Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
Dziura w systemie
by Venkman
+
557 565
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar mudia
23 / 23

Kupiłem buty, które były wadliwe. Reklamacja (po ok 2 miesiącach od zakupu) uznana, ale nie chcieli oddać pieniędzy, tylko dać nowe buty na wymianę. Nie chciałem się na to zgodzić, bo ten model miał wadę, która wychodziła przy każdym egzemplarzu (wodoodporne buty nie były odpowiednio sklejone i przeciekały nawet przy niewielkim deszczu). Wystawiono mi nowy rachunek (aby gwarancja na nowe buty obowiązywała od momentu ich otrzymania, a nie od momentu zakupienia oryginalnej pary) po czym skorzystałem z polityki sklepu, która dopuszcza zwrot nieużywanego towaru w terminie do 30 dni. Oczywiście było to 30 dni od daty na paragonie :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Wojtek1291
4 / 8

Przez brak karty, nie mogłem wpłacić pieniędzy na konto wpłatomatem, a za operacje w banku, muszę płacić. W banku mi przypomniano o tym, że za wpłacenie na konto pobiorą opłatę. Ale mam też konto oszczędnościowe, na które mogę wpłacać w banku bez opłaty. Transakcja internetowa między kontami jest bezpłatna. Tak więc wpłaciłem na konto oszczędnościowe i z bankowego stanowiska internetowego, przelałem pieniądze na konto osobiste.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~gregulin
-2 / 2

czy ktoś widział lekarza jeżdżącego Polonezem?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Slepy_Szaman
2 / 2

@gregulin Uwierz mi zdarzają się, np. taki młody co dopiero zaczyna.

avatar Hermes_Trismegistos
4 / 4

Bartłomiej wyr*chał system. Bądź jak Bartłomiej!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar mifalek
0 / 0

Pomijając fakt że sprytnie to rozwiązał, to co to za lekarz że trzeba płacić za odwołana wizytę. Jak nie przyjdę to też każą mi zapłacić, rachunek wyślą?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar daro97
1 / 1

@mifalek Jak nie przyjdziesz to jesteś chuiem bez szacunku do innego człowieka, jego czasu, który chciał Ci poświęcić, oraz do jego pracy.

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 14 września 2017 o 22:26

avatar pakim
1 / 1

@mifalek Tak jak czasem trzeba zapłacić zaliczkę dla fotografa za sesję zdjęciową do ślubu, zaliczkę za nocleg w hotelu choć może jednak odwołasz tak zaliczki może wymagać poradnia. Ich sprawa i to decyzja klientów czy się na to godzą. Ważne by mieli możliwość zobaczenia regulaminu przewidującego taką sytuację i zaakceptowania go. Jak sądzisz ilu ludzi zapisując się do prywatnej poradni przeczyta regulamin? Ilu ludzi czyta różne regulaminy czy to siłowni czy firmy dostarczającej internet... A potem oburzenie.

avatar masti23
0 / 0

A wystarczylo nie przyjsc.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar zartownis
1 / 1

tekst zerzniety z zachodu.. u nas nie ma placenia za odwolania wizyty to raz .. dwa.. NIKT w tym kraju nie odwoluje wizyt :D ludzie przedszkolaki zapisują juz do lekarza na 2028 :D.. trzy jak tłumaczysz teksty to podawaj zrodlo..!!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem