości X, w tym czasie ludzie odkrywają że jedzie do Y, ten stwierdza że jedzie do przyjaciół którzy maja umierającą matkę i finalnie wrzuca to zdjęcie. Nie irytuje mnie to że jest na wakacjach tylko zamiast normalnie powiedzieć jadę do Y to tworzy nie wiadomo co, przez co traci całą wiarygodność.

avatar kAzek29
0 / 12

@Saladyn1 po pierwsze skąd wiesz że nie jest u przyjaciół tylko sobie poszedł na plażę a po drugie zmienić plany wolno każdemu.
Masz link niżej i wypowiedź z przed 10 dni (celowo z wybiórczej) wyraźnie jest napisane że mówił że leci do Miami i przecież jest w Miami więc o chodzi na plażę nie można wyjść? No ja wiem że totalna by chciała ze wszystkich zrobić niewolników i wszystkich kontrolować czy oby poleciał gdzie mówił ale to jeszcze wolny kraj.
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114871,22187634,posel-pis-leci-na-wakacje-lufthansa-spytali-go-o-lot-odpowiedzial.html

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 13 sierpnia 2017 o 18:29

avatar mareczek00713
-2 / 12

O nie, facet ma czelność być na wakacjach z WŁASNĄ żoną, co za ciemnogród i zaścianek, przecież Nowoczesny .Ryszard jasno pokazał że bujać należy się poza okresem wakacyjnym, najlepiej gdy swoim ludziom zleciło się mnóstwo roboty i koniecznie ze swoją zamężną podwładną ;)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem