Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
13 września 1995 Józef Ulma został wraz z żoną Wiktorią pośmiertnie odznaczony medalem Sprawiedliwy wśród Narodów Świata
by Meav
+
313 316
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar Nace92
15 / 23

I Ci sami niemcy dzisiaj nas pouczają... setki tysięcy ludzi walczących o wolność się w grobach przewraca.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 13 września 2017 o 12:39

avatar stokro5
-2 / 8

@Nace92 Nie, nie ci sami. Oni wiedzą co to jest narodowy socjalizm i wiedzą od czego to się zaczyna. Od "drobiazgów" jak spalenie kukły Żyda.

avatar zaymoon
-1 / 7

@Nace92
Nie ci sami, PiSowskie barachło ma bez porównania więcej wspólnego z hitlerowcami niż demokratyczne Niemcy.

avatar maksiking9
-2 / 4

@stokro5 @zaymoon Ci sami. Może przeciętny Niemiec wstydzi się tej części swojej historii, ale za oficjalne stanowisko narodu odpowiadają politycy, a oni są tacy sami jak ci sprzed 80 lat.

avatar ~defdfdfdf
10 / 12

@embees1 @embees1 Jeden z nielicznych przypadkow zabicia Zydow przez Polakow i non stop walkowanie tego, jestesmy 1 na liscie sprawiedliwych, tylko u nas grozila kara smierci za ukrywanie Zydow, to mnostwo ludzi to robilo. Mnostwo ludzi za to zginelo, m.in. Panstwo Ulmowie i dzieci. Ilu Zydow zabilo Polakow? Nawet Rosja powiedziala, ze w Katyniu mordowali Zydzi, jak Zydzi mordowali np. "Zbrodnia w Nalibokach"

avatar Saladyn1
2 / 6

@embees1 Zabawne jest to że Polacy zabijali żydów na wschodzie... może ma to związek z tym że żydki tam bardzo prężnie podpierd*** i pomagały prześladować Polaków naszym braciom Rosjanom?

avatar Saladyn1
2 / 4

@zaymoon Czym się mogę pochwalić to tym że nie mam w rodzinie zdrajców. Żadnych szmalcowników, folksdojczów, kolaborantów i komuchów. Ale miałem w rodzinie powstańców, AKowców, jakiś wuja od strony ojca został zabity w Katyniu przez braci Rosjan. Mówię oczywiście o najbliższej rodzinie, bo pewnie jakiś dalszy kuzyn wujka był chu***. Ale widzę że u ciebie tradycje radzieckie wiecznie żywe. Powiedz piszesz donosy na sąsiadów na milicje, robisz im ścieżki zdrowia, a "wrogom narodu" strzelasz w potylice i zakopujesz w zbiorowych mogiłach w lesie?

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 13 września 2017 o 23:01

avatar mydasek
5 / 7

Trzeba pamiętać kto nas napadł i ktos jest naszym wrogiem , wielu powie to inni ludzie a ja powiem a żyłkach tych ludzi płynie ta sama krew .

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar kowaleczka
6 / 8

Chyba jestem egoistką, bo nie poświęciłabym życia własnej rodziny dla kilku Żydów.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~345rfd
7 / 7

@kowaleczka ja tez

avatar ~gallanonim90
4 / 4

@kowaleczka już się bałem, że tylko ja tak myśle

avatar Lulus
3 / 7

wniosek? Żydom nie warto pomagać :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Ojciecc
3 / 5

Mówcie co chcecie, może gościu był wspaniałomyślny, ale miał 6 dzieci plus jedno w drodze. To im przede wszystkim miał zapewnić bezpieczeństwo, zamiast tego skazał ich na śmierć.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar jeszczeNieZajety
1 / 1

A czy wiadomo jak doszło do wpadki? Niemcy przeszukiwali dom po domu od piwnicy po strych i w końcu ich znaleźli czy jakiś uczynny sąsiad opowiedział katom co zauważył?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Misiekkk1
0 / 0

Jestem z markowej i doskonale znam ich historię. Sąsiedzi byli wyrozumiali. Na skutek donosu złożonego przez granatowego policjanta kryjówka została odkryta przez Niemców. Przyjechali nad ranem i zabili najpierw Niemców, rodziców i nie wiedząc co zrobić z dziećmi zabili również je...

avatar pxxxr
0 / 2

Wieczna hańba niemieckim zbrodniarzom!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar demitri
1 / 1

Zastanawia mnie jak można być tak głupim, by narazić własne dzieci (a w tym przypadku wręcz skazać je na śmierć), by ratować kogoś innego.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem